آمار های جالبی از Mass Effect 2

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
BioWare به تازگی آمار و جزئیات جالبی را از کسانی که بازی Mass Effect 2 را تجربه کرده اند ارائه کرده که به شح زیر میباشد:

• کلاسی که بیشتر از بقیه انتخاب شده: Soldier
  • کلاسی که کمتر از بقیه انتخاب شده: Engineer
  • میانگین ساعت های کسانی که بازی را به اتمام رسانده اند: 33 ساعت
  • 80% از بازیکنان قیافه اصلی بازیکن را تغییر داده اند
  • 80% از بازیکنان کاراکتر مرد Sheperd را انتخاب کرده اند
  • 50% از کسانی که بازی را شروع کرده اند انرا به پایان رسانده اند
  • 50% از بازیکنان Save نسخه اصلی بازی (شماره 1) را داشته اند و ادامه انرا بازی کرده اند
  • افراد زیادی وجود دارند که قسمت Single Player را بیش از 66 ساعت بازی کرده اند
  • دو نفر از بازیکنان نسخه PC بازی ME2 را 28 بار به اتمام رسانده اند!
  • چهار نفر از بازیکنان نسخه X360 بازی ME2 را 23 بار به اتمام رسانده اند
  • بازیکنان تقریبا 15% از مکالمات بازی را Skip کرده اند
mass-effect-2-shepard.jpg

پس دفعه بعد که خواستید تصمیمات متفاوتی بگیرید قیافه شخصیت خود را عوض کنید یا حتی یک Level خاص را برای Upgrade انتخاب کنید بدانید که BioWare شما را نگاه میکند!

منبع خبر

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دو نفر از بازیکنان نسخه PC بازی ME2 را 28 بار به اتمام رسانده اند!
دو نفر از بازیکنان نسخه PC بازی ME2 را 28 بار پایرت کرده اند!:d

من فکر نمیکنم اینجوری باشه چون شبکه BioWare حتما بازی اصلی , IP و مکان شخص رو تشخیص میده و از طرفی اگه اینجوری که شما میگی باشه خیلی بیشتر از 28 بار باید ثبت میشد.
100% اینجوریه که شما میگی وگرنه تو شبکه بایوویر پایرتی ها Kick میشن بیرون:d
من باب مزاح عرض کردم:d

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من فکر نمیکنم اینجوری باشه چون شبکه BioWare حتما بازی اصلی , IP و مکان شخص رو تشخیص میده و از طرفی اگه اینجوری که شما میگی باشه خیلی بیشتر از 28 بار باید ثبت میشد.

من خودم فکر میکنم در حق کلاس Engineer واقعا اجحاف شده!
بنظر من خیلی کاربردی تر از بقیه بود.

این بازی واقعا ارزش چند بار بازی کردن رو داره به تمام کسانی که تا حالا این شاهکارو تجربه نکردند پیشنهاد میکنم حتما این بازی را امتحان کنند.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دو نفر از بازیکنان نسخه PC بازی ME2 را 28 بار به اتمام رسانده اند!

اینا دیگه کین ؟ 28 بار ؟ :-o . بابا اصلا تو مغزم جا نمی شه . من تا حالا بازیی رو بیشتر از 6 بار تموم نکردم .

چهار نفر از بازیکنان نسخه X360 بازی ME2 را 23 بار به اتمام رسانده اند
23 بار ؟ #:-s

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بابا اینا دیگه کی بودن
من نتونستم تا نصفه برمش چون کلا با بازیهای تخیلی حال نمیکنم:d
من RE4 رو 16 بار تا آخر رفتم و رکوردم هم همینه:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بابا اینا دیگه کی بودن
من نتونستم تا نصفه برمش چون کلا با بازیهای تخیلی حال نمیکنم:d
من RE4 رو 16 بار تا آخر رفتم و رکوردم هم همینه:d
دقیقا منم همین طور!!
با بازی تخیلی هیچ رابطه ای نمی تونم بر قرار کنم!
چون با 2 .3 تا تیر می میری با 1000000000000000 تا تیر نمی تونی بکشی
مثل همین هیلو روی درجه سختش رفتم دست رو کوبوندم زمین)x

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من بازی رو سه بار تموم کردم اولین بار با کلاس soldier بعد با sentinel اخرین بارم که تازه تموم کردم با adept رفتم که از همه جالبتر بود.البته کلاس vanguard هم امتحان کردم ولی با وجود باحال بودنش دهنم سرویس شد:d.

دقیقا منم همین طور!!
با بازی تخیلی هیچ رابطه ای نمی تونم بر قرار کنم!
چون با 2 .3 تا تیر می میری با 1000000000000000 تا تیر نمی تونی بکشی
مثل همین هیلو روی درجه سختش رفتم دست رو کوبوندم زمین)x
خب مشکل از بازی نیست که. شما میتونی رو easy بازی کنی.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اینا دیگه کین ؟ 28 بار ؟ :-o . بابا اصلا تو مغزم جا نمی شه . من تا حالا بازیی رو بیشتر از 6 بار تموم نکردم .
با اینکه کلا بازی 10 ساعته تموم میشد (اگه کسی فقط بازی رو جلو میرفت) که بخوایم 28 بارشو حساب بکنیم میشه حدودا 280 ساعت! بگیریم 300 ساعت! من فقط Fallout 3 رو توی PS3 دوتا سیو 150 ساعته دارم! تو 360 هم فکر کنم جمعا 200 ساعت بشه! چیزی حدود 500 ساعت میشه! تازه نسخه های قبلی بماند :D

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
کلاسی که بیشتر از بقیه انتخاب شده: Soldier
کلاسی که کمتر از بقیه انتخاب شده: Engineer
80% از بازیکنان قیافه اصلی بازیکن را تغییر داده اند
50% از کسانی که بازی را شروع کرده اند انرا به پایان رسانده اند
50% از بازیکنان Save نسخه اصلی بازی (شماره 1) را داشته اند و ادامه انرا بازی کرده اند
چهار نفر از بازیکنان نسخه X360 بازی ME2 را 23 بار به اتمام رسانده اند

• چرا Soldier؟ مگه Infiltrator چشه؟:(
  • دومی رو که درسته.
  • ای بابا پس من جز 20 درصد باقیمونده م؟؟؟؟
  • خسته نباشن!!!
  • اینا هم خسه نباشن....:d
  • البته با کلی DLC
ممنون بابت خبر

با اینکه کلا بازی 10 ساعته تموم میشد (اگه کسی فقط بازی رو جلو میرفت) که بخوایم 28 بارشو حساب بکنیم میشه حدودا 280 ساعت! بگیریم 300 ساعت! من فقط Fallout 3 رو توی PS3 دوتا سیو 150 ساعته دارم! تو 360 هم فکر کنم جمعا 200 ساعت بشه! چیزی حدود 500 ساعت میشه! تازه نسخه های قبلی بماند :D

آفرین به شما:) ...البته 10 ساعت اگه همه چی رو بزنیم جلو میشه شاید کمتر...من 6 بار تمومش کردم بار آخری شد 8 ساعت خورده ای که البته شپرد مرد آخرش:d

2 بارم واسه داداشم تمومش کردم کلا فک کنم 200 و خورده ساعت شد....Fallout هم 1550 تا Game score شو گرفتم....(حیف که بن شدم=(() میخواستم رو درجه خیلی سختم برم که با هم رقابتی داشته باشیم:d.... که دیگه دیدم داره Vegas میاد گزاشتم کنار
موفق باشید

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
من me 1 رو 7 بار رو پروفایل قبلیم رفتم که پرید 7 بار هم رو این جدیده , تا level 60 بشم :d
چون تو me 2 قاقا لی لی میده ( پول و xp )
me2 هم چون تا اخرش بهترین انتخاب ها رو کردم و همه زنده موندن ( 26 ساعت شد ) 2بار تمومش کردم
اما الان دارم dlc جدیدشو دانلود میکنم که بسیار کاراکتر مهمی توش هست liara
که برام خیلی جالبه میخوام ببینم ایا انتخاب ها و رابطه ام تو 1 روش تاثیر میزاره یا نه چون اول me2 برای من liara اومد و وسطای بازی رابطشون خیلی جالب بود :d
این سیستم انتقال save بازی قبلی , هم بازی و هم انتخابات و . . . رو با ارزش میکنه . به نظرم بازی هایی مثل fallout و . . . به همچین سیستمی احتیاج دارن

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
28 بار!خیلی زیاده .کلا این بازی های Bioware قایلیت های زیادی دارن.اون هم با خاطر خط داستانی شونه.البته من کسایی رو میشناسم که چون به داستان بازی اهمیت نمیدن از این بازی خوششون نیومده.در کل مزه ی بازی به همین دیالوگ هاشه:d
یکی هم توی مدرسه ی ما بود Dragon Age رو 17 18 بار یا بیشتر تموم کرده بود.(الان یادم نیست:d)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

بابا بازی خیلی بیشتر از 10 ساعت طول میکشه !
رو Insanity هر مبارزه ای حداقل 5 دقیقه طول میشکه !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر