آموزش حرکات Goal Of The Year در FIFA 11

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
fifa11_marquee_usa_656x369.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

لازم به ذکر است همین جا از آریا تشکر کنم که اجازه زدن این تاپیک رو در این قسمت داد ! :)

با توجه به این که من و سایر امثال! متوجه شدیم EA Sports بعد دادن Goal Of The Year خیلی ها را دچار افسردگی کرده ( فشار کاذب :biggrin1: ) نظر به این شد این افسردگی رو کاهش بدیم که 1 در این دنیا و 100 در آخرت اجرو ثواب نصیب ما بشود ( الهی آمین :biggrin1: )

لینک دانلود از مدیا فایر ( ممنون از مجتبی )

لینک :

دو مزیت ویژه ای که این آموزش داره :
1- کاهش افسردگی :D ! مهمترین
2- در صورت استعداد خودتون میتونید ایجاد افسردگی کنید برای سایر دوستان اجنبی :biggrin1:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
خب ! به دور از شوخی بپردازیم به اصل کار ...
چندتا نکته هست عرض کنم در ابتدا :

1- من یه حدود 3 هفته هست از 360 و فیفا و اینا دور ـم ! پس شاید ( شاید ) یکم توی گفتن Key ها اشتباهی بشه - به بزرگی خودتون ببخشید

2- شوت و سانتر من جاش فرق داره - من رو حالت کلاسیک حال نمیکنم در اصل زیاد هم توی آموزش تاثیری نداره به شکرالله :biggrin1:

3- طبق ماه به جلو میریم / همه چیز به ترتیبه ;)

4-
در تمام این آموزش ها جهت بازیکن به صورتی هست که پشتش به من هست مثل حالت 1ON1 پس توی بازی معمولی که اکثر شما دوربین هاتون رو حالت Tele هست 90 درجه تفاوت هست ! ****

سوالی بود هم بپرسید :)
انتقادی هم هست بگید خوشحال میشم :biggrin1:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
January 2010

گل اول :

به جز یه دریپل دوطرفه چیزی به چشم نمیخوره !
دریبل دو طرفه شما باید یه زائیه خاصی با بازیکن داشته باشید / گفتنش سخته : میشه اینطور گفت : در صورتی که بازیکنی جلوتون هست و زاویه حرکت شما به کرنر باشه و شما RS رو به سمت جلو ّFlick ( از این به بعد میگم ضربه ) کنید 90% احتمال اینکار هست
پشت محوطه جریمه هم یه Stop داره که با گرفتن RB امکان پذیره این کار

گل دوم :
در اصل این گل به خاطر مسافت ـش باید قبول شده باشه :biggrin1:
چون حرکت رونالدینهو یه Advanced Rainbow سادست
به این ترتیب عمل کنید : روی RS یه ضربه عقب => سریع RS رو به جلو و نگه دارید یکم تا یه کمان بزنه => سریع باز یه ضربه به RS به سمت جلو
RS => Flick Down => Hold Up => Flick Up

------------------------------------------------------
FEBRUARY 2010

گل اول :
یک Set Piece خیلی ساده / فک کنم همتون بلدید :biggrin1:

گل دوم :
آیا نیاز به توضیح دارد ؟!؟! :-/

گل سوم :
جامع توضیح میدم تا حدودی
ببینید اگه شما LT نگه دارید بعد RB رو Tap کنید ( یعضی ضربه پشت سر هم ) بازیکن رو پایی میزنه
حالا در همون حالت ( که دارید روپایی میزنید) اگه شما LS رو به یک سمتی نگه دارید میشه همون چیزی که در گل سوم میبینید
این حرکات به نام Sambrero اومده
اگه RS رو 360 درجه بتابونید حرکتی به نام Around the world انجام میده ( در هنگام رو پایی یه پاش رو دور توپ میچرخونه )

* آموزش این حرکات در خود بازی هست - در قسمت Skill Moves - در تب 5 Star Juggling Tricks

MARCH 2010

گل اول:
حرکت اولش یه Sombrero Backwards هست
تو گل سوم ماه پیش توضیح دادم چجوری میشه این حرکات رو زد - اگه در حین روپایی LS رو به سمت عقب بازیک ضربه بزنید این حرکت انجام پذیره
گل های آکروباتیک هم به نحوی هست که بازیکن باید توانایی حرکت رو داشته باشه و همچینن فضاش هم موجود باشه.

گل دوم :
آیا نیاز به توضیح دارد ؟!؟! :-/ یک Set Piece خیلی ساده

APRIL 2010

گل اول :
تنها چیزی که به چشم میخوره یه دریبل زیدانی هست :biggrin1:
یا همون چرخض 270 درجه که درSkill Moves ها در تب حرکات 3 ستاره به نام Roulette نام برده شده .
اون پاس تو عمق هم به نظر میاد به صورت RB + Y داده شده بود .

گل دوم :
گل دوم آپریل بود که شاید همگان رو متحیر ساخت .
ابتدا باید یه توضیحی بدم این گل خیلی مشکوکه ! از چه لحاظ ؟!
نگاه کنید وقتی رونالدو داره این همه حرکت انجا میده دفاع کجاست ؟! آخر کار نشون میده یه سری افرادی میان :biggrin1: ولی خب با اون چند تا حرکت معلومه دفاع خیلی عقبه و این گل به عبارتی کاملا تمرین شدست :biggrin1:
بگذریم ! حرکات به ترتیب اینها هستند :
اولی یک Rabona Fake هست که فقط برای بازیکن 5 ستاره قابل استفاده هست و فقط در هنگام دویدن با سرعت !

وقتی درحال دویدن هستین شوت میزنید همون موقع پشت سرش باید پاس رو بزنید و همون موقع با سرعت باید LT رو نگه دارید و با LS جهت پشت بازیکن رو نگه دارید !

سخت شد ؟:biggrin1:
شما باید وقتی شوت رو میزنید و پاس رو بعدش میزنید دستتون رو RT باشه و وقتی LS رو تکون میدید دستتون رو LT
با کمی تمرین آسون میشه :biggrin1:
توجه کنید اگه LS رو به جهت درست نگیرید حرکات دیگه ای انجام میده

حرکت دومش یه Sombrero هست - فرقش اینه در این حالش شما دیگه روپایی نمیزنید و یه سره توپ رو عقب میندازید - حواستون باشه در این حرکت شما حتما باید بدون حرکت باشید .
*نحوه کار: وقتی دستتون رو LT هست با RS دوتا ضربه جلو و یکی به عقب بزنید ...

بعدش دوباره همون Rabona هست.

حرکت بعدیش : وقتی دستتون رو LT هست وقتی RS رو فشار بدید ( کلیک کنید ) بازیک توپ رو بین پاش میزاره و میپره

این تموم شد :biggrin1:

گل سوم :
این شاید یکی از قشنگ ترین گل ها باشه !!! :)
سانترش که موردی نیست ! بازیکن باید قابلیتش رو داشته باشه که اکثرا دارن ( مثل برباتو) همون سانتر معمولیه ;)
گلش رو شک دارم چی بگم !!! چون توضیحش خیلی سخته ! خودم چند باز زدم یادم نیست چجوری !!
در حالتی که به شما یه پاس از طرفین داده میشه و شما به دروازه نزدیک هستید اگثر مهاجم های معروف یه سری گل به این صورت میزنند ! بارها زدم و احتمال میدم این حرکات شانسی هست :biggrin1: شاید احمدرضا بیشتر بدونه :)

توضیحات دوستان :
هادی : معمولا هر وقت بازیکنت چپ بایسته و نزدیک دروازه باشه و همچنین توپ روی پای تخصصیش باشه انجام میده.
MAY 2010

گل اول :
فکر نکنم به توضیح نیازی باشه والا! بستگی به حواس خودتون و هوشیاریتون داره که تمام زمین زیر نظرتون باشه
RB + Y شگرد این طرف بوده :biggrin1:

گل دوم :
این هم یک عدد Sambrero خشک و خالی به چشم میخوره

JUNE 2010

گل اول :
خلاصه میگم و رد میشیم :
حرکت اول که یه دریبل 270 درجه بود - حرکات 3 ستاره به نام Roulette - گل های April رو برید .
حرکت دوم یه Heel Flick میباشد - به صورتی که با RS یه ضربه به جلو و یکی به عقب میزنید .
حرکت آخری : در Skill Move به نام Ball Roll And Flick نامیده شده - حرکتیست زیبا :biggrin1:
به صورتی که وقتی در حال حرکت هستید ( زمانی که LT رو هم نگه داشتید ) RS رو به سمت چپ یا راست کم نگه دارید بعد همون RS رو با سمت جلو ضربه بزنید ( نگه دارید هم انجام میده ، اینجور هم نیست که اکه به بالا زنید انجام نمیده یکم هم زاویه دار باشه طوری نیست :biggrin1: )

گل دوم :
از اون گل های تامل برانگیزه :biggrin1:
حرکت بازیکن همون روپایی معمول به نظر میاد ولی تاحالا نشده من خودم همچین رو پایی بزنم !!
یکی از شرمندگی های بنده در این آموزش :(

JULY 2010

گل اول :
خب توضیحی نمیخواد ! حرکات 3 ستاره به نام Roulette - گل های April رو برید .

گل دوم :
اولیش یه Heel Flick میباشد - به صورتی که با RS یه ضربه به جلو و یکی به عقب میزنید .
بعدش یه تو سر توپه که بلدین دیگه :biggrin1:! بدون نگه داشتن LT یه ضربه به RS بزنید .
بعدش یه حرکت خیلی سادست ولی ترکیبی تقریبا !
اگه LT رو نگه دارید و RS رو از از طرف چپ یا راست به طرف جلو بتابونید بازیکن پاهاش رو یه دور میتابونه بعدش هم که RT رو بگیرید اینجور میشه ! الان دم دستم نیست که اسمش رو بگم :biggrin1:
حرکت قبل گل یک Heel Chop میباشد از حرکات 5 ستاره - نحوه انجام : دوبار RS رو زاویه دار ( حدود 45 درجه ) به سمت عقب بازیکن ضربه میزنید !
توضیحش سخته قبول کنید :biggrin1:

thumbnailer.php

روی تصویر : دوبار ضربه به 4 یا ضربه به 6

گل سوم :
به گل سوم ماه فوریه مراجعه شود !

AUGUST 2010

گل اول :
حرکت اول یک Heel Chop میباشد از حرکات 5 ستاره - نحوه انجام : دوبار RS رو زاویه دار ( حدود 45 درجه ) به سمت عقب بازیکن ضربه میزنید !
حرکت بعدیش هم به احتمال خیلی قوی سانتر کرده و رفته تو گل ! احتمال میدم ! از اون حرکت هاست که باید از احمدرضا هم مشورت گرفت :biggrin1:

توضیحات دوستان :
هادی :درصد مواقع بعد از سر توپ زدن با بازیکن 5 ستاره اگه تاپ روی پای مخالفش باشه اینطور سانتر میکنه. که میشه همون شانسی :d.

گل دوم :
بازیکنی که توانایی زدن گل آکروباتیک رو داشته باشه در صورت داشتن موقعیت و فضا میتونه از این گلهای زیبا به ثمر برسونه ;)

SEPTEMBER 2010

گل اول :
این هم یکی از اون گل های زیبا بود !
حرکت اولش یک Feint از سری حرکات 4 ستاره ای بود . نحوه عمل هم به این صورت هست که RS رو از سمت چپ یا راست به طرف مخالف از پایین 180 درجه میتابونید !
thumbnailer.php

بر طبق تصویر برای مثال از 3 شروع میکنید و 4 و 5 و ... تا 7

حرکت دومش هم یک Simple Rainbow میباشد که : RS یک ضربه عقب و 2 ضربه پشت سر هم جلو

گل دوم :
خیلی ساده ! در هنگام حرکت RS رو به سمت چپ یا راست نگه دارید تا این ححرکت انجام بشود ( LT هم باید گرفته باشه ها :biggrin1: )

گل سوم :
یک روپایی خیلی ساده ! LT + RB
یه توضیحی باید در اینجا بدم که هر بازیکنی که دارای SKILL MOVE 5 ستاره باشه روپایی زدنش هم فرق داره ( فرق در شروع روپایی ) توی فیلم هم میبینید به یه صورتی خاصی شروع میکنه - واسه پرو من یه شکل دیگه هست مثلا ( کلا 3 مدل هست انگار )

OCTOBER 2010

گل اول :
حرکت اول یه حرکتی است به نام Turn & Spin - حرکتی خیلی کاربردی !! والبته بسیار راحت
نحوه انجام : در حال حرکت یا ایستاده با RS یک ضربه بالا و یک ضربه به چپ یا راست

حرکت دوم یک Heel Chop میباشد از حرکات 5 ستاره - نحوه انجام : دوبار RS رو زاویه دار ( حدود 45 درجه ) به سمت عقب بازیکن ضربه میزنید !
thumbnailer.php

روی تصویر : دوبار ضربه 4 یا دوبار 6

گل دوم:
یه چرخض 270 درجه حرکات 3 ستاره به نام Roulette - گل های April رو برید .
روی تصویر : از شماره 5 شروع کنید بتابونید 6 و 7 و 8 و ... تا 3 و بلعکس

نحوه انجام : در حال حرکت یا ایستاده با RS یک ضربه بالا و یک ضربه به چپ یا راست

حرکت دوم یک Heel Chop میباشد از حرکات 5 ستاره - نحوه انجام : دوبار RS رو زاویه دار ( حدود 45 درجه ) به سمت عقب بازیکن ضربه میزنید !

گل سوم :
یک گل جالب و بدون نیاز به توضیح !

NOVEMBER 2010

گل اول : احتمال قوی خیلی شانسی لایی خورد و بازیکن فقط یک استارت زد !
نظر من اینه ! اگه شما دوستان چیزی میدونید به ما هم بگید :)

گل دوم :
یک Simple Rainbow
که : RS یک ضربه پایین و 2 ضربه پشت سر هم بالا و یک شوت !

DECEMBER 2010

گل اول :
هرچی فکر میکنم Key هاش یادم نمیاد !!! به دلیل همون دوری :biggrin1: و همچین چون این بازیکن یه بازیکن 5 ستاره نیست یکم به خاطر آوردنش برام سخته

ولی حرکت اول فکر کنم Fake Left & go Right هست (90%) وطبق تصویری که موجوده نحوه کار مثل Feint هست که توی گل اول ماه September توضیح دادم.

بر طبق تصویر برای مثال از 3 شروع میکنید و 4 و 5 و ... تا 7

حرکت دوم که یادم نیست اصل کار هست :biggrin1: باور کنید 3 هفته دور بودم ! :( ;)

فکر کنم این باشه :
بر طبق تصویر برای مثال RS رو از 3 شروع میکنید و 4 و 5 و ... تا 7 ( از بالا میتابونید ) و سریع بالا رو نگه میدارید بعد اون چرخش

گل دوم :
یه Sombrero Backwards هست
تو گل سوم ماه فوریه توضیح دادم .

گل سوم :
بدون نیاز به توضیح :biggrin1:
بازیکنی که توانایی زدن گل آکروباتیک رو داشته باشه در صورت داشتن موقعیت و فضا میتونه از این گلهای زیبا به ثمر برسونه ;)

===================================================

در آخر باز میگم این آموزش یه نقصیاتی داره که شما دوستان به بزرگی خودتون ببخشید و با کمک هاتون اون رو تکمیل کنید :)

نکته ای بگم !! شاید بعضی جاها گفتم بالا که همون جلو هست و بعضی جاها گفتم پایین که همون عقبه ( در مورد RS )

و من الله توفیق :)

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
دوستان باز میگم این آموزش اگه نقصی داره کمک کنید انشالله برطرف بشه !
اطلاعات شما کمتر از من که نیست هیچ ، بیش از من هم هست !

یا حق

• Like
Reactions: гадюка

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
دوستان 2 نکته :

1- برای بعضی ها فیلم دانلود نمیشه یا کلا اجرا نمیشه که دادم انشالله یه جای خوب آپلود بشه و بزودی توی همون پست اول قرار میگیره

2- اینکه نظری ندادید یا خیلی ثقیل توضیح داده شده یا هیچ مشکلی نداره :D همراهی کنید انشالله

یا حق

پست اول آپدیت و لینک اضافه شد ( ممنون از مجتبی )

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
فعلا که نمیتونم اعتبار بدم
چون یکی از پست های برتر این ماه همین پست شماست
ویدئو رو من دیدم تو دانشگاه سرعت 1 مگ بود
الان خونم سرعت 128 اگه میشه لینک دانلود هم بزار
بیشترشونو بلدم ولی بعضی از حرکات را نه:d
که در سایه شما یاد میگیریم:d
ممنون از زحمتی که کشیدی;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با دیال آپ نشستم دانلود بشه:d دانلود شد میام نظر میدم>:d<

چه طوری میشه داخل کاشته ها بازیکن های خودمو بیارم جلوی بازیکن ضربه زننده؟!منظورم گل اول FEBRUARY 2010

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خيلي ممنون دوست عزيز + اعتبار
مي خواستم بدونم Free Kick ها رو چه شكلي بزنم ؟!؟؟؟
مثل اون گل فوريه ولي بدون ديوار دفاعي خودي
ممنون

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
مهدی تقریبا همه ی اونایی که گفتی شانسین واقعا شانسیه. فقط بستگی به موقعیتت داره مثل این دو تا:
اولی گل سوم April که معمولا هر وقت بازیکنت چپ بایسته و نزدیک دروازه باشه و همچنین توپ روی پای تخصصیش باشه انجام میده.
دومی گل اول August درصد مواقع بعد از سر توپ زدن با بازیکن 5 ستاره اگه تاپ روی پای مخالفش باشه اینطور سانتر میکنه. که میشه همون شانسی :d.
و یه چیزی در مورد گل دوم June این حرکت رو بارها توی FWC انجام دادم. (توی FWC حرکات جدید و عجیب زیادی انجام دادم ولی همشون شانسی بودن.) کلا توی فیفا 11 اینو ندیدم. این یکی رو بلد بودم ولی الان یادم رفته.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
این چه انتخابیه که ea کرده به غیر از 3تا گل که قشنگ بود و2 مدل که خودم هم زده بودم بقیه اش بی خود بود خداییش ماریوس گلای قشنگ تری می زنه

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
فعلا که نمیتونم اعتبار بدم
چون یکی از پست های برتر این ماه همین پست شماست
ویدئو رو من دیدم تو دانشگاه سرعت 1 مگ بود
الان خونم سرعت 128 اگه میشه لینک دانلود هم بزار
بیشترشونو بلدم ولی بعضی از حرکات را نه:d
که در سایه شما یاد میگیریم:d
ممنون از زحمتی که کشیدی;)
نظر لطف شماست :)

لینک دانلود از مدیا فایر ( ممنون از مجتبی )

با دیال آپ نشستم دانلود بشه:d دانلود شد میام نظر میدم>:d<

چه طوری میشه داخل کاشته ها بازیکن های خودمو بیارم جلوی بازیکن ضربه زننده؟!منظورم گل اول FEBRUARY 2010
ممنون :)
اگه اجازه بدید چند روز دیگه برمیگردم سر 360 و اونجا دقیق تر روی این موضوع بحث میکنم ...
در اصل وقتی شما Set Piece میسازید برای بازیکن یه موقعیت و یه نقش تعیین میکنید !
این نقش در زمان اجرا دقیقا اجرا میشه ! ولی مشکلاتی داره که اجازه بدید چند روز دیگه بگم ... ;)

خيلي ممنون دوست عزيز + اعتبار
مي خواستم بدونم Free Kick ها رو چه شكلي بزنم ؟!؟؟؟
مثل اون گل فوريه ولي بدون ديوار دفاعي خودي
ممنون
اون گلی که دیدید توسط یک بازیکن دست ساز زده شد ! کل تیم دست ساز بوده :D
به طبع خیلی دقیق شوت میکنه ! هم ارتفاع مناسب داره و هم قدرت !
ولی درکل بستگی به فاصله و زاویه ! من اینجور جاها RB رو + شوت و LS به سمت جلو میگیرم

مهدی تقریبا همه ی اونایی که گفتی شانسین واقعا شانسیه. فقط بستگی به موقعیتت داره مثل این دو تا:
اولی گل سوم April که معمولا هر وقت بازیکنت چپ بایسته و نزدیک دروازه باشه و همچنین توپ روی پای تخصصیش باشه انجام میده.
دومی گل اول August درصد مواقع بعد از سر توپ زدن با بازیکن 5 ستاره اگه تاپ روی پای مخالفش باشه اینطور سانتر میکنه. که میشه همون شانسی :d.
و یه چیزی در مورد گل دوم June این حرکت رو بارها توی FWC انجام دادم. (توی FWC حرکات جدید و عجیب زیادی انجام دادم ولی همشون شانسی بودن.) کلا توی فیفا 11 اینو ندیدم. این یکی رو بلد بودم ولی الان یادم رفته.
ممنون از توضیحات هادی جان :)

این چه انتخابیه که ea کرده به غیر از 3تا گل که قشنگ بود و2 مدل که خودم هم زده بودم بقیه اش بی خود بود خداییش ماریوس گلای قشنگ تری می زنه
دوست عزیز شعار ما اینه :D :

دو مزیت ویژه ای که این آموزش داره :
1- کاهش افسردگی :biggrin1: ! مهمترین
2- در صورت استعداد خودتون میتونید ایجاد افسردگی کنید برای سایر دوستان اجنبی :biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Isildur

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
این گل ها که واسه فیفا 10 بودن که ! خیلیاشون به درد فیفا 11 نمیخورن،چون دروازه بان ها به شدت قوی شدن و کلا موتور بازی و نحوه ی برنامه نویسی فیفا 11 با فیفا 10 خیلی متفاوته،اصولا تو مسابقه اگه دنبال گل های زیبا باشی،باید خودتو واسه باخت آماده کنی...به هر حال از تلاشت ممنونم دوست من

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آموزش فوق العاده ای بود من که حسابی استفاده کردم.

این گل ها که واسه فیفا 10 بودن که ! خیلیاشون به درد فیفا 11 نمیخورن،چون دروازه بان ها به شدت قوی شدن و کلا موتور بازی و نحوه ی برنامه نویسی فیفا 11 با فیفا 10 خیلی متفاوته،اصولا تو مسابقه اگه دنبال گل های زیبا باشی،باید خودتو واسه باخت آماده کنی...به هر حال از تلاشت ممنونم دوست من

دوست عزیز گلهای ماه FIFA 11 در سال 2010 !
:D

ممنون از توجه ـتون:)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
عزیزم،چطوری ممکنه که تو ژانویه ی سال پیش،کسی تو فیفا 11 گل زده باشه ؟ بازی اکتبر سال پیش اومد :-w:-w:-w:-w:-w:-w
اینا بهترین گلهای سال هستند. توی سال گذشته هم ما سه بازی FIFA 10, 2010 FIFA World Cup,FIFA 11 رو داشتیم. پس برترین گلهای ه سه بازی توی ویدیو هستن.;)

• Like
Reactions: ™SHADOW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر