saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان من سریال افیس رو شروع کردم چند قسمت از فصل یک رو دیدم ارتباط باهاش نگرفتم فصلهای بعدیش هم همینطوریه؟
دراپش کنم یا ادامه بدم؟
منم قسمت اولو دیدم بیخیال شدم.شنیدم بهتر میشه ولی من همون قسمت اول حوصلمو سر برد و بیخیال شدم. :-?

• Poker Face
Reactions: bayern_vahid

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
منم قسمت اولو دیدم بیخیال شدم.شنیدم بهتر میشه ولی من همون قسمت اول حوصلمو سر برد و بیخیال شدم. :-?
با یه قسمت که نمیشه قضاوت کرد
من فصل یک رو دیدم کامل برم سراغ فصل دو ببینم چی میشه

• Like
Reactions: saeedonly

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
با یه قسمت که نمیشه قضاوت کرد
من فصل یک رو دیدم کامل برم سراغ فصل دو ببینم چی میشه

منم بعد یه فصل دراپ کردم :D یه جوری بود سریالش نه خنده دار بود نه موضوعه خاصی داشت دقیقا مثل its always sunny .
ولی همین چند وقت قبل بوجک هورسمن رو دیدم و قشنگ بود در کل :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
منم بعد یه فصل دراپ کردم :D یه جوری بود سریالش نه خنده دار بود نه موضوعه خاصی داشت دقیقا مثل its always sunny .
ولی همین چند وقت قبل بوجک هورسمن رو دیدم و قشنگ بود در کل :D
بوجک که ته دارک کمدی هست

• Like
Reactions: Hamzeh_Yz

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
دوستان من سریال افیس رو شروع کردم چند قسمت از فصل یک رو دیدم ارتباط باهاش نگرفتم فصلهای بعدیش هم همینطوریه؟
دراپش کنم یا ادامه بدم؟
کلا آفیس سه تيكه ست.اول و آخرش اصلا در حد 4 5 فصل وسطش نيست.من خودم رفتم از 3 شروع کردم .اصلا 2 فصل اول رو دوست نداشتم.البته فصل 2 چند اپیزود خوب داشت
توام از 3 ببين بعدا برگرد 2 رو ببين.اينجوري 2 هم بهتر ميشه

• Like
Reactions: bayern_vahid

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یک توصیه واسه دوستانی که میخوان سیتکام ببینن، هیچ وقت با یک سیزن قضاوت نکنید مخصوصا اگه سریال محبوبی هست بهش تایم بدید.
نکته ای که تو سریالای طنز هست اینه که سازنده ها اگه حرفه ای باشن تو فصل اول بشدت حواسشون به نظرات و انتقادای مردم به شخصیتا و نحوه روایت هست و کم کم وقتی جلوتر میره خود به خود میبنیید هی داره بهتر میشه سریال چون میبینن مردم چی دوس دارن.

نمونش آفیس فصل اولش یک خرده خشک هست کافیه با فصل مثلا 4 مقایسه کنید واقعا اختلافش زیاده، یا Parks and rec که مال همین سازنده آفیس هست هم همینطوریه، جلوتر که میره شخصیتایی که جالب نیستن حذف میشن و مثلا Chris pratt که به عنوان مهمان اومده بود میشه یکی از بازیگرای اصلی سریال و شخصیتش ده برابر بهتر از فصل اول میشه.

بالا رفتن کیفیتش به کنار طنز باید با شخصیتا ارتباط برقرار کنی، ممکنه بعضیا سریع ارتباط برقرار کنن بعضیا نه اما وقت بهش بدی کم کم میبینی داری به شخصیتا و روابطشون با هم علاقه مند میشی و دیگه حتی همون فصل اولشم که قدیم باهاش حال نکردی رو دوباره میبینی این دفعه لذت میبری.

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
falcon و winter soldier از meh ترین سریال هایی بود که تو عمرم دیدم. :( :-& 2 قسمت دیدم تا 3 4 روز حس ادامه دادن بقیه سریالو نداشتم از بس boring بود. باکی عه winter soldier که همه رو ضربه فنی میکرد کجا و این باکی که کل سریال کتک خور هندی بود کجا=))

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
تصاویر جدید از پیش درآمد سریال GOT یعنی
house of the dragon
به لحاظ بازیگری از سریال ارباب حلقه ها بهتره. باید ببینیم کدوم بهتر درمیاد.

حاجی ادرین برودی به جمع بازیگران فصل سوم succession پیوست
عجب فصلی بشه
:)>-

View attachment 205052

فصل دوم این سریال هم زیرنویس مناسب براش اومده انگار.

--

Mr Inbetween چه سبکیه؟ ارزش دیدن داره؟

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
درام، جنایی، طنز تلخ؛ همه‌چی :D
جزو بهترین سریال‌های در حال پخشه. فصل آخرش هم ماه دیگه شروع می‌شه.
خوبه پس. عجیبه اصلا اسمشو نشنیده بودم. اینجا یکی از بچه ها تریلر فصل جدیدش رو گذاشت و دیدم :D

• Like
Reactions: hooman1995

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
سلام دوستان وقت بخیر
من خیلی وقته سریال ندیدم
بین این سریال ها کدومارو بیشتر پیشنهاد میکنید به ترتیب و سبکشون؟
Black mirror
Mr robot
Mindhunter
Stranger things
Peaky blinders
The killing

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر