آموزش تغییر Pass و Reset کردن بعد از آپدیت 3.61

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

چند وقت پیش تو تاپیک صحبتی شده بود مربوط به تغییر پسورد که این عمل اجباری هست و زمانی که کاربری وصل میشه به ورژن فیرمور 3.61 باید نسبت به تغییر پسورد دست به کار بشه.

مراحل برای تغییر پسورد:

مرحله اول:
بعد از Sign-in کردن توی PSN :

Sign_in_EN.JPG

مرحله دوم:
شما با این پیغام مواجه میشید:
ترجمه : پسورد شما دیگه اعتبار نداره، باید عوض کنید.

Pass_error_EN.jpg

مرحله سوم:
بعد از کلیک کردن روی OK، یک پنجره باز میشه و پسورد جدید خودتون رو توی دو مرحله وارد میکنید.
نکته : در صورت موضوع های خاص، اگه پنجره تغییر پسورد بالا نیومد، یعنی سیستم شما هیچوقت Active نشده بود و این مراحل رو از طریق سایت انجام بدید.

--------------------

مراحل Reset کردن رمز عبور :
همینطور، کسانی که رمز عبور خودشون رو فراموش کردن میتونن از مراحل زیر اقدام کنن برای Reset کردن پسورد خودشون.

مرحله اول:
قبل از Sign-In پایین این دکمه ... یک دکمه ای نوشته شده : Forgot your password? روی این دکمه کلیک کنید.

Sign_in_EN.JPG

مرحله دوم:
در اینجا باید آدرس Email خودتون و تاریخ تولدی که زمانی که اکانت خودتون رو ساختید وارد کنید.
نکته: مطمئن باشید که به این آدرس Email دسترسی دارید !!!!

Forgot_EN.JPG

مرحله سوم :
بعد از اینکه اطلاعات درست وارد شد، با این پیغام مواجه میشید:
یعنی اینکه : یک Email از طرف Playstation Network براتون ارسال میشه به این آدرس (همین آدرس Email خودتون)

Mail_EN.jpg

آموزش از آدرس زیری گرفته شده:
http://uk.playstation.com/ps3psn

برای به روز کردن پسورد هم میتونید از طریق سایت خود PSN استفاده کنید به آدرس:
https://store.playstation.com/accounts/manage/beginPasswordResetFlow.action?target=login

-----------

کسانی که اطلاعات زیری رو یادشون نمیاد یا دسترسی ندارن:
تاریخ تولد
دسترسی به اون Email ندارن

باید با یکی از شعبه های PSN که توی کشورشون هست تماس بگیرن
ایرانی ها: باید با شعبه Middle East تماس بگیرن (از طریق Email)... و اطلاع ندارم که به چه سوال های باید جواب بدن که تایید بشن که صاحب واقعی اون اکانت هستن...

منبع:
اروپا، خاور میانه، افریقا
امریکا و کانادا
آسیا هم باید با دفتر هنگ کنگ، یا ژاپن تماس بگیرن!

Attachments

• 1.JPG
    1.JPG
    46.6 KB · مشاهده: 10
  • 2.jpg
    2.jpg
    31.8 KB · مشاهده: 10
  • 3.JPG
    3.JPG
    46.6 KB · مشاهده: 10
  • 4.JPG
    4.JPG
    38.6 KB · مشاهده: 11
  • 5.jpg
    5.jpg
    51.5 KB · مشاهده: 10

nima psn

کاربر سایت
Apr 16, 2011
15
نام
nima
sal;am baraye man safheye ke baraye taghire pass bayad biad nayomad ama be email man az tarafe psn ye email omad tosh neveshte bod new password bad az inke pass worde jadido neveshtam bad ye neveshte omad tosh neveshte bod playstation store dar keshvar shoma vojod nadarad badesh omadam biron aya ramzam taghier kard??mamnoon

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
sal;am baraye man safheye ke baraye taghire pass bayad biad nayomad ama be email man az tarafe psn ye email omad tosh neveshte bod new password bad az inke pass worde jadido neveshtam bad ye neveshte omad tosh neveshte bod playstation store dar keshvar shoma vojod nadarad badesh omadam biron aya ramzam taghier kard??mamnoon
سلام شما باید متن پیغام انگلیسی رو بنویسید !
در ضمن این ایمیل از کی برای شما اومده تا جایی میدونم فقط و فقط تا 24 ساعت اعتبار داره ولی خود من بعد از 48 ساعت سراغش رفتم و راحت هم تغییر پسورد دادم!
خوب شما برید با ps3 چک کنید ببینید پسورد تغییر کرده یا نه همین اگر نکرده بود دوباره بردی قسمت تغییر پسورد و ایمیلتون رو دوباره بدید تا ایمیل جدید براتون بیاد همون موقع هم تغییرش دهید !

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
آقا من یه سوال خارج بحس دارم (ضروریه.اگه میدونید بگید)
من وقتی ps3 رو روشن میکنم تصویر بالا نمیاد
ایراد از کابل هم نیست
راهنمایی کنید بگید چشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر