آموزش آنلاین بازی کردن pes 2015 {رایگان}

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خب برای اینکه بتونید آنلاین بازی کنید به 4 تا چیز احتیاج دارید.

1.دانلود نسخه RELOADED بازی pes 2015

2.دانلود
DATAPACK 4

3.دانلود کرک نسخه آنلاین

4.دانلود استیم

لینک کرک و دیتاپک 4:

Data Pack 4 l download

Crack fix online v2 l download

بریم سر بحث آموزش:

اول باید استیم و دانلود و بزارید تا آپدیت بشه حدود 150 مگابایت آپدیت داره بعد اپدیت یه اکانت میسازید و وارد استیم میشد.

خب بعد بازی نصب میکنید و بزارید تا نصبش کامل بشه بعد که کامل شد دیتاپک 4 نصب کنید.

نکته : به هیچ وجه هم بازی هم دیتاپک 4 باهم برای نصب نزارید اول بازی کامل نصب بشه بعد دیتاپک 4

خب بعد انجام همه این کارها کرک دانلود کنید و اکسترکت کنید بعد فایل های داخلشو کپی و تو پوشه بازی بریزید.

بعد به سیستم یه ریستارت بدید

خب الان نرم افزار استیم اجرا میکنیم و وارد اکانتمون میشیم بعد تو دسکتاپ روی آیکون بازی کلیک کنید

و از بازیتون لذت ببرید

هر کدوم از لینک ها هم حذف شد بگید بزارم واستون.درخدمتم.

همه چیزارو با این دست های خودم نوشتم حتی کرک هم آپلودش کردم.

آخرین ویرایش:

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
[MENTION=112800]hossein9898[/MENTION] کاملاً تایید میشه خودم تست کردم با دوستان بازی کردیم جواب داده و مشکلات احتمالی هم نداره.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان عزیز کدوم مدهای انلاین بازی جواب میده؟ مستر لیگ میشه زد؟ یا سیسن متچ؟ غیر لابیها کلا بقیه مدها هم جواب میده؟

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
سلام دوستان عزیز کدوم مدهای انلاین بازی جواب میده؟ مستر لیگ میشه زد؟ یا سیسن متچ؟ غیر لابیها کلا بقیه مدها هم جواب میده؟
مستر لیگ و خود لیگ در حالت آفلاین هستن ولی خود بخش آنلاین هم گزینه های متفاوتی داره، یکی که خوب بازی کردن معمولی با دیگران، Division که هر دیویژن خودش یه لیگه ! و بازی گروهی که میتونن 22 نفر توی یک لابی باشن و هرکدوم از تیمشون یک بازیکن رو انتخاب کنند.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
تو بخش انلاین دیویژن هرچی سرچ میکنه پلیر پیدا نمیکنه cheking status میزنه ولی پلیر پیدا نمیکنه باید کاری کنم؟ برای شما هم اینجوریه؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تو بخش انلاین دیویژن هرچی سرچ میکنه پلیر پیدا نمیکنه cheking status میزنه ولی پلیر پیدا نمیکنه باید کاری کنم؟ برای شما هم اینجوریه؟

برای بنده هم اینجوریه ... ولی نمیدونم مشکل از کجاست .

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217

نمیدونم
من که هیچ مشکلی ندارم
شاید از پینگتون باشه یا ورژن کرکی که ریختین
جدیدترینش همینیه که من گذاشتم
از جای دیگه دانلود نکنید

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
نمیدونم
من که هیچ مشکلی ندارم
شاید از پینگتون باشه یا ورژن کرکی که ریختین
جدیدترینش همینیه که من گذاشتم
از جای دیگه دانلود نکنید

سلام برادر من پینگم 90 هست به جای خاصی باید پینگ بگیرم بدین بگیرم؟
بعدم من pppoe وصلم به نت و به سرور های کنامی راحت وصل میشه تو لابی هم جوین میشم به پلیرهای دیگه شما یه لطفی بکن تو قسمت Online Divisions بازی کن ببین راحت پلیر پیدا میشه؟ اگر کار خاصی باید کرد بگین لطفا ممنون

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
بعدم من pppoe وصلم به نت و به سرور های کنامی راحت وصل میشه تو لابی هم جوین میشم به پلیرهای دیگه شما یه لطفی بکن تو قسمت Online Divisions بازی کن ببین راحت پلیر پیدا میشه؟ اگر کار خاصی باید کرد بگین لطفا ممنون
Online Division چون بازیکن های کمتری داره شاید در چند بار سرچ هم پیدا نکنه، ولی در مسابقه معمولی سعی کنید از سرور AS استفاده کنید که اصلاً لگ نداره.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
Online Division چون بازیکن های کمتری داره شاید در چند بار سرچ هم پیدا نکنه، ولی در مسابقه معمولی سعی کنید از سرور AS استفاده کنید که اصلاً لگ نداره.
برادر اصل مسابقات
Online Divisions و مستر لیگ انلاین هست بقیش میشه دوستانه

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217

خیلی راحت بازی میکنم :)
کار خاصی انجام ندادم فقط فقط طبق اموزشی که گذاشتم رفتم
همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر