vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیگه ملت آسونی استفاده خرید دیجیتال رو درک کردند عادت کردند به دیجیتال، اونجا مثل ایران نیست که طرف هر بازی با هرمتا یی بازی کنه، دو سه ماهی دو سه تا بازی میگیره و نگه میداره، درآمدها اینقدر بالاست که طرف اصلا نیاز پیدا نمیکنه بخواد بازی بفروشه بازی بخره

ربطی به اسونی سختی نداره به شخصه فیزیکی ترجیح میدم الان خیلی ها هستن اینجوری هستن اما مجبور شدن دیجیتالی خرید کنن ربطی به ایران و غیر ایران نداره خیلی ها رو میبینی هنوز که هنوزه فیزیکی میخرن و به شخصه فیزیکی به دیجیتالی ترجیح میدم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ربطی به اسونی سختی نداره به شخصه فیزیکی ترجیح میدم الان خیلی ها هستن اینجوری هستن اما مجبور شدن دیجیتالی خرید کنن ربطی به ایران و غیر ایران نداره خیلی ها رو میبینی هنوز که هنوزه فیزیکی میخرن و به شخصه فیزیکی به دیجیتالی ترجیح میدم.
یعنی ربطی به درآمد و اینترنت نداره؟ ربطی نداره طرف براش مهم نیست بازی رو بفروشه یا نه؟ الان خیلیا بخاطر مشکل دانلود و عدم امکان فروش بازی بخاطر درآمد و ارزش پول پایین سمت دیجیتال نمیرن، یاد اون بنده خدا افتادم میگفت همه جا مثل ایران نیست اینترنت پرسرعت داشته باشند :))

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بیشترش به خاطر اینکه فروش فیزیکی مختل شده تا حدود زیادی فکر نمیکنم این اتفاق حالا حالا بیفته وضعیت کرونا تا حدودی حل بشه و زندگی ملت برگرده به نرمال احتمال زیاد وضعیت فروش فیزیکی و دیجیتالی تعادل بیشتری به خودش بگیره .

از وضعیت الان نمیشه پیشبینی کرد که فیزیکی تمام شده چون الان وضعیت عادی نیست که بخواد ادم بر اساس وضعیت الان بگه دیگه ملت همه دیجیتالی از فردا میخرن و دیگه کسی فیزیکی نمیخره یا رشد نزولی گرفته خرید فیزیکی .

در اینکه یک روزی این اتفاق خواهد افتاد شکی درش نیست اما بر اساس وضعیت الان نمیشه گفت ما در اون زمان هستیم اگه وضعیت نرمال بود و فروش اینجوری بود بله حق باشما بود.
قبل از کرونا هم روند افزایشی فروش دیجیتالی نسبت به فیزیکی وجود داشت ولی حالا به قول شما این موقعیت تسریعش کرد.به زودی این اتفاق میافته ربطی هم به کرونا نداره.مثال خودمم زدم زمان ps3 نود درصد بازیهامو فیزیکی میگرفتم الان برعکس شده تازه در نظر بگیر من تو یه کشور جهان سوم داغون و بی پول و اینترنت داغون و... اینجوریم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینم اخرین پستم راجب این موضوع بود چون ربطی به امار فروش نداره .

یعنی ربطی به درآمد و اینترنت نداره؟ ربطی نداره طرف براش مهم نیست بازی رو بفروشه یا نه؟ الان خیلیا بخاطر مشکل دانلود و عدم امکان فروش بازی بخاطر درآمد و ارزش پول پایین سمت دیجیتال نمیرن، یاد اون بنده خدا افتادم میگفت همه جا مثل ایران نیست اینترنت پرسرعت داشته باشند :))

خیلی موارد در این مورد دخیل این مواردی که گفتی کل صورت مسئله نیست .

درامد یک بخش اینترنت یک بخش نبود امنیت سرویس دیجتالی یک بحث و... موارد دیگه که میشه بهش اشاره کرد .

این حرف ها هم که مردم برای درامد پایین سمت دیجیتالی نمیرن به شخصه به نظرم حرف الکی بیش نیست چون همینن الان ملت اکانت خرید فروش میکنن که ارزونتر هم در میاد یا یک سری روی PC از ریجن های مثل روسیه یا آرژانتین خرید میکنن که نصف هزینه دیسک هم نیست که بعد حتی با کمترین ضرر میفروشن اکانت پس بهتر به حق انتخاب بقیه راجب چطور تهیه کردن بازی هاشون احترام بزاری و هر کسی برای کارش دلیل خودش داره دلیل نداره همه یک انتخاب یا یک روش در پیش بگیرن .

کل دنیا هم به فروش دیجیتالی روی نیاوردن که بخش فیزیکی نادیده گرفته بشه تازه روی بیارن این دیگه انتخابی که بیشتر مردم کردن اون وقت بقیه مجبور به تبعیت میشن نه اینکه چیز خوبی باشه یا همه بخوان که اینجوری بشه یا چیز خوبی باشه چون شما حق انتخاب افراد ازشون گرفتی.

قبل از کرونا هم روند افزایشی فروش دیجیتالی نسبت به فیزیکی وجود داشت ولی حالا به قول شما این موقعیت تسریعش کرد.به زودی این اتفاق میافته ربطی هم به کرونا نداره.مثال خودمم زدم زمان ps3 نود درصد بازیهامو فیزیکی میگرفتم الان برعکس شده تازه در نظر بگیر من تو یه کشور جهان سوم داغون و بی پول و اینترنت داغون و... اینجوریم

من پیشگویی نمیکنم بر اساس واقعیت ها نظر میدم چیزی که من میبینم انتخاب مردم که مشخص میکنه این اتفاق بیفته یا نه ربطی به انتخاب یک نفر یا دو نفر یا 100 نفر نداره همه چیز اینده مشخص میکنه .

گفتم صحبت من ربطی به دارمد و ... نداره این حق انتخاب شماست که چطور چی بخری و چطور زندگی کنی .

من امار قدیمی نگاه میکنم مشکلات پخش و توزیع و تهیه خرید الان در کل دنیا نگاه میکنم میببینم اگه واقعیت ها رو در نظر بگیریم تعداد کسایی که فیزیکی حتی در این شرایط خریدن حتی نزدیک پایان این بخش هم نیستیم چون شرکت ها از سود همون افراد هم نمیگزرن.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این یکم طول می کشه من گزارش مالی نینتندو رو بنویسم ولی فعلا فقط همین رو داشته باشید :D

159023

هولی شعط فقط.... تو سه ماه و نیم 22 میلیون نسخه فروخته بازی... تو فاکینگ سه ماه و نیم!!! :-B
(برای مقایسه... GTA V تو 6 ماه 29 میلیون نسخه شیپ کرد :D هر چند به شخصه بعید میدونم AC:NH اون Legging خفن GTA V رو داشته باشه)

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
این یکم طول می کشه من گزارش مالی نینتندو رو بنویسم ولی فعلا فقط همین رو داشته باشید :D

View attachment 159023

هولی شعط فقط.... تو سه ماه و نیم 22 میلیون نسخه فروخته بازی... تو فاکینگ سه ماه و نیم!!! :-B
159026

Xenoblade Chronicles™ Definitive Edition هم 1.3 میلیون نسخه فروخته :-t

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
گزارش ربع اول سال مالی جاری اش رو هم نینتندو منتشر کرد

159025

نینتندو سوییچ تو سه ماهه دوم 2020، چیزی حدود 5.68 میلیون دستگاه نینتندو سوییچ فروخته (فروش دستگاه تو مدت مشابه تو پارسال 2.13 میلیون دستگاه بوده که رشد بیش از 100 درصدی داشته)
که فروش کلی دستگاه رو به 61.44 میلیون دستگاه میرسونه.
فروش نرم افزار و بازی ها هم روی دستگاه از مرز 406 میلیون نسخه عبور کرده

درآمد مالی نینتندو هم تو این ربع مالی، 3.4 میلیارد دلار محاسبه شده.

آمار پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ تا به این لحظه:

Mario Kart 8 Deluxe : 26.74 million pcs
Animal Crossing: New Horizons : 22.40 million pcs
Super Smash Bros. Ultimate : 19.99 million pcs
The Legend of Zelda: Breath of the Wild : 18.60 million pcs
Pokémon Sword/Pokémon Shield : 18.22 million pcs
Super Mario Odyssey : 18.06 million pcs
Pokémon: Let's Go, Pikachu!/Pokémon: Let's Go, Eevee! : 12.20 million pcs
Super Mario Party : 10.94 million pcs
Splatoon 2 : 10.71 million pcs
New Super Mario Bros. U Deluxe : 7.44 million pcs.

نکات مربوط به لیست:

Xenoblade Chronicle: Definitive Edition موفق شده 1.32 میلیون نسخه بفروشه که موفقیت عظیمی واسه سری ـه.
Clubhouse Games 51 هم 1.03 میلیون نسخه فروش داشته
Animal Crossing: New Horizons تو سه ماهه اخیر حدود 10 میلیون نسخه فروش داشته!
Pokemon Sword/Shield الان عملا تبدیل به پرفروش ترین بازی پوکمون 20 سال اخیر و سومین عنوان پرفروش کل سری تبدیل شده
فروش Ring Fit Adventure هم به 3.9 میلیون نسخه رسیده که برای ژانر خودش و شرایط عرضه تو محدودیت های فعلی به شدت قابل توجهه
با احتساب فروش نسخه Wii U بازی الان به صورت رسمی The Legend of Zelda: Breath of the Wild فروش اش از مرز 20 میلیون نسخه رد کرده
Mario Kart 8 با احتساب فروش دو نسخه Wii U و Switch الان 35 میلیون نسخه فروش داره و هنوزم پرفروش ترین بازی کنسولی نسل هشته (دومین بازی نسل هشت به صورت کلی)
نینتندو سوییچ الان (با احتساب اون اختلاف 10 هزار نسخه ای SSBU) سه تا بازی انحصاری با فروش بالای 20 میلیون نسخه داره

=====

واکنش من بعد دیدن این اعداد:

159028

=====

نکته مغزبترکونش اینه که سود مالی (درآمد نه! سود) نینتندو تو این سه ماهه از سه ماهه خفن سونی هم بیشتر بوده... WTF!؟
بعلاوه این که بیشترین سود مالی خود کمپانی نینتندو تو این ربع مالی بوده

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
الله اکبر :-"
نینتندو یکم زرنگ باشه، برای اخر سال یه سری باندل و تخفیف برای این animal crossing درست میکنه و فروش بازی قشنگ میتونه بره دوروبر 35 ملیون ت ااخر سال :| :-"
اینا ماریو کارت سه سال پیش هم هنوز 60 دلار میفروشن:/
فک نمیکنم به اینم یک قرون تخفیف بزنن:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
الله اکبر :-"
نینتندو یکم زرنگ باشه، برای اخر سال یه سری باندل و تخفیف برای این animal crossing درست میکنه و فروش بازی قشنگ میتونه بره دوروبر 35 ملیون ت ااخر سال :|:-"

باندل که داره همین الانشم :D
تخفیف هم این نینتندو خسیس عوضی عمرا بزنه به بازی8-|:-w
ولی با همین فرمون احتمالا بازم بعد دوره تعطیلات آخر سال برسه به 30 میلیون بازی در هر صورت
بازی همین جوریش با یه احتلاف عجیب غریبی سریعترین فروش بین کل انحصاریهای تاریخ رو داره
قشنگ غیر قابل توقف ـه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بازی همین جوریش با یه احتلاف عجیب غریبی سریعترین فروش بین کل انحصاریهای تاریخ رو داره
قشنگ غیر قابل توقف ـه :D
خیلی جالبه اونم روی کنسولی که تقریبا نصف PS4 فروخته.
با کمی اغراق تقریبا نصف اونهایی که Switch دارن Crossing خریدن تو این 3-2 ماه.
این نشون میده کسی که کنسول نینتندو میخره میدونه دنبال چه سبک بازی هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Mick
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر