» لیست برترین برندهای سال 2011 و افت ماکروسافت و سونی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
لیست برترین برندهای سال 2011 نیز مثل هر سال منتشر شد و در این لیست همچنان شاهد پیشتازی سه شرکت کوکاکولا ، IBM و ماکروسافت هستیم..
نکته قابل توجه در این لیست کاهش 3 درصدی ارزش برند ماکروسافت نسبت به سال گذشته هست که به رقم 59.087m رسیده و همچنین شاهد هر چه نزدیکتر شدن گوگل به سه شرکت برتر هستیم که با افزیاش 27 درصدی ارزش برند همراه بوده..

همچنین شرکت اپل در راستای پیشرفت خود در چند سال اخیر امسال نیز با رشد شگفت انگیز 58 درصد خود را از رتبه 17 پارسال به رتبه 8 رسانده و پیش بینی می شود در سالهای آیند با این روند رغابت سنگینی را با چهار شرکت اول داشته باشد..
نوکیا امسال نیز افت داشت و به رتبه 14 سقوط کرد در همین بین سایت های فروش اینترنتی آمازون و ebay با رشد خوبی روبروه بودن و سونی و یاهو نیز روند رو به افت خود را ادامه دادن و به ترتیب با افت 13 و 11 درصدی روبرو شدن

49885635883930983541.jpg

برای دیدن لیست کامل و مقایسه با سالهای قبل به منبع مراجعه کنید..

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
کی این لیستو میده ؟
لیستی که سونی جز 23 تای اول نیست بعدش کوکاکولا رده ی اول هستش رو باید با بمب اتم نابودش کرد.
الان تمام دنیا سونی سرزبونشون هست هیچی بعدش cisco که 90 درصد مردم نمیدونن چیه 13 هم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=))فکر کنم نظر سنجی
هست و توی بازیسنتر هم میشه از این لیستا داد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کی این لیستو میده ؟
لیستی که سونی جز 23 تای اول نیست بعدش کوکاکولا رده ی اول هستش رو باید با بمب اتم نابودش کرد.
الان تمام دنیا سونی سرزبونشون هست هیچی بعدش cisco که 90 درصد مردم نمیدونن چیه 13 هم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=))فکر کنم نظر سنجی

چون شما Cisco رو نمیشناسی و از نظرت سونی بزرگترین شرکت دنیا هست دلیل نمیشه بخوای بیای اینجا یه همچین نظری و فکتی ارئه بدی ! منبع خبر کاملا معتبره و اینم تازه به فرض محال مورد قبول نباشه ، Forbes هست (نظر سنجی هم نیست بر اساس آمار خود شرکت هاس)

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
امسال فکر کنم با اومدن ویندوز 8 و همکاری بیشتر مایکروسافت و نوکیا میتونیم شاهد بالا اومدن مایکروسافت باشیم و البته نوکیا هم که سال رو عالی شروع کرده احتمالا پیشرفت میکنه امسال ولی فکر کنم امسال سال مایکروسافت باشه ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
کی این لیستو میده ؟

یکی از باحال ترین نظرهایی که در چند سال اخیر خوندم.
باید قبل از ایجاد این آمار ها تمام کارشناس های اقتصادی و آماری دنیا از این دوستمون اجازه بگیرن و واسش هر برند رو توضیح بدن.:|

دلیل نبود سونی تو این لیست اینه که در اوایل 2011 سر اون زلزله ها و سونامی ها ضرر های خیلی زیادی رو به شرکت های پایه و دفاتر اصلی شرکت تو ژاپن وارد کردن و ارزش سهامش این شرکت خیلی زیاد توی دنیا کم شد! اگر هم توجه کنی تو ستون یکی مونده به آخر لیست، قیمت هر سهم رو به میلیون دلار نوشته!عشق است کوکا:d

من امسال زیاد Gillette خریدم چرا 3 رتبه سقوط کرده:-/:-"

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داداش فقط2011نیست سونی چند سال داره افت میکنه میتونی لیست سال های قبل هم ببینی...
کی این لیستو میده ؟لیستی که سونی جز 23 تای اول نیست بعدش کوکاکولا رده ی اول هستش رو باید با بمب اتم نابودش کرد. الان تمام دنیا سونی سرزبونشون هست هیچی بعدش cisco که 90 درصد مردم نمیدونن چیه 13 هم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=))فکر کنم نظر سنجیهست و توی بازیسنتر هم میشه از این لیستا داد
داداش مشکل توهم زدنه سونی10درصد اون چیزی که فن هاش فکر میکنن هم نیست نمیدونم بر چه اساسی این برند رو خدا کردین چند ساله تو همه ضمینه ها بجز گیم و موسیقی و فیلم دیگه حرفی برا گفتن نداره شما سونی10سال پیش رو شنیدین ازش الان دیگه اون سونی نیست

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
داداش مشکل توهم زدنه سونی10درصد اون چیزی که فن هاش فکر میکنن هم نیست نمیدونم بر چه اساسی این برند رو خدا کردین چند ساله تو همه ضمینه ها بجز گیم و موسیقی و فیلم دیگه حرفی برا گفتن نداره شما سونی10سال پیش رو شنیدین ازش الان دیگه اون سونی نیست
اتفاقا شما بشین مقاله های Frobes و ... رو بخون، سونی مشکل نداره، هنوز کیفیتش خوبه و .... مسئله پیشرفت سریع بقیه بند ها نسبت به قبل هست. حرفی برای گفتن نداره، قشنگ یه چیزیه که کلا نگی بهتره !
خودت هم که داری میگه ، حقیقت اینه Sony Pictures و اینا جزء بهترین و با کیفیت ترین و قوی ترین برند های دنیا هستن. (که همین خودش کیفیتش رو نشون میده)
خلاصه مشکلاش جای دیگس که افت کرده، که اونم دیگه اینجا فکر نکنم جاش باشه

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من عاشق این لیست ها هستم علاقه شدیدی دارم بهشون :d
رتبه آدیداس عجیب پایینه نمیدونم چرا ولی فکر میکردم جز 20تا اول باشه از اون طرف اسم UPS خیلی تو چشم میزنه(فدکس کوش با این همه عظمت 2008 بود فقط که :d ) بعد این یاهو چجوریه انقدر سقوط آزاد داره هر سال ؟:d
امسال رقابت شدید تر میشه مخصوصا که ماکرو ویندوز 8 میده بیرون و ممکنه اول بشه ولی کوکاکولا مثل هرسال جز 3تا اول تکون بخور نیست :d ولی باز کوکاکولا اوله لامصب هرسال که اوله :| بعد میگند نوشابه ضرر داره این همش اوله :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اتفاقا شما بشین مقاله های Frobes و ... رو بخون، سونی مشکل نداره، هنوز کیفیتش خوبه و .... مسئله پیشرفت سریع بقیه بند ها نسبت به قبل هست. حرفی برای گفتن نداره، قشنگ یه چیزیه که کلا نگی بهتره ! به قول خودت هنوز Sony Pictures و اینا جزء بهترین و قوی ترین برند های دنیا هستن. (که همین خودش کیفیتش رو نشون میده)خلاصه مشکلاش جای دیگس که افت کرده، که اونم دیگه اینجا فکر نکنم جاش باشه
سونی تو گوشی.tv.لپ تاپ و....قبل جزء برترین ها بود ولی الان چی؟؟مثلا تو لپ تاپ اول بود الان حتی تو5تای اول هم نیست.تو گوشی4م بود الان فکر کنم 10و9باشه حتی ازhtcهم عقب افتاده...توtvهم که با اینکه ارزون میده ولی باز کسی نمیخره و همش داره ضرر میده.یهو خبر میاد 1.6میلیونtvسونی تعویض بخاطر سوختن!!!بعد انتظار داره مردم tvهاشو بخرن و....فیلم و موسیقی به اون هنرمند و فیلم بیشتر بستگی داره مثلا بیانسه خوب میخونه خوب میفروشه چه ربطی به کیفیت سونی داره؟؟؟!برنامه ریزیش تو سرگرمی خوبه...سونی فکرهای کرده الان داره سونی رو کوچکتره میکنه که وضعش خوب شه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سونی تو گوشی.tv.لپ تاپ و....قبل جزء برترین ها بود ولی الان چی؟؟مثلا تو لپ تاپ اول بود الان حتی تو5تای اول هم نیست.تو گوشی4م بود الان فکر کنم 10و9باشه حتی ازhtcهم عقب افتاده...توtvهم که با اینکه ارزون میده ولی باز کسی نمیخره و همش داره ضرر میده.یهو خبر میاد 1.6میلیونtvسونی تعویض بخاطر سوختن!!!بعد انتظار داره مردم tvهاشو بخرن و....فیلم و موسیقی به اون هنرمند و فیلم بیشتر بستگی داره مثلا بیانسه خوب میخونه خوب میفروشه چه ربطی به کیفیت سونی داره؟؟؟!برنامه ریزیش تو سرگرمی خوبه...سونی فکرهای کرده الان داره سونی رو کوچکتره میکنه که وضعش خوب شه

لپ تاپ کی میگه جزء 5 تای اول نیست ؟! قشنگ روی چیزی دست گذاشتی که هنوز جزء بهترین هاس ! گوشی و TV حالا بحثش جداس. تو این دوتا الآن دیگه تک نیست و رقباش هم بعضی موارد قوی تر هم هستن اینا درست ! بعد اونوقت دوربین و فیلم برداری و اون همه وسایل دیگش حساب نمیشه ؟!
در مورد دوربین سینمایی هم که با فاصله زیاد برند 1 دنیاس و بیشتر کمپانی ها مال سونی رو میگیرن ! به این میگن کیفیت. حالا TV و موبایلش افت شدید پیدا کردن دلیل نمیشه تو بقیه مواردم از دور خارج شده باشه.
هنرمند، امکانات میخواد، تکنولوژی عالی میخواد و .... تا بتونه خودش رو نشون میده. اصولا فیلم های Sony Pictures از خیلی نظرا نگاه میکنی از همه نظر چه کیفیتی چه تکنینیک خیلی بالان (صرفا وسایل مورد استفاده مثل دوربین ها و ... رو میگم نه جلوه ویژه و محتوی و عوامل) ! اگر پایین بودن مثلا WB یا Disney وسایل اینا رو برای فیلم هاشون اجاره نمیکردن

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ایشالا کی ورشکستگی ـشون رو جشن بگیریم ؟ ;;)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
لپ تاپ کی میگه جزء 5 تای اول نیست ؟! قشنگ روی چیزی دست گذاشتی که هنوز جزء بهترین هاس ! گوشی و TV حالا بحثش جداس. تو این دوتا الآن دیگه تک نیست و رقباش هم بعضی موارد قوی تر هم هستن اینا درست ! بعد اونوقت دوربین و فیلم برداری و اون همه وسایل دیگش حساب نمیشه ؟! در مورد دوربین سینمایی هم که با فاصله زیاد برند 1 دنیاس و بیشتر کمپانی ها مال سونی رو میگیرن ! به این میگن کیفیت. حالا TV و موبایلش افت شدید پیدا کردن دلیل نمیشه تو بقیه مواردم از دور خارج شده باشه.هنرمند، امکانات میخواد، تکنولوژی عالی میخواد و .... تا بتونه خودش رو نشون میده. اصولا فیلم های Sony Pictures از خیلی نظرا نگاه میکنی از همه نظر چه کیفیتی چه تکنینیک خیلی بالان ! اگر پایین بودن مثلا WB یا Disney وسایل اینا رو برای فیلم هاشون اجاره نمیکردن
کجا جزبرترین هاست تا جای که من میدونم اچ پی.ایسر دل لنوو و حتی شاید اپل هم ازش بالاترن...منظورم فروشه...نمیدونم والا اینکه یکی از خواننده خوشش میاد چه ربطی به تکنولوژی سونی داره اینکه فیلم ها سونی و کلمبیا از بقیه با کیفیت تر و..واقعا مسخرست

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من عاشق این لیست ها هستم علاقه شدیدی دارم بهشون :d
رتبه آدیداس عجیب پایینه نمیدونم چرا ولی فکر میکردم جز 20تا اول باشه از اون طرف اسم UPS خیلی تو چشم میزنه(فدکس کوش با این همه عظمت 2008 بود فقط که :d ) بعد این یاهو چجوریه انقدر سقوط آزاد داره هر سال ؟:d
امسال رقابت شدید تر میشه مخصوصا که ماکرو ویندوز 8 میده بیرون و ممکنه اول بشه ولی کوکاکولا مثل هرسال جز 3تا اول تکون بخور نیست :d ولی باز کوکاکولا اوله لامصب هرسال که اوله :| بعد میگند نوشابه ضرر داره این همش اوله :d

البته یه نکته ای هستش.اگر شرکت های ایرانی تویه این لیست بودن قطعا سیگار بهمن هم می تونست تو Top 20 قرار بگیره.خیلی محبوبه!:d
هر چی ضرر بیشتر رتبه بالاتر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر