آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
Xor تویتی داد که تا جای که من تویتش رو معنی کردم نوشته بود نصب کردن بازی بدونه hen و exploit فکر کنم مثل کاستوم فریموره دوستان توضیحی بدید
نه رفیق
کلا دیگه روی ps4 امکان انتشار کاستوم فریم نیست.فقط روی ps3 میشد که سونی بعدش جلوشو گرفت.

__XOR_ یه برنامه منتشر کرده به اسم ReSys - Hybrid Flasher که امکان نصب آپدیت بازی های هک نشده رو بدون جیلبریک کردن و اجرای هن به کنسول میده.ولی به این معنی نیست که بشه آپدیت های رسمی سونی رو روی بازی هکی نصب کرد.

msaazy2k

کاربر سایت
Dec 30, 2008
34
PS4_8.50_jailbreak_bounty_hackerone_playstation.jpg
باگ جدیدی با درجه اهمیت بالا گزارش شده، اما مشخص نیست مربوط به چه قسمتی بوده و آیا به کرنل اکسپلویت ختم میشود یا خیر.
همچنین مشخص نیست که در ورژن 8.50 این باگ پچ شده است یا خیر!

آخرین ویرایش:

Mechanic2022

کاربر سایت
Jan 19, 2021
24
کارو شریفی تمام اکسپلویت های قدیمی رو تو لینک زیر گذاشته.چون نرخ موفقت ۷.۵۵ تو هر دستگاه متفاوت هستش همه رو جدا جدا گذاشته.
روی دستگاه من ۲۹.۴ عالی بوده و فعلا هم از اخری راضی هستم.مطمئنن دستگاه به دستگاه نتایج فرق می کنند
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

Screenshot_20210530-164254_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

user10

کاربر سایت
Apr 4, 2007
29
سلام
این ویدئو رو مدد وارفیر آپلود کرده راجع به دانگرید
اگر اشتباه متوجه نشده باشم یکی دو تا از چیپ ها رو بر میداره (فک کنم چیپ مربوط به فریمور) و چیپ نو رو برمیگردونه به جاش و فریومور قدیمی تر نصب میکنه
دوستان با تجربه خواهشا نگاه کنن و نظرشونو بگن
ممنون

• Like
Reactions: FERIDEVIL

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
33
سلام
این ویدئو رو مدد وارفیر آپلود کرده راجع به دانگرید
اگر اشتباه متوجه نشده باشم یکی دو تا از چیپ ها رو بر میداره (فک کنم چیپ مربوط به فریمور) و چیپ نو رو برمیگردونه به جاش و فریومور قدیمی تر نصب میکنه
دوستان با تجربه خواهشا نگاه کنن و نظرشونو بگن
ممنون
توی ویدئو توضیح میده ک دانگرید نیست و در واقع revert ه یعنی باید روی فریمور پایین تر باشید و از اطلاعات بکاپ بگیرید بعد با کلی دردسر بتونید بعد از آپدیت به ورژن بالاتر اون رو به ورژن ی ک ازش بکاپ دارید برگردونید.
مثلا توی 6.72 بکاپ بگیرید بعد آپدیت کنید به ورژن بالاتر مثلا 8 ک بعدا این امکان رو داشته باشید ک به ورژن 6.72 برگردید.
بدون بکاپ توی ورژن پایین تر هیچ گونه امکانی برای دانگرید نیست

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
View attachment 211679تبریک میگم ورژن 8.03 به صورت کامل هک شد ولی فعلا منتشر نمیشه تا این ورژن توسط سونی پچ بشه?????باگش هم کشف شد
این باگ روی 8.50 فیکس شده و مشکلی برای جیلبریک کردن نداره، ولی احتمالا یا به دلیل ثبات پایین 7.50 بیشتر دارن روی این ورژن کار می‌کنن یا این که فعلا نتونستن تا حد قابل قبولی پروژه 8.03 رو جلو ببرن که بخوان رسانه ایش کنن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
احتمال exploit جدید,شایعه یا واقعیتی که تو اینده نزدیک مشخص میشه!!!؟

دوستانی که اخبار هک رو دنبال میکنن با zeco اشنا هستن و میدونن شخص مهمیه با این حال باید دید و کمی منتظر بود تا نتیجه نهایی مشخص بشه و امیدوارم بازم اتفاقات خوبی رقم بخوره.

zeco:هر چیزی بین 8.00 و 8.52 خوب است. اگر شما در این ورژن ها هستید، به روزرسانی نکنید. ما هنوز به یک سوء استفاده از Webkit نیاز داریم.

bandicam 2021-08-19 16-20-54-056.jpg

bandicam 2021-08-19 21-35-29-685.jpg

بی فایده خواهد بود بدون استفاده از WebKit Exploit جدید، مگر اینکه پایدار تر از 7.55 باشد و در 7.55 مورد استفاده قرار گیرد.
bandicam 2021-08-20 05-28-41-119.jpg

Maybe coming EXPLOIT for PS4 8.52 or lower | PS4 Update 9.00 Beta 2.00 | Information​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر