SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
این دوبله هایی که ازش اومده چطوریه؟ بدون سانسورش هست؟ خوشم نمیاد سانسوری داشته باشه
معمولا زبان اصلی میبینم ولی اسپانیولی رو مخه
دوبله بدون سانسورش رو اگر سایتی بلد هستید معرفی کنید از اونجا بگیرم

منظورت از دوبله انگلیسی هست دیگه؟ ولی به نظرم اسپانیولی ببین بعد از چند قسمت خیلی حال میده ، کلماتو که تکرار میکنن هیجانش خیلی میره بالا

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
جاستیفاید و شیلد (اون پلیسیه) چطورن؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

جاستیفاید به نوبه خودش یک سریال بی نقص پر از لحظات خوش و متعادله، بوی نوستالژی و رفاقت های قدیمی و بچه ها و خانواده هایی که تو یه محله بزرگ شدن رو میده. بازی ها همه خوب ، شخصیت ها همه به یاد موندنی. ریلان گیونز و بوید کرودر فراموش نشدنی .نمره 10/10.

اما شیلد پیک تلویزیونه. اینا رو حتی سریالایی که نمره شون 10/10 عه هم نمیتونن جلوشون وایسن.

سریال son of anarchy چطوریه؟ ارزش داره؟ تمش شبیه چه سریالیه؟

پیشنهاد میکنم این دو سریال بالا رو ببین. انارکی هم مث اون دو تا از شبکه FX شده. سریال نقص هایی داشت تو خودش که متاسفانه هیچکدومش رو به خاطر ندارم برات توضیح بدم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
این دوبله هایی که ازش اومده چطوریه؟ بدون سانسورش هست؟ خوشم نمیاد سانسوری داشته باشه
دوبله بدون سانسورش رو اگر سایتی بلد هستید معرفی کنید از اونجا بگیرم
دوبله انگلیسی رو نمیدونم من اصلی دیدم با زیرنویس. سراغ دوبله فارسی نرو که افتضاحه و سانسور در حد المپیک

• Like
Reactions: bayern_vahid

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
جاستیفاید به نوبه خودش یک سریال بی نقص پر از لحظات خوش و متعادله، بوی نوستالژی و رفاقت های قدیمی و بچه ها و خانواده هایی که تو یه محله بزرگ شدن رو میده. بازی ها همه خوب ، شخصیت ها همه به یاد موندنی. ریلان گیونز و بوید کرودر فراموش نشدنی .نمره 10/10.

اما شیلد پیک تلویزیونه. اینا رو حتی سریالایی که نمره شون 10/10 عه هم نمیتونن جلوشون وایسن.

پیشنهاد میکنم این دو سریال بالا رو ببین. انارکی هم مث اون دو تا از شبکه FX شده. سریال نقص هایی داشت تو خودش که متاسفانه هیچکدومش رو به خاطر ندارم برات توضیح بدم.
آقا شیلد اینقدر خوبه که پیک تلویزیون باشه؟!
فکر میکردم پیک تلوزیون، سوپرانوزه!

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوبله انگلیسی فصل 1و2 خوبه ولی فصل های بعد دوبلور دوتا از شخصیت های اصلی عوض میشه که جالب نیست

• Like
Reactions: bayern_vahid

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
برای اولین بار money heist رو دوبله فارسی دیدم، تو یکی از سکانسا موسیقی ـش
شبیه modern warfare 2 بود...صدا رو عوض کردم فهمیدم موسیقی متن رو عوض کردن :|
دیگه بعد از اون همش رو زبان اصلی دیدم...بقول دوستان یه چند کلمه هم اسپانیولی یاد گرفتم ولی خب تنها کاربردش برام این بود که تو بازی رئال،فهمیدم لب خط کارواخال به زیدان گفت "بله" یعنی "باشه":D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
آقا شیلد اینقدر خوبه که پیک تلویزیون باشه؟!
فکر میکردم پیک تلوزیون، سوپرانوزه!

"پیک تلویزیون" یک چیز گفتاری برای مشتاق کردن شما به دیدن این سریاله.
در شرایط مختلف هر کدوم از سوپرانوز و وایر میتونن پیک تلویزیون باشن بستگی به جو بحث و اشتیاق طرف مقابل برای معرفی سریال داره.
اما بله هیچ جوره کسی رو نمیشه پیدا کرد که با دلیل بگه سوپرانوز و وایر و دیگر سریال های این قواره از شیلد بهترن. نهایت در سطح هم قرار میگیرن. چون هر کدوم دست رو مسائلی میزارن که سریال دیگر فاقد اونه برای همون مقایسه رو در رو نمیشه کرد.
فرقی که شیلد با دیگر سریال ها داره و اونو یونیک میکنه، اینه که در کنار بار مفهومی ، هیجان سریال از همون قسمت اول، تا خود قسمت اخر رو 100 قرار داره، شبیه ماشینی که تماما با اخرین سرعتش داره حرکت میکنه و حتی سر پیچ هم سرعتشو کم نمیکنه.
تو شیلد ما با "اوج" هر چیز روبرو هستیم. اوج عشق، اوج نفرت، اوج خیانت ، اوج دوستی...
یک تراژدی بزرگه شیلد.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
barbarian رو دیدم ، خیلی خوب بود .
الانم Dark رو شروع کردم . چون شروع کردم آلمانیم یاد بگیرم ، جالبه برام .
اگر سریال آلمانی خوب دیگه هست بگید .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
مندلورین عجب فاینال اپیزود جذابی داشت . یک اپیزود با روایت جذاب و البته سکانس های رویایی برای طرفداران سری اصلی . قشنگ مشخصه می خواد خلا روایتی بین سه گانه اصلی و سه گانه جدید رو پر کنه . موفقیت مندلورین راه رو برای بقیه آثار این یونیورس باز کرد . دیزنی دیگه به نظرم کلا فیلم رو ول کنه بچسبه به سریال سازی از این یونیورس . جوری که این فصل تموم شد حتی اگه فصل بعدی هم نسازن براش مشکلی نیست . باید دید قراره فصول بعد به چه سمتی بره . در کل که واقعا لذت بخش بود و از همه نظر نسبت به فصل قبلی پیشرفت داشت
اضافه کنم که این جیانکارلو اسپوزیتو عجب بازیگر قابلیه . بدون شک یکی از بهترین ویژگی های این سریال بازی خوب اونه . میشه گفت یکی از کاراکتر های به یادماندنی و جذاب رو در این یونیورس خلق کرد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
واقعاً این The Mandalorian برای طرفدارهای Star Wars مثل بهشته! به قول یه نفر شبیه یه سریال fan-made به شدت خوش‌ساخت هست که کاملاً براساس سلیقه عاشقان Star Wars درست شده و اون هم با کیفیت بالا. یعنی ممکنه خیلی‎ها بهش گیر بدن که پُر از fan-service و این جور چیزا هست و حرفشون هم کم و بیش درسته، ولی این کار رو انقدر خوب انجام میده که به شخصه انتقادی ازش ندارم و اتفاقاً کلی هم صفا می‌کنم! :D
امتیاز قسمت آخر سیزن ۲ هم فعلاً توی IMDb عدد عجیب ۹.۹ هست! :D البته این جور امتیازها زیاد برای من مهم نیستن، ولی به هر حال عدد جالبیه و کمتر مشابهش رو دیده بودم.
نکته جالب سریال اینه که به طرز فجیعی برای سلیقه گیمرها درست شده و اصلاً یه حال و هوایی داره که انگار داری یه بازی رو دنبال می‌کنی. یعنی اون حالت مأموریتی و مرحله‌ای که مثلاً میری پیش فلانی که فلان چیز رو بهت بده و طرف میگه یه چیز دیگه برام بیار که اون رو بدم و بعدش مأموریت شاخه‌شاخه میشه و... قشنگ جون میده برای ساختن یه بازی اپن ورلد محشر! خود همین سریال هم کلی شخصیت آماده برای حضور توی بازی داره و میشه خیلی کارها باهاش کرد و فروش همچین بازی‌ای هم به خاطر اسم Star Wars تضمین شده هست. حالا اگه کیفیتش هم بالا باشه که دیگه خیلی بیشتر هم می‌ترکونه.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
قسمت آخر Mandalorian عالی بود عالی
جایی که اکثر سریالها نقطه ضعف دارن و نمیتونن داستان رو جمع کنن
براساس سکانس آخری که بعد از تیتراژ بود فصل بعد بخواد فقط درمورد *** باشه بنظرم کافی نیست اصلا حیفه چالش این دوتا شخصیت رو نبینیم

187333

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر