آموزش افزایش رم گوشی با سواپ کردن!!!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
خیلی از افراد رو گوشیهاشون انواع رم منیجرها رو نصب دارن برای اینکه فقط چند مگ کمتر از فضای رمشون اشغال بشه و برای هر کسی پیش اومده که خواسته بازی رو اجرا کنه ولی مدام با کرش بدلیل رم پایین گوشیش مواجه شده!!
خیلی ها از این روشا آگاهن و با روش شبیه ساز ترمینال با وارد کردن دستوراتی میتونن رمشون رو افزایش بدن ولی بنظرم روش خیلی چرت و زجر آوریه!!:d
سواپ باعث افزایش رم به میزان دلخواه میشه!
موارد مورد نیاز:
گوشی حتما باید روت باشه!
برای گوشیهای 2011,2012,2013 حتما باید رم گوشیتون کلاس 10 باشه(پیشنهاد خودم برند تیم و توشیبا اکسریا اچ دی هست)
برای مدلهای زیر 2011 یه رم کلاس 4 کفایت میکنه!
برنامه ram panager pro
http://www.dl.farsroid.com/app/RAM-Manager-Pro-6.0.4(Farsroid.com).apk
وارد برنامه شده و دسترسی su رو قبول کنید
تو قسمت extra تیک set on boot رو فعال کنید
حالا زیرش swap file رو انتخاب کنید
اولیش رو که خودش بطور پیش فرض حافظه داخلی رو انتخاب کرده رو به حافظه خارجی تغییر بدید
زیرش میزان حافظه در خواستی رو نوشته که توصیه میکنم 512 یا 1024 رو انتخاب کنید حالا confirm رو بزنید و صبر کنید تا فایل سواپ درست بشه
گوشی رو ریستارت کنید
تمومه!
خودم xperia sp دارم ولی تو بهترین حالت همیشه 400 مگ رم خالی داشتم و با اینکار تا 1400 افزایشش دادم!!
تو بازیها از رم خود گوشی استفاده میشه ولی وقتی که رمتون کم آورد این رمی که ساختید شروع بکار میکنه و باعث میشه هیچوقت رم کم نیارید!!
امیدوارم این آموزش بدردتون بخوره!

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
من این روش رو قبلا رو 4.1 امتحان کرده بودم البته از طریق ترمینال :D
و باید بهتون بگم ک هیچ دروغ یا چیزی درکار نیست و واقعا سرعت گوشی بالا میره
من خودم Gta SA رو بدون لگ با بالاترین تنظیمات گرافیکی تونستم با این روش اجرا کنم روی Xperia T میزان Swap هم 512 انتخاب کرده بودم چون زیاد جا نداشتم
ولی واقعا کار میکنه اگه گوشیتون روت هست و بازیهای سنگین باهاش انجام میدین بدردتون میخوره شدیدا

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
منم Xperia SP دارم و تا قبل از اینکه گوشی رو به 4.3 ارتقا بدم داشتم با روت روی اندروید 4.1 حال می کردم!
اما حالا... :|
هنوز هیچ روشی برای روت کردن اندروید 4.3 با بوت لودر بسته نیومده! :|
اومده ها! ولی باید اول دانگِرِید کنی به اندروید 4.1 و مراحل رو از اونجا شروع کنی! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر