Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
این که عدد خاصی نمیدن هنوزم به طرز نافرمی رو مخه
ولی خب در کل اوضاع انگار خیلی خوبه به لحاظ فروش سخت افزاری واسه مایکروسافت انگار
حدس انالیزورها اینه که فروش کنسول تا آخر ژوئن یه چی حدود 6.5 میلیون دستگاه باشه.

View attachment 218836
احتمالا سری ایکس/اس بتونه پرفروش ترین کنسول مایکروسافت بشه

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
این که عدد خاصی نمیدن هنوزم به طرز نافرمی رو مخه
ولی خب در کل اوضاع انگار خیلی خوبه به لحاظ فروش سخت افزاری واسه مایکروسافت انگار
حدس انالیزورها اینه که فروش کنسول تا آخر ژوئن یه چی حدود 6.5 میلیون دستگاه باشه.

View attachment 218836
تا اونجایی که من اطلاع دارم مایکروسافت کلا دیگه آمار فروش سخت افزارش رو اعلام نمیکنه و تمرکز اصلیش روی نرم افزار و سرویس هاش هست و این موضوع صرفا مربوط به اکس باکس نیست

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
گزارش مالی مایکروسافت منتشر شد ایکس‌باکس در این سه ماهه نزدیک به ۴ میلیارد درآمد داشته است

درآمد کل ایکس‌باکس ۱۱ درصد رشد کرده است یعنی ۳۵۷ میلیون دلار و به نزدیک به ۴ میلیارد دلار در سه ماهه اخیر رسیده است

بخش محتوا و سرویس ۴ درصد افت کرده است که دلیل آن نسب به سال مالی قبل بازه زمانی و قرنطینه های سنگین است

فروش بخش سخت افزار ایکس‌باکس ۱۷۲ درصد افزایش پیدا کرده است که یک موفقیت فوق‌العاده است

به طور کلی ایکس‌باکس ۱۵.۴ میلیارد در سال مالی ۲۰۲۱ درآمد زایی کرده است همچنین کل مایکروسافت هم ۴۶ میلیارد دلار درآمد زایی کرده است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تا اونجایی که من اطلاع دارم مایکروسافت کلا دیگه آمار فروش سخت افزارش رو اعلام نمیکنه و تمرکز اصلیش روی نرم افزار و سرویس هاش هست و این موضوع صرفا مربوط به اکس باکس نیست

میدونم اینو...
بازم رو مخه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1627480147260.png

سونی بالاخره رسما تایید کرد که فروش PS5 از مرز 10 میلیون نسخه رد کرده و به طور رسمی سریعترین فروش بین تمام کنسول های تاریخ رو داره این دستگاه
فروش Spider-Man Miles Morales هم از مرز 6.5 میلیون رد کرده
و Ratchet & Clank: Rift Apart هم فروشش از 1.1 میلیون نسخه عبور کرده.
MLB The Show 21 هم بیشتر از دو میلیون نسخه فروش کرده، اما تعداد پلیرهاش به واسطه عرضه روی سرویس های مختلف از 4 میلیون پلیر عبور کرده
فروش Returnal هم از 560 هزار نسخه عبور کرده

منبع: PS5 is the fastest-selling PlayStation as it hits 10m sales milestone

پ.ن: آفرین به سونی که عین آدم عدد میده... الان مونده فقط نینتندو گزارش مالی اش بیاد :D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
View attachment 218883

سونی بالاخره رسما تایید کرد که فروش PS5 از مرز 10 میلیون نسخه رد کرده و به طور رسمی سریعترین فروش بین تمام کنسول های تاریخ رو داره این دستگاه
MLB The Show 21 هم بیشتر از دو میلیون نسخه فروش کرده، اما تعداد پلیرهاش به واسطه عرضه روی سرویس های مختلف از 4 میلیون پلیر عبور کرده

پ.ن: آفرین به سونی که عین آدم عدد میده... الان مونده فقط نینتندو گزارش مالی اش بیاد :D
فروش returnal چرا اینقدر کمه؟
با توجه به این که گیم های زیادی هم برای خرید نسل جدید نیس :-?

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فروش returnal چرا اینقدر کمه؟
با توجه به این که گیم های زیادی هم برای خرید نسل جدید نیس :-?

ژانر Niche
IP خیلی جدید

همیــــــن :D

و البته Returnal برخلاف یه چی مثل اسپایدرمن سیستم سلر نیست. کسی واسه ریترنال پلی استیشن 5 نمیخره...
ولی کسی که پلی استیشن 5 داره به خاطر کیفیت بازی میره ریترنال میخره
در نتیجه پایین بودن اینستال بیس کنسول خیلی بیشتر به فروش ریترنال ضربه میزنه تا اسپایدرمن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
View attachment 218883

گمانم رسیدن به 10 میل رو از اینسایدرا زودتر اعلام کردم:)):p

پ.ن: من یه نکته رو اضافه کنم:D
اگر اشتباه نکنم رکورد متعلق به ps4 بود که با 268 روز به آمار فروش 10 میل رسیده بود
و اینکه رکورد کنونی 248 روز هستش (20 روز زودتر) که برای ps5 ثبت شد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1627546930988.png

کپکام گزارش داده که به لطف Monster Hunter: Rise و Resident Evil Village قویترین عملکرد کل تاریخ کمپانی رو تو سه ماهه اول یه سال مالی تجربه کردن

از فروش Monster Hunter: Rise آماری ارائه نشده (آخرین آمار 7 میلیون نسخه فروش بوده)
فروش Resident Evil Village اما از مرز 4.5 میلیون نسخه عبور کرده

منبع: Sales and Profit Up in Consolidated Results for the Three Months Ended June 30, 2021 Net Sales Up 104.1%, Operating Income Up 120.4% Year-over-year | CAPCOM

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
View attachment 218883

دوستان میدونم آمار اعلام نکردن، خودتتون فکر میکنید حدودا XB sx چقدر فروخته از اول تا الان ؟
دوست دارم بدونم بازم PS برنده شده خیالم راحت بشه :D
7 میلیون به پایین باشه آمارش تمومه :D

اگه خیالت رو راحت می کنه (:D) حدس بر اینه که فروشش تا الان 6.5 میلیون دستگاه باشه

پ.ن: دخل ایکس باکس اومده Confirmed
ایوللل همش نگران این مساله بودم از بس هی میگفتن قدرتش فلان ترافلاپس و اینا :D
مرسیییی خوشحال شدم :D👍

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: a.messi10

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان میدونم آمار اعلام نکردن، خودتتون فکر میکنید حدودا XB sx چقدر فروخته از اول تا الان ؟
دوست دارم بدونم بازم PS برنده شده خیالم راحت بشه :D
7 میلیون به پایین باشه آمارش تمومه :D

اگه خیالت رو راحت می کنه (:D) حدس بر اینه که فروشش تا الان 6.5 میلیون دستگاه باشه

پ.ن: دخل ایکس باکس اومده Confirmed :>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ایکس باکس تا الان هیچ بازی بزرگی نداشته :)

حقیقتا چیزی که میخواید این جا مطرح کنید خیلی ربطی به جریان این تاپیک نداره :D

با اون متر و معیاری که شما میگید ایکس باکس تا الان هیچ بازی بزرگی نداشته (که MFS رو ازش به نوعی فاکتور گرفتید) سوییچ عملا از اول عمرش تا الان هیـــــچ بازی بزرگی نداشته تو اون ابعاد و الان موفق ترین دوران فروشش رو داره میگذرونه کنار دو تا کنسول نسل نهمی
فاکتور موثر رو فروش این کنسول ها تفاوت هاشون زیاده.

(بگذریم که به نظر من بازی های تردپارتی و در مورد کنسول های جدید، کل لایبرری نسل قبل همشون هنوز بازی های بزرگ موثر تو روند فروش کنسول حساب میشن)

• Like
Reactions: Rohshen and m.a.t

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
حقیقتا چیزی که میخواید این جا مطرح کنید خیلی ربطی به جریان این تاپیک نداره :D

با اون متر و معیاری که شما میگید ایکس باکس تا الان هیچ بازی بزرگی نداشته (که MFS رو ازش به نوعی فاکتور گرفتید) سوییچ عملا از اول عمرش تا الان هیـــــچ بازی بزرگی نداشته تو اون ابعاد و الان موفق ترین دوران فروشش رو داره میگذرونه کنار دو تا کنسول نسل نهمی
فاکتور موثر رو فروش این کنسول ها تفاوت هاشون زیاده.

(بگذریم که به نظر من بازی های تردپارتی و در مورد کنسول های جدید، کل لایبرری نسل قبل همشون هنوز بازی های بزرگ موثر تو روند فروش کنسول حساب میشن)
زلدا بازی لانچ سوییچ بود با متا۹۷
ریمن سولز لانچ ps5 بود با متا۹۲
ایکس باکس چی داشت؟هیچی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر