yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
230
کسی تا حالا سریال کره ای flowers evilرو دیده
اگه از squid game خوشتون اومده اینوهم ببینین من خومدم تازه شروع کزدم به دیدن سریال کره ای گ چندتا سریال دیگه کره ای معروفم هست به وقتش میبینم
داستان سریال flowers evil درباره ‌ی یه زوجیه که زنه پلیسه و شوهره قاتل و این وسط یه اتفاقاتی می افته که بهتره خودتون برین بیینیش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
اگه از squid game خوشتون اومده اینوهم ببینین من خومدم تازه شروع کزدم به دیدن سریال کره ای گ چندتا سریال دیگه کره ای معروفم هست به وقتش میبینم
داستان سریال flowers evil درباره ‌ی یه زوجیه که زنه پلیسه و شوهره قاتل و این وسط یه اتفاقاتی می افته که بهتره خودتون برین بیینیش
ممنون بابت معرفی.
منم جدیدا mouse دیدم، تو همین فضایی معمایی/جنایی/قاتل سریالی هست.
2 قمست دیدم و خیلی باکیفیته.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
ممنون بابت معرفی.
این Flower Evil بنظرم تاپیکال KDrama میشه.
ولی این Mouse هم پایان بندی خوبی داره...هم اینکه نیمه دوم اش از یکجایی ببعد از اول کلا جالب تره! هرچند فیلر برای پر کردن وقت دوتاشون زیاد دارن:/

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
230
چقدر سریال کره‌ای اینجا معرفی می‌شه!
ترسناکه!
همه‌جا هستند اینا! :-t
من اکثر سریالای آمریکایی مث breaking badو game of throne و narcos و west world و stranger thing و ozarkو sabrinaو 13 reason why و money hiest و umbrella academy وalice in borderlandوkingdomو daredevil و altread carbon و lock and keyو the boys و queen gambit و... دیدم یعنی حق ندارم پاشم برم ببینم سریالای کره ای چجورین هر جند که خیلی از فیلمای کره ای رو نگاه کردم و صنعت سینماشو دوس دارم و اینکه کجاش ترسناکه؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
230
ممنون بابت معرفی.
تعریف این سریالو زیاد شنیدم احتمالا این هفته شروع کنم به دیدنش

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
خب اسکویید گیمو دیدم و به نظرم هیچ فیلم/سریالی نتونسته تا این حد ماهیت واقعی انسان رو نشون بده :D
یه سوال ولی:
این فرانت من که برادر پلیسه بوده، سال 2015 بازیا رو شرکت میکنه و برنده میشه. به تازگی دوباره ناپدید میشه. پلیسه میره تو اتاقش و صاحبخونش میگه که اجاره نداده و اینا (چرا؟ اینکه باید کلی پول داشته باشه!)
بعد یه کارت پیدا میکنه داخل یه باکس که یادش میفته شبیه همون کارتیه که Gi-Hun آورده بود اداره پلیس.
چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو تو اتاقش داشته باشه؟ اصلا چرا باید اونجا زندگی کنه و اجاره نده؟
یا اون اتفاقا فلش بک به سال 2015 بود؟ یعنی از 2015 تا الان برادرش گم شده بود؟
اگه نه که چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو بذاره تو اتاقش با اینکه میدونست برادرش پلیسه و بهش شک میکنه؟ شاید خودش میخواست پیداش کنن؟
فیلم های platform و snowpiercer هم خیلی خوب ماهیت انسان و جامعه رو نشون میدن و شدیدا پیشنهاد میکنم ک ببینید :D
برای من پلتفرم بهترین فیلم توی این زمینه بوده .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
من اکثر سریالای آمریکایی مث breaking badو game of throne و narcos و west world و stranger thing و ozarkو sabrinaو 13 reason why و money hiest و umbrella academy وalice in borderlandوkingdomو daredevil و altread carbon و lock and keyو the boys و queen gambit و... دیدم یعنی حق ندارم پاشم برم ببینم سریالای کره ای چجورین هر جند که خیلی از فیلمای کره ای رو نگاه کردم و صنعت سینماشو دوس دارم و اینکه کجاش ترسناکه؟
من می‌ترسم! :D
پ.ن. سریالایی که نامبردی تقریبا همه 2010 به بعد هستند؛ کمی از قدیمی‌ترها هم ببیین.
چیزای درجه‌یکی پیدا می‌کنی. 🌹

• Like
Reactions: mahdi-xbox

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
چقدر سریال کره‌ای اینجا معرفی می‌شه!
ترسناکه!
همه‌جا هستند اینا! :-t
یک فیلم/سریال/کتاب و... اگه باکیفیت باشه ارزش داره ازش صحبت بشه.
حالا بخواد افغانستان بسازتش چه جاهای دیگه.

این حرفهارو سالها قبل در مورد فیلمهای کره ای هم میزدن و خودمم شاید همین عقیده رو داشتم تا اینکه چندتا کار عالی ازشون دیدم.

تنها دلیلی که برای این طرز فکر میتونم بیارم این هست که اون شخص، فیلم و سریال کره ای باکیفیت ندیده، همین.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یک فیلم/سریال/کتاب و... اگه باکیفیت باشه ارزش داره ازش صحبت بشه.
حالا بخواد افغانستان بسازتش چه جاهای دیگه.

این حرفهارو سالها قبل در مورد فیلمهای کره ای هم میزدن و خودمم شاید همین عقیده رو داشتم تا اینکه چندتا کار عالی ازشون دیدم.

تنها دلیلی که برای این طرز فکر میتونم بیارم این هست که اون شخص، فیلم و سریال کره ای باکیفیت ندیده، همین.
دقیقا.
حالا اینطوریم نیست که هرچی از هالیوود میومد اثر فوق العاده ایی باشه. دیگه خودمون شاهدیم چه فیلم های آبکی در مراسم ها جوایز میگیرند. این پاراسایت تنها چیزی بود که باهاش موافق بودم.:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خالق سریال Squid Game از علاقه خودش به پلی استیشن میگه و دلیل استفاده نکردن از X

View attachment 227690
این meme هست :-"
توی توییتر زیاده اینطور پست ها الان، نقل قول های اشتباهی از بازیگر سریال_HoYeon Jung_ اول پخش شد و مثل اینکه الان به کارگردان و بقیه عوامل سریال هم رسیده
:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر