Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینکه تا الان پرفروش ترین بازی سال KH III بوده بسیار خبر خوب و خوشحال کننده ایه! >:) امیدوارم همینطور طرفداراش بیشتر بشه و اینکه SE هم یکم پیشروی پروژه هاش سریع تر بشه... و زودتر KH IV رو ببینیم:x

البته با توجه به اینکه الان دیگه تو TOP 20 هم نیست، قشنگ مشخصه ماه دیگه، دیگه اول نخواهد بود:-"

کاش اینجا هم بیشتر این بازیه خفن و دوست داشتنی رو ملت تحویل میگرفتن! :(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بعد از M+R Kingdom Battle این اولین باره که یه بازی ترد پارتی روی سوییچ تاپ سلر ماه بوده.

و بعد از Bayonetta 2 تو اکتبر 2014 اولین بازی رده سنی M ـه که تو آمریکا، تاپ سلر یه پلتفرم نینتندویی ـه

فروش سخت افزار هم کاهش فاحش نسبت به آوریل سال قبل داشته
و نینتندو سوییچ پرفروش ترین کنسول آوریل بوده و سوییچ نئون آبی قرمز هم پرفروش ترین سخت افزار این ماه
نینتندو سوییچ تا این جای سال هم از لحاظ دلاری هم از لحاظ تعدادی پرفروش ترین کنسول 2019 ـه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Total War Three Kingdoms تونسته رکورد پیش فروش فرنچایز را جابجا کنه.

یک سری آمار استیم هم اومده که اونجا هم عملکرد فوق العاده ای داشته. بازی الان که سه روز از عرضه گذشته تونسته بیشترین تعداد پلیر همزمان 192 هزار را ثبت کنه که بیشتر از هر بازی استراتژی در تاریخ استیم بوده (رکورد قبلی مال CIV6 با 162 هزار بوده، رکورد خود سری توتال وار هم برای وارهمر 2 با 110 هزار بوده). همچنین بازی امسال بیشتر از هر بازی جدید عرضه شده پلیر همزمان داشته ( رکورد قبلی برای RE2 بوده با 74 هزار پلیر همزمان).

طبق آمار Steamdb فروش بازی در عرض سه روز یک میلیون را رد کرده (بین 1 تا 2 میلیون هست تخمین فعلی-دقیق مشخص نیست).

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
آمار این هفته UK

Team Sonic Racing موفق شد این هفته با یه لانچ خیلی خوب (دو برابر لانچ هفته اول Sonic Racing Transformed) پرچم دار لیست این هفته و تو رتبه اول باشه

از سال 2008 و عرضه Sonic & Mario at Olympics 2008 این اولین باریه که یه بازی از فرنچایز سونیک تو صدر جدول فروش انگلیس وایمیسته

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
لیست TOP 10 این هفته UK
Rage 2 با افت فروش 73 درصدی نسبت به هفته اول در هفته دوم به رتبه چهارم رسید , Days Gone همچنان بعد از 5 هفته در رتبه دوم , FH4 بعد از n هفته دوباره اومد در TOP 10
ویرایش : منظورم اینه که FH4 بعد از n هفته که از ریلیزش میگذره باز برگشته به top10 (نمیدونستم ممکنه اون تیکه که تعریف کردم جور دیگه ای برداشت شه :)))

Last WeekThis WeekTitle
New1Team Sonic Racing
22Days Gone
33FIFA 19
14Rage 2
55Red Dead Redemption II
86Tom Clancy's The Division 2
47Mortal Kombat 11
68Mario Kart 8 Deluxe
79Grand Theft Auto V
1110Forza Horizon 4

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
لیست TOP 10 این هفته UK
Rage 2 با افت فروش 73 درصدی نسبت به هفته اول در هفته دوم به رتبه چهارم رسید , Days Gone همچنان بعد از 5 هفته در رتبه دوم , FH4 بعد از n هفته دوباره اومد در TOP 10

Last WeekThis WeekTitle
New1Team Sonic Racing
22Days Gone
33FIFA 19
14Rage 2
55Red Dead Redemption II
86Tom Clancy's The Division 2
47Mortal Kombat 11
68Mario Kart 8 Deluxe
79Grand Theft Auto V
1110Forza Horizon 4
البته FH4 تو 5-4 هفته اخیر فقط همین هفته قبلی توی Top 10 نبود که اونم تو رتبه 11 قرار داشته :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
البته FH4 تو 5-4 هفته اخیر فقط همین هفته قبلی توی Top 10 نبود که اونم تو رتبه 11 قرار داشته :D

n عدد متغیره :D
از یک تا بینهایت میتونه باشه...
شما در نظر بگیر ایشون این قدر دلش تنگ بوده برا FH4 که یادش رفته مدت نبودشو

• Like
Reactions: g4mer and X B I T B

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
n عدد متغیره :D
از یک تا بینهایت میتونه باشه...
شما در نظر بگیر ایشون این قدر دلش تنگ بوده برا FH4 که یادش رفته مدت نبودشو
باز که نمکی شدی :D من n رو برا مدت نبودنش در top 10 نذاشتم برا مدت زمان ریلیز گذاشتم اول گفتم days gone بعد از 5 هفته همچنان دومه و FH4 بعد از n هفته باز اومد در top 10 (تعریف بود فکر کنم! ) منظورم خیلی واضح بود نمیدونستم بازم ناراحت میشید و منظورمو تغییر میدید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
باز که نمکی شدی :D من n رو برا مدت نبودنش در top 10 نذاشتم برا مدت زمان ریلیز گذاشتم اول گفتم days gone بعد از 5 هفته همچنان دومه و FH4 بعد از n هفته باز اومد در top 10 (تعریف بود فکر کنم! ) منظورم خیلی واضح بود نمیدونستم بازم ناراحت میشید و منظورمو تغییر میدید

من دوزاریم افتاد تعریفه :D ولی نام کاربری غلط اندازه :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
مثل اینکه لیست پرفروش ترین عناوین کنسول ها NPD تا ماه اپریل 2019 تو امریکا اومده فروش فیزیکی فقط و الان spiderman پرفروش ترین بازی انحصاری ps4 بوده در امریکا و رتبه ۶ داره اول و دوم هم مال راکستار هست Gta v و RDR2 حالا خبرش میرن

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
چارت هفتگی UK :
جدیدترین عنوان London Studio یعنی Blood & Truth اولین بازی VR هست که در چارت به رتبه 1 میرسه
Team Sonic Racing که هفته اول صدرنشین بود در هفته دومش به رتبه سوم رسید
Top 10 UK Games Chart: Blood & Truth Becomes First Ever VR No.1

LWTWTitleDeveloperLabelPublisher
-
chartNew.gif
1BLOOD & TRUTHLONDON STUDIOSONY COMPUTER ENT.SONY COMPUTER ENT.
3
chartUp.gif
2FIFA 19EA CANADAEA SPORTSELECTRONIC ARTS
1
chartDown.gif
3TEAM SONIC RACINGSUMO DIGITALSEGASEGA
2
chartDown.gif
4DAYS GONESCEA BENDSONY COMPUTER ENT.SONY COMPUTER ENT.
5
chartSame.gif
5RED DEAD REDEMPTION 2ROCKSTAR SAN DIEGOROCKSTARTAKE 2
-
chartNew.gif
6CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHESBIG ANT STUDIOSMAXIMUM GAMESBIG ANT STUDIOS
8
chartUp.gif
7MARIO KART 8 DELUXENINTENDONINTENDONINTENDO
9
chartUp.gif
8GRAND THEFT AUTO VROCKSTAR NORTHROCKSTARTAKE 2
10
chartUp.gif
9FORZA HORIZON 4PLAYGROUND GAMESMICROSOFTMICROSOFT
7
chartDown.gif
10MORTAL KOMBAT 11NETHERREALM STUDIOSWARNER BROS. INTERACTIVEWARNER BROS. INTERACTIVE

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر