آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,569
عکسی از Backport893 از بازی Horizon Forbidden West که منتشر شده :

نکته:
این نسخه EUR version با اپدیت 1.04 هست فقط در فریمور 9.00 بنابراین به احتمال زیاد باید منتظر این بازی تا ساعاتی دیگر با اپدیت 1.17 واسه فریمورای 5 تا 9 از cyber یا همین Backport893 باشیم.

لینک بازی Horizon Forbidden West
CUSA24705 v1.00 [9.00]
1fichier.com: Cloud Storage

اپدیت HFW_CUSA24705_v1.04_[9.00]

Alireza.jpg
Alireza (2).jpg

مدتی که اینجا از سمت من اطلاع رسانی شد به دلیل بروز بودن و پستای سریع اگر اشتباهی صورت گرفته سهوی بوده و سعی شد تو زمان مناسبتربا ویرایش جملات اصلاح بشه
امیدوارم تو موضوعات جدید دوستان دیگه همونطور که همیشه فعال هستن بازم ادامه بدن
از اونجا که با کسی مشکلی هیچکس نداشته باشه بهتره واسه خودشم که شده همون که کار راه بیوفته تمومه

لینک دانلود داخلی بازی:
دانلود نسخه هک‌شده بازی Horizon Forbidden West برای PS4

اپدیت 1.17 بازی Horizon Forbidden West CUSA28561 از cyber برای فریمورهای 5 تا 9 منتشر شد

[CUSA28561] Horizon Forbidden West Update v1.17 Fully Backported

Install The Base Game "UP9000-CUSA28561_00-FORBIDDENWESTPS4-A0100-V0100-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

تو بخش نکته اشاره به اینکه:
فکر میکنه با jocover مشکلاتو رفع کرده تا حدی ولی ممکنه کرش پیش بیاد هنوز در بازی که مربوط به کرنل باگ میشه بنابراین فقط برای اطمینان از این موضوع توصیه داره به طور مرتب از سیو بازی پشتیبان تهیه کنید!من بازی را از ابتدا تکرار کردم تا نقطه permacrash قبلی و من دیگر یک کرش نداشته ام! با عرض پوزش برای کسانی که باید صبر کنند اما می دانید من همیشه روی 5.05 تمرکز می کنم
:)

Notes:I think jocover ended up fixing the last of the crashes from the kernel bug, you might still get a crash so just to make sure i recommend making save backups regularly! I repeated the game from start till the point of the earlier permacrash and i havent had a single crash anymore! Sorry for those who had to wait but you know i focus on 5.05 always :)

Base:

Update Backported (5.05):

Update Backported (6.72+):

Update (9.00+):

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر