آموزش بازی سازی از صفر با برنامه ای خاص

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
با سلام اگر کسی لینک مقاله ای برای بازی سازی با برنامه ای مثل game maker یا 3d game stadio داره بزاره راستش میخوام از صفر شروع کنم اگه لینکی دانلودی سایتی سرغ دارید لطفا بگید
البه به سایت پرشین دیزاینر یک سری زدم ولی مطالب پراکنده بود و مال حرفه ای ها و به درد من نمیخورد

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با سلام اگر کسی لینک مقاله ای برای بازی سازی با برنامه ای مثل game maker یا 3d game stadio داره بزاره راستش میخوام از صفر شروع کنم اگه لینکی دانلودی سایتی سرغ دارید لطفا بگید
البه به سایت پرشین دیزاینر یک سری زدم ولی مطالب پراکنده بود و مال حرفه ای ها و به درد من نمیخورد
دو تا تاپیک درست کردی .

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
شما باید از همون Persian-Designers بگیری و تاپیکهاشو مو به مو بخونی
یا بری سایت Tizhoosh که مقالات رو به صورت کامل گدآوری کرده بگیری

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
با چه برنامه ای ( غیر از گیم میکر ) میشه به راحتی بازی ساخت. یعنی هم یاد گیریش آسون باشه، و هم اینکه بتونیم یه بازی خیلی ساده و ایرونی بسازیم؟

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
با چه برنامه ای ( غیر از گیم میکر ) میشه به راحتی بازی ساخت. یعنی هم یاد گیریش آسون باشه، و هم اینکه بتونیم یه بازی خیلی ساده و ایرونی بسازیم؟
برنامه‌های زیادی هست
ولی 3D GameStudio , Quest 3D بیشتر طرفدار داره
FPSCreator , The Adventure Company هم همونطور که از اسمشون معلومه ماله سبک خاص خودشون هستن
با اینا بیشتر کار میشه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آره من خودم FPSCreator رو دارم. The Adventure Company رو میدونید از مجا میتونم پیدا کنم؟ البته برای خرید کردن نه دانلود کردن.
راستی شما میدونید از کجا میشه محصولات نوین پندار رو گیر آورد؟ چون من خیلی جاها سر زدم هیچکس نداشت. شما اگه آدرسی نمایندگیی جایی رو صراغ دارین که محصولات نوینپندار رو بفروشه بازم ممنونتون می شم.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
آره من خودم FPSCreator رو دارم. The Adventure Company رو میدونید از مجا میتونم پیدا کنم؟ البته برای خرید کردن نه دانلود کردن.
راستی شما میدونید از کجا میشه محصولات نوین پندار رو گیر آورد؟ چون من خیلی جاها سر زدم هیچکس نداشت. شما اگه آدرسی نمایندگیی جایی رو صراغ دارین که محصولات نوینپندار رو بفروشه بازم ممنونتون می شم.
خریدش رو نمیدونم
برای خرید از نوین پندار میتونید به NPSHOP برید

M.s.A

کاربر سایت
Nov 3, 2006
38
من نفهمیدم سوال کردین یا نه. ولی اگه سوال نکردین آموزششو بذارین ما هم یاد بگیریم.
فکر کنم جمله خبری بود.
ولی اگه بذارید عالی میشه.
Untitled-1.gif

kalagar2142

کاربر سایت
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
پشیناهاد میکنم توی این صفحه Virtual Studio C++.NET رو آمورش بدیم . من میتونم این کار رو بکنم .

از اولین مراحل تا حرفه ای ترین مرحله . میتونم هر 2 روز یک بار update کنم تا وقت کافی برای تمرین کردن داشته باشید.

sinadata

کاربر سایت
May 19, 2007
4
دعوت به همكاري

سلام.

از دوستاني كه با موتور بازي Power Render كار كرده اند و با آن آشنايي دارند دعوت به عمل مي آوريم تا در صورت تمايل براي تهيه و ساخت بازي با ما همكاري داشته باشند.
براي با خبر شدن از اطلاعات و جزئيات بيشتر با شماره 09192110412 يا با پست الكترونيكي sinadata@gmail.com تماس حاصل نمايند.
با تشكر.
محمد كاملي.
.SinaData CO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر