آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
بلاخره یه خبر درست درمون اومد... البته این باز هک و روش جدید از یه سایت معتبر...
Installing an ESP8266 Inside a 10xx, 11xx and 12xx Series PS4
یکی بیاد ترجمه کنه ببینیم چیه داستان

سلام
چیز خاصی نیست برد ESP8266 یک برد وایرلس هست که خیلی از دوستان قبل از آمدن روش آفلاین خریدن و استفاده میکردن حالا داخل کنسول قرارش داده همین

هکرها هم گفتن 5.55 بیرون میدن ولی تاریخش گفتن اصلا معلوم نیست فقط باید صبر کرد
پیشبینی خودم اینه هر موقع ورژن 6 سونی داد 27 میلادی ماه بعدش 5.55 بیرون میدن

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
چیه این دوست من؟ توضیحات لطفا
پایینش تاریخ انتشار ورژن ۶ رو نوشته.
من نمیدونم این سایتی که دوستمون معرفی کرده چقدر اعتبار داره ولی نوشته ورژن ۵.۵۵ به صورت خصوصی و کامل جیلبریک شده که حقیقتا تو این اوضاع خبر خوبیه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
14F0AF09-0852-4784-ADDF-785E27CEAD1F.jpeg 70F4A8B9-056C-4EC1-8D70-C74E89CCDAD2.jpeg
Webkit و bypass روی ورژن ۵.۵۵ تست شده و کار کرده. من زیاد سردر نمیارم دوستان اهل فن بهتره توضیح بدن ولی مثل اینکه برای جیلبریک به یک همچون ابزاری لازمه درنتیجه قدم خوبیه. درضمن نمیدونم این کاربر چقدر معتبره! البته گفته به صورت عمومی اینو انتشار نمیدم چون بدرد یوزرهای معمولی نمیخوره.

• Like
Reactions: all4u

masoud fardini

کاربر سایت
Jul 24, 2018
21
View attachment 92917 View attachment 92918
Webkit و bypass روی ورژن ۵.۵۵ تست شده و کار کرده. من زیاد سردر نمیارم دوستان اهل فن بهتره توضیح بدن ولی مثل اینکه برای جیلبریک به یک همچون ابزاری لازمه درنتیجه قدم خوبیه. درضمن نمیدونم این کاربر چقدر معتبره! البته گفته به صورت عمومی اینو انتشار نمیدم چون بدرد یوزرهای معمولی نمیخوره.
در واقع همون "webkit exploit"هست که بدون کرنل اصلا بدرد نمیخوره.

masoud fardini

کاربر سایت
Jul 24, 2018
21
Firmware 5.5x: fully exploited in private.
Webkit + Kernel Exploits.

این چیزیه که تو سایت darksoftware نوشته فک نمیکنم سایت از این معتبر تر باشه در این زمینه .
fully exploited in private
دوست عزیز یعنی هک اماده هست اما هنوز عمومی سازی نشده.هکر ها با بررسی موقعیت بالاخره هک رو عمومی میکنن.مثلا:عرضه اپدیت 6

یعنی این کاری که انجام داده اصلا به هیچ دردی نمیخوره؟ نمیشه گفت نصف راهو رفته یا یه همچون چیزی؟
خیلی ها وب کیت این نسخه رو مثلا منتشر کردند اما کرنل اکسپلویت که مهم ترین هست به این سادگی ها بدست نمیاد.
در واقع بدست اوردن یه وبکیت اکسپلویت نمیتونه نصف راه باشه:-bd

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
سلام
دوستان خودتونو اذیت نکنید و بیخود تاپیک و شلوغ نکنید، خیالتون و راحت کنم دوستان هکر تا زمانی که فریمور اصلی بالاتر از 5.55 نیاد (احتمالا همون 6) اکسپلویت کامل و بیرون نمیدن!
فقط فقط هم یه دلیل داره اونم اینکه نمیخان اون باگ یا حفره ای که پیدا کردن به این زودیها پیدا بشه و سونی نتونه جلوشو بگیره تا بتونن برای آپدیتهای بعدی هم ازش استفاده کنند.
اگر تو آپدیت جدید پیدا شده بود که صد در صد مطمئن باشید همون روزای اول ریلیز میشه...
خیالتون و راحت کنم 5.55 هک شده به دست Mathieu Hervais که جزو تیم SpecterDev هست ولی فعلا باید صبر کنید تا موقعش برسه لااقل تا موقعی که حفره جدیدی پیدا بشه و بتونن با خیال راحت قبلی رو ریلیز کنند.
کل داستان و رویه تا الان همین بوده و متاسفانه کاریش نمیشه کرد!
مگر اینکه به کدهای اصلی یا همون پردازنده SAMU دسترسی کامل پیدا کنند که در اینصورت کلا داستان چیز دیگه ای میشه و نسخه ps4 هم مثل ps3 پیچیده میشه که میشه باهاش کلی کارای مختلف انجام داد از جمله کاستوم فریمور، دانگرید و... حتی گیم آنلاین! دیگه لازم نیست دنبال کرنل و وب کیت و این چیزا باشن... در کل نهایتا سعی تمام هکرها دسترسی به اونه تا خیال همه رو از جمله خودم راحت کنند.

موفق باشید

amirmohammad_z

کاربر سایت
Sep 13, 2018
7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر