آموزشش اجرا بازی های arcade و DLC های FREE DRM به صورت رایگان

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
آموزش اجرا بازی های arcade و DLC های FREE DRM به صورت رایگان

درود
بالاخره روشی برای ریختن بازی های ARCADE و DLC های FREE DRM(از جمله میشه به 4 تا اپیزود WALKIND DEAD و DLC های بازی MAFIA 2 اشاره کرد) روی XBOX بدون نیاز به وصل شدن به لایو و پوینت مصرف کردن پیدا شد.من آموزش استفاده از این روشو برای شما قرار میدم امید وارم کمکتون کنه.
اول از همه از دوست خوبم با نام کاربری ken47 که این روشو معرفی کردن تشکر میکنم
خوب در ابتدا شما نیاز به برنامه HORIZON دارین که میتونید اونو از لینک زیر دانلود کنید

بعد از اون شما نیاز به یک فلش دارید که باید اول اونو
CONFIGURE کنید.(اگر در این کار مشکل دارین بگین آموزششو اضافه کنم)
حالا باید بازی یا DLC مورد نظرتون رو از سایت زیر دانلود کنید که من در اینجا بازی WORMS رو دانلود کردم
1.بعد از دانلود بازی ابتدا فایل دانلود شده رو Extract کنید.(مثل عکس زیر)
m7452_1.gif

2.فلشتونو به PC وصل کنید و برنامه Horizon رو باز کنید و مطابق عکس زیر عمل کنید
u6843_2.gif

حالا آدرس فایلی رو که دانلود کردین به برنامه بدین. همین طور که در عکس زیر مشاهده میکنید
t8899_Image_3.gif

4.گزینه ی save to Device رو انخاب کیند و بعد هم flash رو انتخاب کنید.بعد کمی صبر کنید تا فایل روی فلش کپی شه و در نهایت با پیغام زیر مواجه میشین
e92_Image_5.gif

خوب حالا فلشو به xbox وصل کنید ودر قسمت recent یا my games بازیرو به صورت کامل بازی کنید.
بعضی از بازی ها یا DLC ها بعد از دانلود فایلی با پسوند هایی مثل
enc به شما میدن که شما باید برای تغییر پسوند این فایل ها ابتدا برانه ی زیر رو دانلود کنید

برنامه رو اجرا کنید و FILE رو انتخاب کنید بعد از اون صبر کنید تا فایل شما تبدیل بشه.بعد از تبدیل با پیغام زیر مواجه میشید
n9571_Image_1.gif

حالا به محل دانلود فایل برید و مشاهده میکنید که یک فایل جدید به وجود اومده.فایل جدید رو Extract کنید و بعد طبق آموزش بالا عمل کنید
اگرهم سوال یا مشکلی داشتین تو همین تاپیک بگین تا راهنمایی تون کنم.امید وارم این آموزش به دردتون بخوره
:d
منبع:
توجه:برای اجرا dlc بازی ها حتما باید آخرین تایتل آپدیت بازی رو روی دستگاه تون بریزید.
توجه 2:بعضی از بازی ها وقتی از رو فلش به هاد انتقال داده میشند به نسخه دمو تبدیل میشند پس بهتره از روی فلش بازی هارو اجرا کنید
توجه3:من خودم بازی ها رو روی آخرین ورژن داشبورد اجرا کردم و ممکنه روی ورژن های قدیمی تر بازی ها اجرا نشند
توجه4:تو سایت منبع نوشته شده برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از برنامه 7_zip استفاده کنید.من لینکشو براتون قرار میدم.

تذکر:تمام عوابق این روش به عهده خودتونه و اگر در آینده مشکلی برای كنسول شما پیش بیاد من هیچ مسئولیتی ندارم
تذکر2:ممکنه در آینده ماکروسافت برای بن کردن پروفایل ها اقدام کنه مخصوصا dlc بازی ها که خطرش بیشتره

بازی هایی که با این روش اجرا میشن (لیست آپدیت میشه)
Aegis Wing.........................................................تست شد
Alien Breed Episode 1
Alien Breed 2: Assault
Alien Breed 3: Descent
Doritos Crash Course
Doritos Dash of Destruction
Happy Wars
Hexic HD
Serious Sam HD: TFE
Serious Sam HD: TSE
Worms .........................................................تست شد
Worms 2 Armageddon
Worms Ultimate Mayhem
Yaris

dlc های بازی هایی که با این روش اجرا میشن (علاوه بر بازی های زیر بازی های دیگری هم هستن ولی متاسفانه لینک دانلودشون در سایت منبع حذف شده)
Borderlands:
(Mad Moxxi's Underdome Riot, Zombie Island, Claptrap’s New Robot Revolution, and The SecretArmory of General Knoxx)
Borderlands 2:
(Captain Scarlett Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Creature Slaughterdome, and Mechromancer):Dragon Age Origins DLC
(Feast Day Gifts, Feast Day Pranks, Blood Dragon Armor, Return to Ostagar, Warden's Keep)
(DarkSpawn Chronicles, Leliana's Song, The Golems of Amgarrak, The Stone Prisoner, Witch Hunt, and Awakening)
Fallout New Vegas:
(Gun Runner's Arsenal, Courier's Stash, Old World Blues, Honest Hearts, Lonesome Road, and Dead
Fallout 3:
(Broken Steel, Mothership Zeta, Operatio
n Anchorage, Point Lookout, and The Pitt)
:Forza Motorsport 3 DLC
Hyundai Car Pack - ?
Ultimate Car Pack 1 - Ultimate Edition
Ultimate Car Pack 2 - Ultimate Edition
Ultimate Car Pack 3 - Ultimate Edition
Ultimate Road Map - Ultimate Edition
Mafia 2:...........................................................تست شد
(Jimmy's Vendetta, Joe's Adventure, Greaser Pack, Renegade Pack, Vegas Pack, War Hero Pack, and The Betrayal of Jimmy)
Oblivion:
(Shivering Isles, Knights Of The Nine, The Wizards Tower, and The Thieves Den)
Saints Row: The Third:
(Pack: The First, Pack: The Second, Pack: The Third, and Pack: The Fourth)
The Walking Dead:.................................... تست شد
(Starved For Help, Long Road Ahead, Around Every Corner, and No Time Left)
Bioshock: Ultimate Rapture Edition DLC
بازی هایی که جلوی اسمشون نوشته شده تست شد بازی هایی هستند که توسط من تست شدن و با موفقیت اجرا شدن

آخرین ویرایش:

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
عالی بود داداش حرف نداره.
ایا میشه DLC بازی BLACK OPS رو با این روش اجرا کرد؟
نه دوست عزیز،این dlc هایی که میبینی اکثرا رو دیسک اومدن ویه جورایی به صورت قانونی میتونی بازیشون کنی وگرنه برای باقیه بازیها و dlc ها فقط باید اونارو خرید.
به دوستان من یه تذکری بدم که یوقت مشکلی پیش نیاد،ما یسری فایل های drm free داریم مثل اون لیست بالا که شما میتونی اونارو با کامپیوترتم بگیری بازی کنی ورو هر پروفایل و دستگاهی اجرا میشن، ولی یسری چیزای دیگه هستن که شما فقط میتونی اونارو از لایو مجانی بگیری،دقت کنید فقط از خوده لایو،به اون محتویات drm free نمیگن چون وقتی شما اونارو میگیری به زبون عامیانه 2 مدل قفل(همون drm) برای اون فایل ها در نظر گرفته میشه،یکی مخصوص پروفایل شما که هرجا پروفایلتونو بردید بتونید بازیو اجرا کنید و یکی دیگه برای کنسولتون،یعنی اون فایلی که از لایو گرفتید میشه مختص صاحب اون کنسول و پروفایل،حالا اون فایل میخواد مجانی باشه یا پولی.
برای مثال dlc های fable2 و fable3 یسری هاشون مجانی هستن،شما میتونی به راحتی به لایو وصل شی بگیری ولی چون قفل drm دارن مثل بالاییها نیستن،یعنی هرکس فقط برای خودش و با کنسول خودش میتونه اونو دانلود کنه،امیدوارم تونسته باشم این موضوع رو جا بندازم:d
از صاحب تاپیکم ممنون.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
ممنون از این تاپیک مفید.:d
لطفا لینک بازی walking dead رو برام pm کنید.
فقط part نداشته باشه. یک فایل باشه خیلی ممنون میشم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
ممنون از این تاپیک مفید.:d
لطفا لینک بازی walking dead رو برام pm کنید.
فقط part نداشته باشه. یک فایل باشه خیلی ممنون میشم.
پ.خ میکنم فقط شما باید اپیزود اولو داشته باشی.بعد اپیزود 2تا 5 رو دانلود کنی.متاسفانه این اپیزود ها به صورت جداگانه آپلود شده و تک پارتی نیست

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
بهرام جان اگرا ینو تو یه پروفایل دیگه بازی کنیم و ان نشیم و بعد از بازی فلش رو از دستگاه بیرون بکشیم و بعد با پروفایل خودمون ان بشیم که دیگه خط نداره؟؟؟؟

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
بهرام جان اگرا ینو تو یه پروفایل دیگه بازی کنیم و ان نشیم و بعد از بازی فلش رو از دستگاه بیرون بکشیم و بعد با پروفایل خودمون ان بشیم که دیگه خط نداره؟؟؟؟
شما در اصل هیچ کار غیر قانونی انجام ندادی که خطر بن وجود داشته باشه،فرض کن اون dlc های fallout رو با همین روش ریختی رو دستگاه،مایکروسافت از کجا میخواد بفهمه این Dlc هارو از دیسک گوتی ادیشن بازی رو هارد نصب کردی یا با این روش ریختی؟این کار عینا مثل استفاده از دیسکهای کپی تو لایو میمونه،در عین حال که همه استفاده میکنن و تقریبا خیلی وقته کسی با این کار بن نشده ولی با این حال تضمینی هم نیست،اگه شما از بن شدن بخاطر این روش میترسی پس باید با دیسک کپی هم تو لایو نری.

راستی دوستان اگه قضیه تست کردنه که من به غیر از چند مورد همرو تست کردم و اکثر اینارو رو هاردم دارم:d
اونم نه تازگی،خیلی وقته.خلاصه اگه قرار بوده بلایی سرم بیاد باید خیلی پیش از اینا بن میشدم.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
همه بازیهای ارکید با این روش اجرا میشه؟

نه!!!
فقط لیست بالا

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه میشه لینک dlc های mafia 2 رو هم برام بفرستید:d
ممنون

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
پاسخ : آموزشش اجرا بازی های arcade و DLC های FREE DRM به صورت رایگان

اگه میشه لینکای dlc مافیای 2 رو برام پ.خ کن!بعد تو این dlc ها چی اضافه میشه؟ادامه داستانه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اگه میشه لینکای dlc مافیای 2 رو برام پ.خ کن!بعد تو این dlc ها چی اضافه میشه؟ادامه داستانه؟
ادامه داستان که نه ولی داستان جو و جیمی رو بیان میکنه.من خودم داستان dlc جو رو گرفتم 4یا5 ساعت گیم پلی داره با چندین تا اچیومنت و مکان های جدید.لینکشم پ.خ کردم

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه میشه لینک dlc های mafia 2 رو هم برام بفرستید:d
ممنون
پ.خ شد

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 PM ارسال شده بود ----------

من رفتم اکثر صفحه های اون سایت مرجع خوندم و اطلاعاتی که به دست اوردم اینا بود:
تا حالا کسی برای این روش بن نشده.
یکی تو سایت توضیح داده بود که این روش مثل اینه که شما برین نسخه گوتی رو بخرید وبازی کنید و ماکروسافت نمیتونه تشخیص بده که نسخه گوتی هست یا این روش
یکی توصیه کرده بود که بهتره DLC ها وبازی هارو روی فلش داشته باشین و فقط به صورت آفلاین بازیشون کنید و وقتی میخواید آنلاین شید فلشو بردارید از روی دستگاه.
ولی کلا اینا همش حرفه یوسر های سایته و نمیشه خیلی روشون حساب باز کرد بازم جواب قطعی نمیشه داد من که خودم چند تا ازین DLC های MAFIA 2 رو فعلا در نظر دارم که بازی کنم اونم به صورت آفلاین و بازی WORMS هم شاید بازی کنم.
در مورد سوالت هم فکر کنم روشی که گفتی تا حدودی بیخطره ولی باید از گرفتن اچیومنت بیخیال شی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر