آش شله قلم کار شور تر میشود: ترکیب رزیدنت اویل 6 با Left 4 Dead 2!!!

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
درود
the-crew.jpg

کپکام در سایت رسمی خود اعلام کرد با همکاری با کمپانی valve در حال کار بر روی پروژه resident evil 6 * Left 4 dead 2 هست که در واقع کاراکتر های Left 4 Dead در نسخه PC رزیدنت اویل 6 و دشمنان رزیدنت اویل 6 در نسخه PC مقابل یعنی Left 4 Dead است!!!
البته اگر تعجب نکنید مجانی!
این کاراکتر ها در مود Mercenaries No Mercy قابل دسترس هستند و از سویی برخی انمی های رزیدنت اویل 6 در مقابل ترانسفر میشوند!
حتی Yoshiaki Hirabayashi تهیه کننده رزیدنت اویل 6 اعلام داشت: تیم رزیدنت اویل 6 تجربه ای لذت بخش برای کار در این پروژه داشته و ما مطمئنیم هواداران لحظات فوق العاده ای با این بازی خواهد داشت.
[با این کار کپکام ثابت کرد چقدر به ریشه ها برگشته...!]

Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
درود
کپکام در سایت رسمی خود اعلام کرد با همکاری با کمپانی valve در حال کار بر روی پروژه resident evil 6 * Left 4 dead 2 هست که در واقع کاراکتر های Left 4 Dead در نسخه PC رزیدنت اویل 6 و دشمنان رزیدنت اویل 6 در نسخه PC مقابل یعنی Left 4 Dead است!!!
البته اگر تعجب نکنید مجانی!
این کاراکتر ها در مود Mercenaries No Mercy قابل دسترس هستند و از سویی برخی انمی های رزیدنت اویل 6 در مقابل ترانسفر میشوند!
حتی Yoshiaki Hirabayashi تهیه کننده رزیدنت اویل 6 اعلام داشت: تیم رزیدنت اویل 6 تجربه ای لذت بخش برای کار در این پروژه داشته و ما مطمئنیم هواداران لحظات فوق العاده ای با این بازی خواهد داشت.
[با این کار کپکام ثابت کرد چقدر به ریشه ها برگشته...!]

Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2

دقیقا از زامبی های این L4D بدم میومد، که سرمون اومد، حالا کپکام این شاهکارش رو بهتر نکنه ول کن نیست ... :|
خوبه توی بخش کمپین اینطوری نشد

مرسی بابت خبر

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
دقیقا از زامبی های این L4D بدم میومد، که سرمون اومد، حالا کپکام این شاهکارش رو بهتر نکنه ول کن نیست ... :|
خوبه توی بخش کمپین اینطوری نشد

مرسی بابت خبر

کلا مخلصیم
مهدی جان خوباشون این ور ترانسفر میشن بدای اویل میرن تو اون...

theboss

کاربر سایت
Apr 14, 2009
76
نام
محسن
واو.... كپكام به ريشه رزيدنت ايول برگشته!!!
البته براي تيشه زدن به ريشه، نه كار احتمالا خير خواهانه ديگه اي!!!
اين همون كپكاميه كه ميشناسيم!!!!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
شمارو نمی دونم ولی من کلا Cross Over بین فرنچایز هارو خیلی دوس دارم. Marvel vs. Capcom , Capcom vs. SNK , Alien vs. Predator و... از این حرکت هم استقبال می کنم. مخصوصا اینکه رو حالت No Mercy هست و باعث می شه با وجود زامبی های دونده ی L4D این حالت واقعا No Mercy باشه!
ضمنا به نظر میاد که این مود انحصار نسخه ی PC باشه :D

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
بله فقط واسه پی سی ه

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

تیتر خبر تو بَطنِ چَپَم !!!:wow:

نو کرتم
البته مهدی درست میگه ولی من هم خودم یه کم ذوق دارم سه چهار ساله تو روزنامه های جام جم تهران امروز و اعتماد مقاله میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر