Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
ساخت سریال Fallout توسط سازندگان West World تایید شد.
------

Please Stand by

حیف که قراره سال دیگه اگه کرونا جانم رو نگیره، از دنیای سریال دیدن خداحافظی کنم ولی به نظر می آد آروزی هر گیمری مهیا شد که روزی محبوب ترین بازی های خود را در قالب یک اثر تلویزیونی ببینند.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
یه خبر دیدم قراره یه سریال بر اساس شخصیت گاس فرینگ تو breaking bad ساخته بشه ولی منبع خاصی نداشت /:)

والتر و جسی هم احتمالا تو فصل اینده بتر کال سال حضور دارن

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
نمیدونم چرا حس میکنم اصلی ترین عامل گند خوردن به WW همین lisa joy هست...:D
با توجه به حجم هندی بازی و فوران شخصیتهای زن؛ شک نکن کار خود نازنشه :D
HBO هم این وسط گردن گیر شده نمی دونه چه خاکی به سرش بریزه...
مثلا قرار بود westworld جایگزین got باشه اما ببین تو سه فصل به چه افتضاحی تبدیل شد...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
یه خبر دیدم قراره یه سریال بر اساس شخصیت گاس فرینگ تو breaking bad ساخته بشه ولی منبع خاصی نداشت /:)

والتر و جسی هم احتمالا تو فصل اینده بتر کال سال حضور دارن

جو پراکنی ایرانی هاست. قراره اسپوزیتو (گاس فرینگ) در یک مستند سریالی پیرامون دنیای مواد مخدر حضور داشته باشد که نام یه چیزی تو مایه های Bad یا Gone Bad هست. در مورد دومی شایعاتی پیرامون حضور والتر و جسی در فصل نهایی بتر کال سال شنیده میشه. تایید رسمی نشده!

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
نمیدونم چرا حس میکنم اصلی ترین عامل گند خوردن به WW همین lisa joy هست...:D
WW فصل اولش هم آنچنان آش دهن سوزی نبود که گند بخوره بهش
سریال تو فصل اول من نفهمیدم هدف اصلیش چیه
نه آنچنان mind-blowing بود که بشدت داستان و ربات‌ها و... پتانسیل یه داستان پیچیده متکی بر شباهت ظاهری انسان و ربات‌ها و هوش مصنوعی داشت که اصلا سازندگان استفاده نکردن
از یه طرف داستان سعی میکرد به یکسری حقایق فلسفی ارجاع داده بشه که بازم تو اون ضعیف بود
یعنی نه تونست اینور داشته باشه نه اونور

( من فصل 1 با زور دیدم شنیدم تو فصل های بعدی از اینی که هست بیشتر افت می‌کنه ندیدم dropped)

یه سریال با مضمون purging میساختن که Ed Harris آنتاگونیست سریال میشد جذابتر میشد بنظرم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر