vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کی بخاطر فروش نمیره سمت سولز بورن! همین gow جدید با تغییر سبک به سمت سولز بورن(البته نه عین خودش:D) اصلا سولز بورنم نه rpg خیلی از طرفدارا رو نتونست رازی کنه خیلیا رو هم تونست ولی این تغییرات باعث شده خیلیا دیگه h&s منقرض شده بدونن! منتقدا هم که ول کن rpg نیستن......واقعا حیفه h&s واقعی اینجوری به تاریخ بپیونده اگه اینجوری پیش بره اینده h&s نابوده فقط خدا به بایونتا3 رحم کنه.....
والا به جز تغییر دکمه ها از مثلث و مربع به ال و آر، من هیچ شباهتی بین سولزبورن و گاد ندیدم!

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
والا به جز تغییر دکمه ها از مثلث و مربع به ال و آر، من هیچ شباهتی بین سولزبورن و گاد ندیدم!
نگیم سولز بورن rpg تغییر سبک بازی از h&s به rpg با دوربین گرفته شده از tlou اصلا واسه من جالب نیست.......بازی واقعا هیچ باس بزرگ و پشم ریزونی بجز اژدها و یکم بالدر نداشت:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

اضافه شدن Lock-Target که خب به خاطر تعداد دشمنا هیچ فایده ای نداشت
حفظ سیستم Roll/Dodge تو تئوری در حالی که عملاً خیلی فیزیکش نزدیک به سولزبورن شده بود

این دوتا رو هم من دیدم... اورآل نه... سیستم مبارزه گاد یه سری الهام به وضوح گرفته از سولزبورن ولی هنوزم رو پای خودشه به نظرم.

خود سولز بورن جز بازی های niche به حساب میاد کی به خاطر فروش میره سمت سولز بورن

به طرز عجیبی سولز بورن به مامن امن بازی های هاردکور تبدیل شده
یعنی این که میگی Niche ـه غلط نیست
ولی در حقیقت بازی، یه حالت کاملاً Mainstream لای گیمرهای هاردکور داره...وضعیت عجیبیه از لحاظ تجاری. طبیعتاً تمام بازی هایی که میرن سمت این حرکت سولز بورن شدن، بازی های هاردکور اند. چمیدونم زلدا نمیره سمت همچین سیستمی یا اساسینز کرید نمیره سمت همچین سیستمی...این بازیا از بیس مین استریم اند.

این که گیمرهای هاردکور عملاً همشون تو اکشن ادونچر شدیداً علاقه به سیستم سولزبورن دارن رو نمیشه انکار کرد و خیلی ساده است دیدن این که اون سیستم به استاندارد ژانر تو همچین حیطه ای(هاردکور) تبدیل شه.

DMC V هم با این که به نسبت فروشش ضعیفه ولی خب مستقلاً باید به هدفش رسیده باشه...دلیل افت فروشش دقیقاً همین چیزیه که ژوبین گفت... استاندارد اکشن ادونچر هاردکور برای بازیکن های هاردکور عوض شده. رفیق من که DMC V و God of War و Sekiro(این که آیپی جدیده اصن) رو نمیشناسه و یا خیلی پیوند عمیقی باهاشون نداره و نسخه های قبلیشون رو اخیراً گذرا بازی کرده رفته نسبت دو تای آخر خیلی هیجان زده تره تا اولی.
اگه بحث کیفی باشه مطمئنم نمیشه یکی رو نسبت اون یکی راحت ارجح دونست.
تنها مورد عجیبی که دیدم Darksiders 3 بود که میندازم گردن مارکتینگ وحشتناک بدش. و خب یه سری مباحث کیفی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Big boss_returns

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
فروش هفته اول فیزیکی دیویژن 2 در بریتانیا تنها به اندازه 20% نسخه قبلی بوده. بحث هایی مثل افزایش سهم فروش دیجیتالی بازیها و اینکه کلا دیویژن 2 یک بازی انلاین محور هست هم مطرحه ولی خب هرچی باشه درحدی نیست که به نظر بتونه این فاصله فروش رو جبران کنه. 60% فروش بازی روی PS4 و باقی هم مرتبط با X1 هست

Ubisoft has topped the UK charts once again with Tom Clancy's The Division 2.

However, the game doesn't come close to matching the launch sales of the original The Division. Indeed, The Division 2's launch week sales are only 20 per cent of what its predecessor managed in the UK.

60 per cent of The Division 2's sales came on PS4, with the remainder coming on Xbox One.

DMCV هم با افت فروش 76% ای در رتبه اول به ششم تنزل یافته

Last WeekThis WeekTitle
New Entry1The Division 2
22Red Dead Redemption 2
103Grand Theft Auto V
54FIFA 19
75The LEGO Movie 2: Videogame
16Devil May Cry 5
37Mario Kart 8 Deluxe
68Far Cry: New Dawn
89Super Smash Bros Ultimate
1110New Super Mario Bros U Deluxe

UK Charts: Slow start for The Division 2

پ ن: این ویژگی جدول تو پست ها هم خیلی خوبه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
با این افت فروش dmc5 کلا باید اینده سری و h&s فراموش کرد همون یدونه بایونتایی که مونده فکر کنم تهش بتونه با اسم نینتندو خوب بفروشه:((قبلا به کامیا فحش میدادیم که می گفت h&s بفروش نیست و dmc باید عوض بشه ولی الان به حرفش رسیدیم8-| ببینیم تو جاهای دیگه چقدر فروخته:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
با این افت فروش dmc5 کلا باید اینده سری و h&s فراموش کرد همون یدونه بایونتایی که مونده فکر کنم تهش بتونه با اسم نینتندو خوب بفروشه:((قبلا به کامیا فحش میدادیم که می گفت h&s بفروش نیست و dmc باید عوض بشه ولی الان به حرفش رسیدیم8-| ببینیم تو جاهای دیگه چقدر فروخته:D

من به اونم شک دارم
نسخه دو خودش خیلی خوب نفروخت رو Wii U (هر چد باز جبران کرد با ریلیز دوباره اش رو سوییچ ولی بازم کافی نبود)
نینتندو داره با سودهای Mario Party عملاً بازی رو میسازه :D
====
جدا از اون همینه...بالاتر هم گفتم بدون این که بفهمیم بازی های هاردکور رو کردیم تو یه قوطی وحشتناک که تو نتیجه اش شاید اتفاق بدی نیفته ولی یه سری بازی ها کم کم محو میشن که احتمالاً عدم وجودشون رو متوجه نشیم

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من به اونم شک دارم
نسخه دو خودش خیلی خوب نفروخت رو Wii U (هر چد باز جبران کرد با ریلیز دوباره اش رو سوییچ ولی بازم کافی نبود)
نینتندو داره با سودهای Mario Party عملاً بازی رو میسازه :D
====
جدا از اون همینه...بالاتر هم گفتم بدون این که بفهمیم بازی های هاردکور رو کردیم تو یه قوطی وحشتناک که تو نتیجه اش شاید اتفاق بدی نیفته ولی یه سری بازی ها کم کم محو میشن که احتمالاً عدم وجودشون رو متوجه نشیم
یا این همه تاخیر تو نمایش بایو3 بعید نیست که بازی به سرنوشت متروید پرایم4 دچار شده باشه و بخوان یه تکونی بهش بدن و rpg بکننش8-| اگه h&s از بین بره معنای بازی هیجانی هم برای من از بین میره (منظورم فقط تو این سبکه) حالا من و تو شاید با کاری که کوری بارلوگ با gow کرد یا عقاید کامیا مخالف باشیم ولی این افراد واقعا زرنگ بودن که فهمیدن h&s کارش تمومه و دست به تغییر زدن کی فکرش میکرد چیزی که میازاکی ساخت یه روز باعث نابودی h&s بشه:no:در هر صورت حیفه سبک به این خفنی به تاریخ بپیونده الان حتی امیدمون به دیدن ریمیک dmc1 توسط کامیا هم ناامید شد:Ranting:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
5thd_screenshot-www.resetera.com-2019.03.20-02-08-59.png

آمار ماه فبریه NPD هم اومد :

-انتم این ماه بهترین بازی به فروش رفته بوده , از این نظر میشه دومین بازی بایور بعد ME3 که سال 2012 منتشر شد همچنین دومین بازی بفروش رفته 2019 تا به الان
-Jump Force در رتبه ی دوم ایستاده و همین طور سومین بازی پر فروش Bandai Namco از این حیث و چهارمین بازی پرفروش سال 2019 تا به الان
-Kingdom Hearts III در رتبه ی سوم این ماه ایستاده و همچنین تا به الان سریع ترین فروش تو کل سری رو داشته و حدود 80 درصد بیشتر از شماره دومش فروخته
-Metro Exodus با اینکه رکورد بهترین فروش تو ماه اولش تو کل سری رو زده و 50 درصد بهتر از نسخه ی قبلی فروخته در رتبه هشتم این ماه ایستاد ـه
-سویچ بهترین فروش دلاریش رو از 2011 به این ور تو کل خانواده نینتندو تجربه کرده همچنین پر فروش ترین سخت افزار این ماه و پرفروش ترین سخت افزار سال 2019 تا به الان بوده

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
573
یا این همه تاخیر تو نمایش بایو3 بعید نیست که بازی به سرنوشت متروید پرایم4 دچار شده باشه و بخوان یه تکونی بهش بدن و rpg بکننش8-| اگه h&s از بین بره معنای بازی هیجانی هم برای من از بین میره (منظورم فقط تو این سبکه) حالا من و تو شاید با کاری که کوری بارلوگ با gow کرد یا عقاید کامیا مخالف باشیم ولی این افراد واقعا زرنگ بودن که فهمیدن h&s کارش تمومه و دست به تغییر زدن کی فکرش میکرد چیزی که میازاکی ساخت یه روز باعث نابودی h&s بشه:no:در هر صورت حیفه سبک به این خفنی به تاریخ بپیونده الان حتی امیدمون به دیدن ریمیک dmc1 توسط کامیا هم ناامید شد:Ranting:
به بهترین راه ترکیب h&s و rpg هست کاری که پلاتینیوم با nier automata کرد که طبق گفته خودشون فروش رضایتمندی داشت اینجوری در غالب سبک ترکیبیh&s زنده میمونه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
به بهترین راه ترکیب h&s و rpg هست کاری که پلاتینیوم با nier automata کرد که طبق گفته خودشون فروش رضایتمندی داشت اینجوری در غالب سبک ترکیبیh&s زنده میمونه
الان که معلوم شد فروش خود dmc5 تا الان خوب بوده:D ولی تغییر واقعا لازمه ترکیب با rpg خوبه در صورتی که مثل gow یا scalebound نشه و همون حس h&s داشته باشه مثل همین nier یا darksiders 2

• Like
Reactions: Dante _Sparda

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Apex Legends Earns Over $92 Million In Its First Month
Research firm SuperData reports the game has raked in over $92 in its first month, with most of the spending coming from its console users. This makes it the most successful launch month of any free-to-play game in history, according to the firm. Considering the game hit 50 million players in a quarter of the time it took Fortnite to reach that number, the number is large, but not necessarily too surprising.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
چارت اسپانیا:
01 (NE) PS4 Sekiro: Shadows Die Twice - 14,000 / NEW
02 (01) PS4 Tom Clancy's The Division 2 - 2,600 / 9,700
03 (RE) PS4 FIFA 19 - 2,200 / 616,000
04 (05) PS4 Red Dead Redemption 2 - 1,800 / 398,800
05 (NE) PC Sekiro: Shadows Die Twice - 1,750 / NEW
06 (NE) XBO Sekiro: Shadows Die Twice - 1,600 / NEW

07 (RE) PS4 Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix - 1,500 / 52,000
08 (RE) PS4 Grand Theft Auto V - 1,400 / 909,000
09 (RE) PS4 Assassin's Creed Odyssey - 1,300 / 104,000
10 (RE) NSW New Super Mario Bros. Deluxe - 1,250 / 38,000

Hardware
PS4: 3,150
NSW: 2,900
XBO: 600

...
چارت انگلیس:
103973
...
Yoshi’s Crafted World در هفته اول خود در انگلیس 15,000 واحد فروش داشته و در 2 چارت ارزش به دلار و چارت فروش به تعداد در رتبه اول قرار گرفته.
هفته گذشته که Sekiro عرضه شد باید گفت که این بازی 30% فروش کمتری نسبت به Bloodborne تجربه کرده بود 80% فروش بازی رویPS4 بوده و 20% برروی Xbox one

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر