آموزش اتصال اسپیکر به پلی استیشن 4

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
سلام امروز اینجا براتون یه آموزش جالب قرار می دم برای وصل کردن اسپیکر های کامپیوتر به پی اس 4 با کیفت صدا عالی . این آموزش برای کسایی هست که از مانیتور استفاده می کنند و میلی به تلویزیون ندارند . این آموزش فرقش با آموزش وصل کردن به دسته اینه که صداش بالا و بهتره.

مواد مورد نیاز
1. یک عدد کارت صدای خارجی یو اس پی که 2 دلار بیشتر پولش نیست ( دقت کنید که پلاگ اند پلی باشد یعنی درایور نمی خواد).
USB-Sound-Adapter-cards-7-1-Channel-High-quality-7-1-channel-USB-sound-card-external.jpg

2. یک عدد پی اس 4
:d
3. اسپیکر کامپیوتر هر مدلی می خواهد باشه فقط خروجی 3.5 میلی متری داشته باشه یعنی همون کابل سر سبزه.

حالا همه رو به هم وصل می کنید توضیح نمی خواد ( سبزه تو کارت صدا ، کارت صدا تو پی اس 4) اینم عکسش
2rwarrq.jpg

حالا دکمه ی پی اس رو نیگه میدارید تا صفحه آبیه بیاد
اونوقت اگه گفتی ..... احسنت
میری ادجاست دیوایس
بعدش ولش عکس رو ببین واضحند.

sqoyso.jpg

bc310.jpg

حالا می تونی با صدای بالا و کیفیت خوب بازی کنی
موفق باشید . لایک یادتون نره .

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دمت گرم
جالب بود
فقط یک چیزی
اسپیکر من برای برقش نیاز به یو اس پی داره
اون رو به دستگاه بزنم ؟
فکر کنم مشکل اساسی تر شما این باشه که این کارت صدا رو احتمالاً نتونید پیدا کنید! البته اگه ایران زندگی میکنید
خودم دنبال این کار بودم ولی پیدا نشد و آخرش تصمیم گرفتم از کابل TRS به TS استفاده کنم و از خروجی مانیتور صدا بگیرم (برای شما اگه مانیتورتون خروجی صدا داره باید کابل دو سر TRS بگیرید، چون من اسپیکر معمولی ندارم و از مانیتور صدا استفاده میکنم، هر باند خروجی بالانس جدا داره)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
فکر کنم مشکل اساسی تر شما این باشه که این کارت صدا رو احتمالاً نتونید پیدا کنید! البته اگه ایران زندگی میکنید
خودم دنبال این کار بودم ولی پیدا نشد و آخرش تصمیم گرفتم از کابل TRS به TS استفاده کنم و از خروجی مانیتور صدا بگیرم (برای شما اگه مانیتورتون خروجی صدا داره باید کابل دو سر TRS بگیرید، چون من اسپیکر معمولی ندارم و از مانیتور صدا استفاده میکنم، هر باند خروجی بالانس جدا داره)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
این کارت تو ایران فراوون هست قیمتشم از 10 هزار تومان تجاوز نمیکنه

• Like
Reactions: hrm

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
دوستان این کارت با ps4 slim کار میکنه جواب میده
من تو سایتی که میفروخت دیدم سوال کردن رو ps4 جواب میده گفتن نه فقط رو pc جواب میده

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
ممنون بابت راهنمایی . مشکل بدی شده بود این قضیه

حالا وصل کردم و خوبم ج داد ولی کیفیت صدا یکم پایینه به نظرم . راه دیگه و کم خرجی کسی سراغ نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر