گفتگو درباره Xbox Live

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
76623355701992205353.png

این تاپیک هم برای بحث و گفتگو درباره Xbox Live در Xbox One

آخرین ویرایش:

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
نه رایگان نشده و هنوز اکانت های gold و silver هستند.
درضمن کسی که الان اکانت گلد داره روی x one هم اکانت گلد داره با همون گیمرتگ

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
نه رایگان نشده و هنوز اکانت های gold و silver هستند.
درضمن کسی که الان اکانت گلد داره روی x one هم اکانت گلد داره با همون گیمرتگ

بله / گفته های دوستمون تایید میشه / شما گیمرتگتون با هرچی توشه توو ایکس باکس بعدی هم خواهد بود همونجور که اولین ایکس باکس هم گیمرتگش توو ۳۶۰ قابل استفاده بود

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

killer man

کاربر سایت
May 1, 2011
10
نام
amir
ehtemalan live sbos one kheili behtar bashe ta live chon ke alan live 360 az playstation network ps3 kheili behtare hala shayad sony be fekr live ps4 bashe ke behtar bashe rasti xbox one 70 application dare va application haiee ke to 360 bood dar one ham hast mesle.vevo/netflix/internet explore/iheart radio.....

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
ehtemalan live sbos one kheili behtar bashe ta live chon ke alan live 360 az playstation network ps3 kheili behtare hala shayad sony be fekr live ps4 bashe ke behtar bashe rasti xbox one 70 application dare va application haiee ke to 360 bood dar one ham hast mesle.vevo/netflix/internet explore/iheart radio.....

دوست عزیز اگه لطف کنی فارسی تایپ کنی بهتره.بعدشم من xbox شنیدم ولی sbos نشنیده بودم که الحمدالله الان شنیدم:d(شوخی)

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یه سوال داشتم:

این Xbox Live که الان موجوده (برای 360) در آینده هم برای Xbox One مورد استفاده قرار میگیره؟
یعنی کسانی که الان تو XBL اکانت دارن، برای X1 باید یدونه بسازن یا با اکانت فعلیشون میتونن برن؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سیستم پوینت به احتمال زیاد حذف می شه و کارت های اعتباری جای اون رو می گیره.

تنها چیزی که روی مخه این گلد ممبرشیپ و سیلور ممبرشیپ هست...

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
یه سوال داشتم:

این Xbox Live که الان موجوده (برای 360) در آینده هم برای Xbox One مورد استفاده قرار میگیره؟
یعنی کسانی که الان تو XBL اکانت دارن، برای X1 باید یدونه بسازن یا با اکانت فعلیشون میتونن برن؟

همون اکانت 360 رو انتقال میدی :bighug:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه تاپیک تکراری برای همین موضوع زده شده بود که پاک کردم؛
مباحث مربوط به Live رو توی همین تاپیک ادامه بدین.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
دوستان live سلام
يه سوال مهم مهم

بازي ها رو همه ميدونيم كه ريجنش فري هست
اما در اصل بازي باز ريجن يك و 2 داره
براي خريد ماكرو به استور پروفايلت وصل ميشه يعني اگه اكانتت us باشه به دلار و اگه اروپا باشه به يورو پس خريد به پروفايل مربوطه حالا اينجا سوال مطرح ميشه
من يه بازي خريدم كه ريجنش 2 هست ميخوام براش DLC بخرم و اكانتم امريكا هست طبعا dlc من ريجن يكش دانلود ميشه و باز هم طبعا روي ريجن 2 نصب نميشه ايا تا حالا كسي برا وان dlc خريده؟ اين قضيه تو psn پيش اومده كه دارم ميپرسم اما از اونجايي كه ميشه اونجا اكانت ساخت و از طريق اون بازي رو خريد مشكلش حل ميشه اما اينجا اينطوري نيست ايا ميشه با دلار امريكا برا ريجن 2 خريد كرد (بازي ريجن 2 اكانت ريجن 1)؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
دوستان live سلام
يه سوال مهم مهم

بازي ها رو همه ميدونيم كه ريجنش فري هست
اما در اصل بازي باز ريجن يك و 2 داره
براي خريد ماكرو به استور پروفايلت وصل ميشه يعني اگه اكانتت us باشه به دلار و اگه اروپا باشه به يورو پس خريد به پروفايل مربوطه حالا اينجا سوال مطرح ميشه
من يه بازي خريدم كه ريجنش 2 هست ميخوام براش DLC بخرم و اكانتم امريكا هست طبعا dlc من ريجن يكش دانلود ميشه و باز هم طبعا روي ريجن 2 نصب نميشه ايا تا حالا كسي برا وان dlc خريده؟ اين قضيه تو psn پيش اومده كه دارم ميپرسم اما از اونجايي كه ميشه اونجا اكانت ساخت و از طريق اون بازي رو خريد مشكلش حل ميشه اما اينجا اينطوري نيست ايا ميشه با دلار امريكا برا ريجن 2 خريد كرد (بازي ريجن 2 اكانت ريجن 1)؟؟؟
نصب میشه و مشکلی نداره. یعنی میشه با همون بازی ریجن دو از پروفایلت که ریجن یک، DLC بازی خرید و بدون مشکل بازی کرد (مثل PS4 نیست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر