آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
دوستان خبری از 5.50هست؟
بعد از هم 4.xx وعده بعدی هک شد 5.05 خیلی ها اپدیت نکردن الان اکثریت کمتر از 5.05 یا مونده بودن کساییکه انلاین میزدن یاو... اپدیت کردن احتمالا اپدیت 5.xx بره برای تعطیلات کریسمس

• Like
Reactions: THE BEST BOY

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بازی های ps2 که همه جا ریخته مثلا این سایت
All PS2 ISOs | Emuparadise
جالبه از خود ps2 هم خیلی بهتر اجرا می کنه من دی وی دی black و smackdown vs raw 2006 رو هنوز داشتم سریع از روشون یه iso گرفتم و تبدیلشون کردم واقعا black خیلی خوبه:D
چون رو PS4 سونی یه شبیه ساز PS2 داره که بازیا رو به 1080P اپ اسکیل میکنه
این روش دیگه قدیمی شده... الان کافیه فقط از برنامه PS2 CLASSIC gui استفاده کنید. فایل PS2 ISO رو بهش میدید و pkg تحویل میگیرد تو چند دقیقه.

از اینجا دان کنید:

https://github.com/xXxTheDarkprogramerxXx/PS3Tools/releases/download/PS2.1.0/PS2.Classics.zip
چجوری میشه چند تا بازی ps2 رو نصب کرد روی ps4 ? من یکی نصب میکنم، دومی رو که میخوام نصب کنم جایگزین اولی میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان نفهیمدم این هک قابلیت اجرا ی بالای 5 هم داره؟ قابلیت اجرای تمامی اپدیت ها؟ بر فرض detroit الان تونستن اجرا کنن؟ یا اپدیت gow

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
من الان نفهیمدم این هک قابلیت اجرا ی بالای 5 هم داره؟ قابلیت اجرای تمامی اپدیت ها؟ بر فرض detroit الان تونستن اجرا کنن؟ یا اپدیت gow

خیر مانند هکیهای قبلی و بازی تا خود 5.05 و آپدیت هم 5.05 دیتروید هم بیسش بالاتره پس اجرا نمیشه

• Like
Reactions: jetalpha and s.1

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
خیر مانند هکیهای قبلی و بازی تا خود 5.05 و آپدیت هم 5.05 دیتروید هم بیسش بالاتره پس اجرا نمیشه

منظور شما اینه تمام بازهایی که قبل آپدیت 5.05 و تا خودش هست رو اجرا میکنه و مثلا اپدیت بازی که 5.06 هست رو اجرا نمیکنه.ولی فکر کنم GOD OF WAR اپدیتش بالاتر 5.05 هستش !!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منظور شما اینه تمام بازهایی که قبل آپدیت 5.05 و تا خودش هست رو اجرا میکنه و مثلا اپدیت بازی که 5.06 هست رو اجرا نمیکنه.ولی فکر کنم GOD OF WAR اپدیتش بالاتر 5.05 هستش !!!
خیر. بنده الان کنسولم 5.05 هست گاو براحتی اجرا میشه بدون اینکه اپدیت بخواد. خوده کنسول آپدیت رو گرفته ولی من نصب نکردم و با این ورژن دارم بازی رو انجام میدم. البته منظور بازی ارجینال هست هنوز هک نکردم

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
اپدیتش 5.5.3 هست فک کنم من منتظرم ببنیم کسی GOD OF WAR اجرا کرده هست یا نه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا یکی از این هکر عزیز بپرسه چیکار کنیم که تو rest mod دچار black screen نشه دستگاه؟ اینجوری هی بخوای خاموش روشن کنی و هک رو نصب کنی خیلی طول میکشه:|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اقا یکی از این هکر عزیز بپرسه چیکار کنیم که تو rest mod دچار black screen نشه دستگاه؟ اینجوری هی بخوای خاموش روشن کنی و هک رو نصب کنی خیلی طول میکشه:|

باگ اکسپلویت نیست، باگ Mirai هست
تا نسخه جدید Mirai نیاد یا یکی یک پی لود HEN دستی درست نکنه، مشکل کماکان پابرجاست

از اونجایی که این تاپیک برای اخبار هست، لطفا موارد غیر از اخبار رو در تاپیک زیر ادامه بدید:
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر