آموزش استخراج DVD KEY کنسولهای اسلیم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,200
نام
M O E I N
راستش من کلی این سایتو گشتم و خیلی اموزشا بودن اکثرا هم برا فتا بود و یه تعداد کاربر تازه وارد یا کاربرای قدیمی که میخاستن DVD KEY دستگاشونو در بیارن به مشکل میخوردن ، من امشب تصمیم گرفتم یه اموزش خوب و راحت

بنویسم تا راحت بشه باهاش کی کنسولای اسلیمو در اورد .

وسائل مورد نیاز : یه لپ تاپی که جای E-SATA داشته باشه ( الان همه لپ تاپا ماشالله دارن ) و کابل ( ساتا به ای ساتا ) . و یه کنسول اسلیم . و نیاز به برنامه جانگل فلشر دارین که لینکشو زیر برا دانلود میزارم .

JungleFlasher v0.1.92

آموزش باز کردن کنسول اسلیم

کابل E-SATA به SATA این شکلیه .

و تو لپ تاپم که ساتا به ای ساتا اینجوریه .

و اینم طریقه وصل کردنشه ، میدونم اسونه ولی باز عکسشو میزارم .

کابل ساتا به ای ساتا تو بازار موجوده و قیمتشم 5 تومنه ، و تو لوازم کامپیوتر فروشیا پره . ساتا به ای ساتا خوبیش اینه خیلی راحت میتونین به اسونی DVD KEY کنسولتونو در بیارین .

برای در اوردن DVD KEY اسلیم ، من با استفاده از یک کابل ( ساتا به ای ساتا ) و لپ تاپ اسوس خودم این روشو اموزش میدم .

ابتدا برا اینکه لپ تاپتون درایوتونو بشناسه باید یه کارایی انجام بدین . ابتدا وارد ویندوزتون میشین و تو قسمت استارت ویندوز ، بعد تو جستجوش عبارت [FONT=&amp]regedit تایپ میکنیم بصورت زیر

[/FONT]

و بعدش از لیستی که باز میشه گزینه [FONT=&amp]hkey-local-machine[/FONT] زیرو انتخاب میکنیم طبق عکس زیر .

و بعدش گزینه
[FONT=&amp]system رو طبق عکس زیر انتخاب میکنیم .

و بعد گزینه سیستم گزینه [FONT=&amp]curented contorol set باز میکنیم طبق تصویر زیر

[/FONT][/FONT][FONT=&amp]

و بعد گزینه [FONT=&amp]services را انتخاب میکنیم طبق عکس زیر

و بعد گزینه msahci انتخاب میکنیم . پیدا کردنش شاید سخت باشه اگه اول گزینه m و بعد گزینه s بزنید خودش میاد .

بعد سمت راستش چند گزینه هستش که رو start دوبار کلیک چپ میکنین تا یه گزینه بازشه مثل عکس زیر و 0 میکنیش و بعدش اوکی میکنین .

و بعد دنبال فایل pciide میگردین مثل بالا و وقتی پیداش کردین مثل بالا صفرش کنین . خوب کارمون تموم شد ، حالا لپ تاپتونو ریستارت کنین و وقتی میخاد بیاد بالا گزینه DELETE از رو کیبور بزنین تا وارد قسمت بایوس بشه . وقتی واردش شدین تو تب ادونس اخرین گزینه زده SATA اونو انتخاب کنین

واردش که شدین اولین گزینرو طبق عکس زیر IDE کنینش .

خوب تموم شد . الان سیو کنین و در بیایین اگه ویندوزتون 64 بیته وقتی ریستارت شد گزینه F8 بزنین تا وارد یه صفحه ای میشه سیف مود توشه ، شما با سیف مود کاری نداشته باشین گزینه disable driver signature enforcement و که تو عکس مشخص کردمو بزنین همین .

[/FONT][/FONT]
[FONT=&amp]خوب با انجام این کارا الان لپ تاپ امادست تا DVD KEY به ما بده به امید خدا . وقتی وارد ویندوز شدین برنامه جانگلو باز میکنیم و قبلش اصلا کنسولو روشن نمیکنین ( کنسولو قبلش باز کردین اموزش باز کردنشم تو سایتا موجوده ، بعد کنسولو اماده به برق میزنین و کابل vga وصل میکنین همون 3

فیشو میگم وصل میکنین تا خاموش روشن نشه یهو کنسول ، کابل ساتا به ای ساتارم میزنین اماده میزارین ) و بعد باز شدن کامل جانگل کنسولو روشن میکنیم به وسیله دسته XBOX اون دکمه وسطش و بعد میریم داخل برنامه جانگل ، تب سوم [/FONT]mtk flash 32 [FONT=&amp] انتخاب میکنیمو طبق عکس موجود

بعد تو همون تب سمت چپ بالا پورت زده انقد عوضش میکنیم تا اسم درایومونو بزنه .

مثل این عکس زیر . دوستان عکس کلید زردم موجوده برا قسمت زیر میگم .

وقتی پورتو عوض کنین مشخصات درایو میاد به همین راحتی و بعد روی گزینه [/FONT]slim key [FONT=&amp] از تب دوم یعنی تب DVD KEY 32 کلیک میکنیم اولین سوال [/FONT]no [FONT=&amp] میزنیم ولی دومین سوالو [/FONT]yes [FONT=&amp]میزنیم و سریع کیو میده و 5 تا فایلو سیو میکنیم همین مثل فایلای من .

و برا اینکه بفهمین کی درست ( درست که هستش ولی باز برا اطمینان حاصل کردن ) از جانگل در بیاییم وباز جانگلو باز کنیم و بریم پورتو یبار دیگه انتخاب کنیم اگه کلید زرد بود روبروی DVD KEY کی درسته و داده شده همین .[/FONT]

[FONT=&amp][FONT=&amp]دوستان من هر چیزی که در توانم بودو گفتم کامل و امیدوارم به درد بچه های گل بازی سنتر بخوره و راحت بتونن ازین اموزش استفاده کنن به راحتی . باز هر جا به مشکل خوردین من در خدمتم و خوشحال میشم کمکتون کنم ، تا جاییم تونستم همه عکسارو گذاشتم تا راحت بتونین پیش برین . موفق باشین .

[/FONT][/FONT]

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,065
نام
hassan
ممنون اگه روش رایت رو هم میگفتی نور الا نور میشد

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
این مشخصات لب تاپ dell هستش .می تونم باهاش dvd key رو بگیرم؟

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------
اینم برای pc هست. میشه dvd key رو استخراج کرد؟

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
509
نام
مهرشاد
یه سوال ساده
سی دی کی به چه درد میخوره؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,200
نام
M O E I N
این مشخصات لب تاپ dell هستش .می تونم باهاش dvd key رو بگیرم؟

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------
اینم برای pc هست. میشه dvd key رو استخراج کرد؟
دوست عزیز نگاه کنین ببینین لپ تاپتون جای e-sata داره یا نه اگه داره بله میشه ، مشخصات مهم نبود که گذاشتین . نگاه کنین ببینین بقل usb یه جای دیگه هست که نوشته بقلش e-sata یا نه همین .
یه سوال ساده
سی دی کی به چه درد میخوره؟
dvd key داشته باشین باهاش میشه کنسولو اپدیت کرد به lt3 یا lt جدید که میخاد بیاد اگه یه موقع اومد البته .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,200
نام
M O E I N
چرا در قسمت Device زده VIA RAID 3249؟؟؟؟؟؟؟
اون عکسو من از یه اموزش دیگه برداشتم چون کارم تموم شده بود حس باز کردن دوباره کنسول و وصل کردنش نبود برا همین ، فقط برا اینکه نشون بدم چطوری پورتو درایو میشناسه اینو اوردم همین و شما طبق کار من پیش برین اوکی هستش همه چیز .

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوست عزیز با لپ تاپ سونی F126 FX تمام مراحلی که توضیح دادید مو به مو رفتم جلو.. ولی موفق به گرفتن کی نشدم. اصلآ درایو رو شناسایی نمیکنه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
4,200
نام
M O E I N
دوست عزیز با لپ تاپ سونی F126 FX تمام مراحلی که توضیح دادید مو به مو رفتم جلو.. ولی موفق به گرفتن کی نشدم. اصلآ درایو رو شناسایی نمیکنه.
دوست عزیز اگه درایوتونو شناسایی نمیکنه پس مراحل اولو درست انجام ندادین منکه گفتم اگه درست انجام ندین و دو قسمتو 0 نکنین درایو شناسایی نمیشه ، پس درست انجام بدین خواهشا . موفق باشین .

برای درایو hitachi هم جواب میده؟ (Slim 4 gig)
کسی نیست جواب بده؟
دوست عزیز ما ارشد میخونیم با اجازت و سرمون خدایی شلوغه از یه طرف دانشگام از یه طرف شرکت و تا بتونم به همه کمک میکنم در حد توان خودم و معذرت اگه دیر شد . رو همه درایوا جواب میده مشکلی نیست .

kish&mat

کاربر سایت
Dec 30, 2012
4
سلام خسته نباشی
با تشکر از مطالب مفیدتون
تصاویر باز نمی شه اگه ممکن هست راهنمایی کنین من به این آموزش نیاز شدید دارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟