آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
كل نت رو گشتم ولي همچين چيزي پيدا نكردم ولي نميدونم چطور يه نفر تو تهران داره اينكارو انجام ميده:|

لطفا اونايي كه تجربه داشتن(واسشون طي اين روش بازي ريخته شده) و يا افراد اگاه با چند تا عكس و مدرك(نه اينكه من رفتم ديروز شونصد تا بازي برام ريخت) توضيح بدن اين روش و تجربشونو

.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
لطفا هرکی این کارو کرده عکس بذاره بخدا دارم میمیرم

- - -ویرایش - - -

كل نت رو گشتم ولي همچين چيزي پيدا نكردم ولي نميدونم چطور يه نفر تو تهران داره اينكارو انجام ميده:|

لطفا اونايي كه تجربه داشتن(واسشون طي اين روش بازي ريخته شده) و يا افراد اگاه با چند تا عكس و مدرك(نه اينكه من رفتم ديروز شونصد تا بازي برام ريخت) توضيح بدن اين روش و تجربشونو

.
من فقط اینو پیدا کردم http://pardisgame.net/thread-42945.html

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
خوب واسه خودت شلوغش کردی برادر!!!
چرا دوستان پیش قضاوت میکنند!!!
از کجا انقدر به خودتون مطمئنید که به طرف بد و بیراه میگید!!!
من خودم به شخصه حتی اگر اسمش ریسکه اینکارو کردم و رفتم واسم 3تا بازی ریختن
دیشب هم آنلاین بودم هم بازی کردم
به روشی که داره و استفاده میکنه کاری ندارم
به این کار دارم که پول یک بازی رو میدم 5تا بازی میریزم چون کارمندم و به جیبم نگاه میکنم
هیچوقت تا چیزی رو امتحان نکردید یا ندیدید تهمت نزنید
من که راضی هستم و پول رو دادم حتی حتی اگر اسمش کلاه برداری باشه که میدونم نیست و هیچ چیز غیر ممکن نیست
2مین با خودتون فکر نمیکنید همین کارایی که میگید رو با چه هزینه ایی باید به دست آورد (دانلود بازی با این اینترنت دره پیتمون - هزینه PSN Plus - و و و )

شما ثابت کن خریدی+عکس بذار
شک ندارم هم اینایی که تبلیغ اون شخص رو میکنن یا خوده طرفه یا ارتباط دارند به هم.
قضیه همون شیر کردن بازی هاست و همه حرف ها اراجیف و قصد دارند سودجویی کنند
گول این کسبه توپخونه رو نخورید!!!!!!!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
خوب واسه خودت شلوغش کردی برادر!!!
چرا دوستان پیش قضاوت میکنند!!!
از کجا انقدر به خودتون مطمئنید که به طرف بد و بیراه میگید!!!
من خودم به شخصه حتی اگر اسمش ریسکه اینکارو کردم و رفتم واسم 3تا بازی ریختن
دیشب هم آنلاین بودم هم بازی کردم
به روشی که داره و استفاده میکنه کاری ندارم
به این کار دارم که پول یک بازی رو میدم 5تا بازی میریزم چون کارمندم و به جیبم نگاه میکنم
هیچوقت تا چیزی رو امتحان نکردید یا ندیدید تهمت نزنید
من که راضی هستم و پول رو دادم حتی حتی اگر اسمش کلاه برداری باشه که میدونم نیست و هیچ چیز غیر ممکن نیست
2مین با خودتون فکر نمیکنید همین کارایی که میگید رو با چه هزینه ایی باید به دست آورد (دانلود بازی با این اینترنت دره پیتمون - هزینه PSN Plus - و و و )
کسی نه توهین کرد نه تهمت زد و فقط خوبه که آدم رو از اونا فرض نکنند...
هر آدم عاقلی متوجه میشه که لایسنس و این صحبتها کشکه...
بعدشم همون روشی که من گفتم رو میشه روی سه کنسول فعال کرد و آنلاین هم بازی کرد و تفاوتی با اون چیزی که شما میگی نداره...
طرح هم طرح خوبیه ولی اون 200 تومنه یه مقدار بیراهه که اگر من و توی کاربر بتونیم یه جوری اون 200 تومن رو ندیم و خودمون بازیها رو بریزیم بد که نیست اقدامی بسیار مفید هم هست.
نت ایران هم اونقدر که فکر میکنید افتضاح نیست و هستند دوستانی که بتونند توی این طرح دانلود رو انجام بدن...
فقط ساده نباشیم که بعضی ها بشینن به ریشمون بخندن که چطور رفتیم سر کار...
این تاپیک هم برای همایت یا توهین به هیچ کسی نیست و هدف ما فقط یه چیزه اونم اینکه برسیم به روش تا خودمون بتونیم بازی ها رو بریزیم تا هزینه هامون به حداقل برسه...

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
بعدشم همون روشی که من گفتم رو میشه روی سه کنسول فعال کرد و آنلاین هم بازی کرد و تفاوتی با اون چیزی که شما میگی نداره...
طرح هم طرح خوبیه ولی اون 200 تومنه یه مقدار بیراهه که اگر من و توی کاربر بتونیم یه جوری اون 200 تومن رو ندیم و خودمون بازیها رو بریزیم بد که نیست اقدامی بسیار مفید هم هست.
نت ایران هم اونقدر که فکر میکنید افتضاح نیست و هستند دوستانی که بتونند توی این طرح دانلود رو انجام بدن...
این تاپیک هم برای همایت یا توهین به هیچ کسی نیست و هدف ما فقط یه چیزه اونم اینکه برسیم به روش تا خودمون بتونیم بازی ها رو بریزیم تا هزینه هامون به حداقل برسه...
اون لایسنسش از همش چرت تره من از چند نفری که اینکارو کردند پرسیدم راضی بودن

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon

درسته مهم روش کار هست که دقیقا به چه صورت هست وقتی روش کار دقیق مشخص بشه میشه فهمید که آیا safe هست یا با یه اپديت ممکنه همه چیز از بین بر ه و یا کنسول بن بشه
برای کسی که آنلاین باز نیست حالا بن هم بشه مهم نیست فقط گیم را میخواد ارزون
باید کمی صبر و بررسی کرد ببینیم داستان چیه :-?

البته در پکيده و افتضاح بودن با قیمت بالای نتمون که شکی نيست:|:d:))

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اون لایسنسش از همش چرت تره من از چند نفری که اینکارو کردند پرسیدم راضی بودن
ببین میگن بازی میاد تو استور اکانت خودت که من به این قضیه شک دارم که بشه برای همه اینکار رو کرد که اگر میشد خوب من ایمیل و رمزم رو میدادم به طرف تا بازی رو برام انتقال بده به اکانت و بعد خودم بازی رو دانلود میکردم ولی گفت اینطوری نمیشه که مشخص میشه این حرفش بی ربط هست.
در واقع از هر بازی که امکان ریختن روی سه کنسول رو داره فقط یک نفر بازی رو میتونه در استور ببینه...

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
این قضیه لایسنس یه حرف چرت بیشتر نیست و قبلا هم گفتم که طرف فقط میخواد ذهن رو منحرف کنه تا کسی مثل PS VITA که روشش لو رفت نتونه تو مسیر اصلی حرکت کنه(حتی تعجب نکنید اگر چند وقته دیگه رسید لایسنس هم خدمتتون ارایه بشه چون چیز خاص و مشکلی نیست)
من هنوز معتقدم از روش فعال سازی یک اکانت روی سه کنسول استفاده میکنند و دوستانی که میگن این روش براشون سودی نداره خیلی راحت میتونم براشون توضیح بدم که این روش سودآور هست و اگر خودمون استفاده کنیم دیگه نیازی هم نیست 200 تومن هزینه اولیه رو بپردازیم...
من دلایلم برای استفاده از این روش رو تا چند دقیقه دیگه میزارم...
دقیقا صحبت های ایشون درسته یه کم تحقیق کردم دیدم قضیه جز شیرینگ چیز دیگه ای نمیتونه باشه این دوست زرنگ توپخونه ای فقط با بازی با ارقام تونسته یه عده رو گول بزنه که واسشون ارزون تر در میاد
ساده بگم ایشون از هر نفر 200 هزار تومان میگیره یک اکانت میسازه با توجه به اینکه هر یه اکانتی که خودش میسازه رو سه کنسول جواب میده میشه 600 هزار تومان تا اینجا بعد خرد خرد هم حداقل 20 تومن واسه هر بازی میگیره که اینم بین سه نفر تقسیم میشه دست آخر حساب کنید میبینید چقدر واسش منفعتم داره.
اونایی هم که به حرف ها دلخوش کردن بدونن همینه که برنامه Psx helper یا b4y life پچ بشه و مثل سابق نشه باهاش بازی رو انتقال داد کارکاسبی این آقا تعطیل میشه هیچ 200 تومن شما هم میپره
نگید نمیشه چون سونی روی این قضیه انتقال بازی همون PKG خیلی حساسه
از قدیم گفتن دروغ هر چی بزرگتر باشه باورش راحتره.
نماینده سونی در خاورمیانه و این طرح مخصوص جهان سومه و به طور مخفیانه سونی حقش رو به من داده و......:eek::eek::smile:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستانی که این کارو انجام داداند یه فیلم بگیرند که ما هم باور کنیم

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اون فروشنده بمن اینو گفت و عکس هم بهم فرستاد :
خوب مشکلت چی هست عزیزم الان عکسم میزارم برو تو تمام بازیسنتر بگو با کار اورجینال نمیتونند مبارزه کنند خودتونو خسته نکنید اینم عکس
آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,اپلود عکس
لطف کنید این نوشتمو تو بازیسنتر بزارید
اولا من نمیتونم تمام داستان یا طرز ریختن یا طرز لایسنس گرفتنو به همه نشون بدم و یاد بدم
از طرف دوم چه لزومی داره انقدر مبارزه میکنید ..کسی میتونه بازی بده 60 هزار مثل فیفا و در ان واحد تمام دارندگان این طرح انلاین بازی کنند تمامشون برن استور نمونه عکسی که فرستادم بازی خریداری شده ..
من هر کاری که میکنم به نفع خودتون هستش نه بنی در کار نه چیزه دیگهی ..برا منم هر بازی که میریزم سود داره وگرنه عقلم کم نیستش بخاطر مردم 5 سال بازی بریزم ..ولی قیمت برا من خیلی مناسب تر در میاد تا یوزر یا کاسبهای دیگه ..حالا دوست داشتید شرکت کنید نداشتیدم که هیچ از نظر من هم ازادید هر حرفی بزنید بدو نا سزا بگید شخصیت و نیت خودتونو نشان میدید بهر صورت تو طی زمان مخالفتها تمام میشه ..اول هر کاری مشکلات خاص خودش وجود داره حالا منده کاسبها که منافعشون از این طرح ه خطر میفته دست به کار بشند الان که جای شکرش باقی هست چیزی زیادی نمیگید

Calm Down

کاربر سایت
Jul 5, 2014
64
1. تمامی بازیها بصورت اورجینال و با اخرین بروزرسانی dlsوadonتقدیم دوستان میشود

Lol_facepalm.jpg

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اون فروشنده بمن اینو گفت و عکس هم بهم فرستاد :
خوب مشکلت چی هست عزیزم الان عکسم میزارم برو تو تمام بازیسنتر بگو با کار اورجینال نمیتونند مبارزه کنند خودتونو خسته نکنید اینم عکس
لطف کنید این نوشتمو تو بازیسنتر بزارید
اولا من نمیتونم تمام داستان یا طرز ریختن یا طرز لایسنس گرفتنو به همه نشون بدم و یاد بدم
از طرف دوم چه لزومی داره انقدر مبارزه میکنید ..کسی میتونه بازی بده 60 هزار مثل فیفا و در ان واحد تمام دارندگان این طرح انلاین بازی کنند تمامشون برن استور نمونه عکسی که فرستادم بازی خریداری شده ..
من هر کاری که میکنم به نفع خودتون هستش نه بنی در کار نه چیزه دیگهی ..برا منم هر بازی که میریزم سود داره وگرنه عقلم کم نیستش بخاطر مردم 5 سال بازی بریزم ..ولی قیمت برا من خیلی مناسب تر در میاد تا یوزر یا کاسبهای دیگه ..حالا دوست داشتید شرکت کنید نداشتیدم که هیچ از نظر من هم ازادید هر حرفی بزنید بدو نا سزا بگید شخصیت و نیت خودتونو نشان میدید بهر صورت تو طی زمان مخالفتها تمام میشه ..اول هر کاری مشکلات خاص خودش وجود داره حالا منده کاسبها که منافعشون از این طرح ه خطر میفته دست به کار بشند الان که جای شکرش باقی هست چیزی زیادی نمیگید
الن این عکس چیرو ثابت میکنه؟ بازی دیجتالی خریده روی کنسولش نصب میکنه یا همون بازی فیزیکی هست

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
شما ثابت کن خریدی+عکس بذار
شک ندارم هم اینایی که تبلیغ اون شخص رو میکنن یا خوده طرفه یا ارتباط دارند به هم.
قضیه همون شیر کردن بازی هاست و همه حرف ها اراجیف و قصد دارند سودجویی کنند
گول این کسبه توپخونه رو نخورید!!!!!!!
باز قضاوت زود
بعداز ظهر که از سرکار رفتم خونه براتون از پروفایل و بازیهای ریخته شده و استور عکس خواهم گذاشت
ببین پسر خوب حتی اگر اسمش اینه من به شخصه این کارو میکنم و تجربیاتمم در اختیار دیگران میزارم
حالا سرم کلاه رفته و نمیدونم چرت و پرتای دیگه
دوست دارم شما نکن عزیز برو اورجینال بگیر
برسه به بازیهای داغ اونوقت قدر عافیت دستتون میاد_میدونم شما اورجینال باز و واست هیچی نیست پولش
اما من دهنم سرویس میشه تا یه بازی بگیرم پس از این طرح کاملا حمایت میکنم چون به نفعمه
دردمون فقط 200 تومنه؟!!!! واقعا از دادن 200 تومن انقدر میترسید که جرات حتی 1% ریسک ندارید
دیگه نمیدونم چی بگم
بیشتر از اینم ادامه نمیدم
عکس هارو بعد از ظهر میزارم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
باز قضاوت زود
بعداز ظهر که از سرکار رفتم خونه براتون از پروفایل و بازیهای ریخته شده و استور عکس خواهم گذاشت
ببین پسر خوب حتی اگر اسمش اینه من به شخصه این کارو میکنم و تجربیاتمم در اختیار دیگران میزارم
حالا سرم کلاه رفته و نمیدونم چرت و پرتای دیگه
دوست دارم شما نکن عزیز برو اورجینال بگیر
برسه به بازیهای داغ اونوقت قدر عافیت دستتون میاد_میدونم شما اورجینال باز و واست هیچی نیست پولش
اما من دهنم سرویس میشه تا یه بازی بگیرم پس از این طرح کاملا حمایت میکنم چون به نفعمه
دردمون فقط 200 تومنه؟!!!! واقعا از دادن 200 تومن انقدر میترسید که جرات حتی 1% ریسک ندارید
دیگه نمیدونم چی بگم
بیشتر از اینم ادامه نمیدم
عکس هارو بعد از ظهر میزارم
اقا هیمجا بزار تا همه مشاهده کنند از لایسنس بازی و استور فیلم بگیر همیجا بزار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر