Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
Baby Daddy
The Fosters
Pretty Little Liars
Switched at Birth
Recovery Road
The Middle
......

Baby Dady که اصن کیفیت نداره
Pretty Little Liars فصل های اولش خوب تا سال 2013 به بعد بدجور افت کرد!
Dead of Summer که خیلی داغون بود.
بقیه رو هم ندیدم همین دو تا معلوم بود که دست کمی از شبکه MTV و CW نداره!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
عذر می خوام این لیست در تایید حرف دوستمون بود یا نفی اش ؟ چون همه اشون مفت نمی ارزن

همان طوری که گفتم سریال های CW,MTV,Freeform خیلی تینجری پسندند و محدودیت های الکی برخوردار هستند. صد البته از نظر کیفیت کلا زیر صفرن!
اگه مثال بخوان، میزنم!

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
سريال WestWorld
واي. يعني واي! يعني رويام رو جلو چشام ديدم. اصلا نميتونم چيزي دربارش بگم. فقط تنها چيزيش كه ناراحتم ميكنه اينه كه انگار يكم ترسناكه. منم از هرچيزي ميترسم. ولي اگر اين سريال رو نبينم هيچ وقت خودمو نميبخشم.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
به شدت با هر دو قسمت WestWorld حال کردم و فوق العاده جذاب بود و البته اول سریال یه چیزایی هست که اگه موضوع سریالو ندونید بهش دقت نمیکنید و بهتره بعد از گرفتن هسته ی اصلی داستان یه سر به اول سریال بزنید
پ.ن: ظاهرا یه فیلم سینمایی به همین نام با همین موضوع خیلی وقت پیش ساخته شده
پ.ن ۲ : به نظر میاد این سریال تریویا و نکته زیاد بخواد داشته باشه بهتره قبل اینکه دیر بشه قدم به قدم دنبالش کنید
پ.ن ۳ :‌به قدری این سریال جذاب بود برام که باعث شد بیام این تاپیک که هیچ وقت بهش سر نمیزنم (کلا فقط لاست و برکینگ بد منو اینطوری مجذوب خودشون کردن)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
این Luke Cage ـو کامل دیدم فصل اولو، اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه، میگفتم یک شخصیتی که با هیچ تیری از پا در نمیاد مثلا قراره چه چالشی واسه شخصیتای داستان ایجاد کنه که بخوان از روش داستان درست کنن اما تونستن :D اگه بخوایم مقایسه کنیم بنظرم از نظر داستان در حد فصل دوم دیردیول بود ولی از نظر اکشن در اون حد نبود.
نیمه اولش روند کند و آرومی داره که فک میکنی زیاد چیزی واسه نشون دادن ندارن اما نیمه دوم هیجان اپیزود شدیدا بالا میره، بحث نژاد پرستی و اجتماعی هم وارد داستان میشه که خیلی جذاب میکنه سریالو که نیمه دومو نشستم تو یک روز پشت سر هم دیدم.
در کل فقط بنظرم پایانش و شخصیت منفیاش میتونست خیلی بهتر باشه ولی در کل حال کردم، همکاری مارول و نتفلیکس حرف نداره، به پانیشر و بقیه سریالا امیدوار شدم.
هیچ جوره این قضیه کاتن ماوث با عقلم جور در نمیاد، یک شخصیت فوق خفن درست کردن که همه باهاش حال میکنن و بیننده انتظار داره توی سیزن فیناله یک بتل خفن بین شخصیت اصلی داستان و این شخصیت ببینیم یک دفعه توسط خودی کشته میشه و بالافاصله سر و کله داداش لوک یعنی استرایکر پیدا میشه که بنظرم شدیدا شخصیت خز و تکراریی هم هست.
هنوز عقیدم اینه که کاتن ماوث نمرده و یک مرگ ساختگی هماهنگ شده داشته ( چون صورتشو داغون کردن ) تا قتلشو بندازن گردن لوک و پلیسو بندازن به جونش که بعد بتونه با قدرت برگرده سر کارش، اگه فصل بعدی پیداش بشه من تعجب نمیکنم.

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
بالاخره سریال ash vs evil dead رو دیدم ، خیلی باحاله
این شخصیت پابلو رو که میبینم میترکم از خنده =))
کلا دیدنش توصیه میشه.
----------------------------------
the 100 رو هم دارم میبینم
اینجا کسی این سریال دنبال میکنه؟ کلا در ادامه فصل هاش کشش داره یا نه ؟ من 8 قسمت دیدم
تا الان که به نظرم نسبتا خوب بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
The Exorcist رو میتوان یکی از سریال هایی نامید که از فرش به عرش رسید.
قسمت چهارم کاملا یک ریمیک جذاب از سکانس بیمارستان از فیلم اصلی بود. جلوه های ویژه خوب هست و فیلمبرداری هم دست کمی از لوبزکی نداره. شخصیت مارکوس که خوبه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
سلام
من هم بلاخره زدم تو خط Breaking Bad :D
از پنجشنبه شروع کردم. الان قسمت 8 فصل دو هستم!! :D حتی امروز تو دانشگاه تو آنتراکت, داشتم نگاه میکردم!! :D
خیلی خوبه و قویه سریال. :x :)>-

پ . ن. پ :-bd:)).. اما سوال چرا مسعود فراستی به این سریال صفر داده؟!:-w

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر