barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
مندلورین دیگه به نقطه اوجش رسید تو قسمت ۶! پتانسیلی که این سریال داره، میتونه سرویس دیزنی پلاس رو از این هم فربه‌تر کنه. قشنگ پتانسیل ۵-۶ فصل رو هم داره
عالی بود این قسمت همه چیزش به جا بود و انتظار رو برای قسمت بعدی خیلی سخت میکنه . جالبی اش اینه رابرت رودریگز این قسمت رو ساخته بود و نشون داد بهش متریال خوب بدن واقعا عالی عمل میکنه یکم به خودش باید بیاد

• Like
Reactions: mostafaskip

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بالاخره فصل اول سریال ویچر رو تموم کردم

اتمسفر سریال رو دوست داشتم و خیلی شبیه به بازیش بود، داستانش هم عالی بود و اطلاعات خیلی زیادی از کتاب به نسبت بازی داخلش بود، از جمله گذشته ینیفر، گرالت، کودکی سیری، و... الی اخر...موسیقی فیلم هم عالی بود

تنها مشکلی که داشتم این بود شخصیت اصلی فیلم از جمله گرالت بشدت زمق و بی ریخت قواره نسبت به گرالت ، بازی ها بود، صداش هم خش خشی و بی ریخت بود، همش هم سر هر صحنه ای اخم میکرد، یک قیافه هیکلی خیلی بزرگ هم داشت که خیلی به گرالت بازی ها هم نمیخورد :/کلا با بازی سیری ، و گرالت، و چند شخصیت اصلی دیگه اصلا حال نکردم ، مخصوصا بازیگر سیری خیلی بی ریخت بود بازیش هم بشدت رو اعصاب بود، تنها با بازگیر نقش ین حال کردم!

جلوه های کامپیوتری سریال دیگه خیلی زیاد بودند و هیولا های داخل بازی شکل مصنوعی داشتن تا واقعی....
کلا در نظر بگیرم بیشتر نظرم بهش منفی هست تا مثبت

آخرین ویرایش:

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
248
آقا میخوام سریال The Mandalorian رو شروع کنم . باید کله سری استار وارز رو از اول ببینم ؟؟ یه تایم لاین واسه دیدن بهم بدین ممنون میشم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا میخوام سریال The Mandalorian رو شروع کنم . باید کله سری استار وارز رو از اول ببینم ؟؟ یه تایم لاین واسه دیدن بهم بدین ممنون میشم
میتونید هیچی رو هم نبینید، ولی اگر میخواید همه چی رو متوجه بشید نه‌تنها باید کل ۹ تا فیلم اصلی رو ببینید، انیمیشن Clone Wars (هفت سیزن) و مجموعه انیمیشن کوتاه Star Wars: Rebels هم اطلاعات مربوط بهش داره

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بالاخره فصل اول سریال ویچر رو تموم کردم

اتمسفر سریال رو دوست داشتم و خیلی شبیه به بازیش بود، داستانش هم عالی بود و اطلاعات خیلی زیادی از کتاب به نسبت بازی داخلش بود، از جمله گذشته ینیفر، گرالت، کودکی سیری، و... الی اخر...موسیقی فیلم هم عالی بود

تنها مشکلی که داشتم این بود شخصیت اصلی فیلم از جمله گرالت بشدت زمق و بی ریخت قواره نسبت به گرالت ، بازی ها بود، صداش هم خش خشی و بی ریخت بود، همش هم سر هر صحنه ای اخم میکرد، یک قیافه هیکلی خیلی بزرگ هم داشت که خیلی به گرالت بازی ها هم نمیخورد :/کلا با بازی سیری ، و گرالت، و چند شخصیت اصلی دیگه اصلا حال نکردم ، مخصوصا بازیگر سیری خیلی بی ریخت بود بازیش هم بشدت رو اعصاب بود، تنها با بازگیر نقش ین حال کردم!

جلوه های کامپیوتری سریال دیگه خیلی زیاد بودند و هیولا های داخل بازی شکل مصنوعی داشتن تا واقعی....
کلا در نظر بگیرم بیشتر نظرم بهش منفی هست تا مثبت
کلا سریال ضعیفی هست
مخصوصا بازیگرهاش

• Like
Reactions: Paradise Lost

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Penny Dreadful تموم شد و در مجموع سریال خوبی بود ولی فصل ۳ برای من اصلا در حد ۲فصل قبلش نبود. فصل ۱ و ۲ رو واقعا دوس داشتم. داستان خوبی که به شکل خوبی روایت میشه و به همراه شخصیتای خیلی قوی که هرچه بیشتر مخاطب رو جذب میکنن. بخش خیلی زیادی از سریال با رد و بدل شدن دیالوگ میگذره ولی اینقدر خوب و گیرا بازی میکنن که اصلا خسته کننده نمیشه. ولی با شروع فصل سوم هر قسمت که جلوتر رفتم این حس کمرنگتر شد و به نظرم شخصیتا دیگه کشش نداشتن و یه جورایی لوس و بیمزه شده بودن. اتفاق پایانی اما به نظرم کاملا اوکی بود و چیزی غیر ازین فقط اوضاع رو بدتر میکرد. از همه بیشتر هم اون دوست گرد و قلمبه لایل رو دوس داشتم. مدل موهاش یا اون ریش و سیبیلش و لهجه‌ی بامزش و هیکلش یه شخصیت خیلی جالب ازش ساخته بود :D هلن مک‌کوری رو هم نمیشه دوس نداشت خدایی. هم توی پیکی بلایندرز به شدت دوس داشتنی هستش هم اینجا. ولی در کل از چیزی که انتظار داشتم بهتر بود برام

موفق باشیم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان والکینگ دد ارزش دنبال کردن داره؟
من تا این قسمتش دیدم,میشه بگید فصل چند بود:
تا اونجایی که ریک نیگن رو میگیره دیدم

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
این Queens gambit واقعا جذاب ترین و سرگرم کننده ترین چیزی بود که تو سال اخیر دیدم، امسال که فیلم درست نیمد ولی در عوض این بود. و نمیدونم چ جادویی داشت که منی که کلا سریال بین نیستم از همون اول که کاملا اتفاقی بهش برخوردم جذبش شدم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان والکینگ دد ارزش دنبال کردن داره؟
من تا این قسمتش دیدم,میشه بگید فصل چند بود:
تا اونجایی که ریک نیگن رو میگیره دیدم
فک کنم یک فصل یا نهایتا 2 فصل آخرو ندیدی. درکل سریالش به شدت ضعیف شده ولی تا اینجا دیدی دیگه ادامه بده
فصل 11 دیگه آخرشه و تموم میشه

• Like
Reactions: db07 and saeed_sg

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خب Penny Dreadful تموم شد و در مجموع سریال خوبی بود ولی فصل ۳ برای من اصلا در حد ۲فصل قبلش نبود. فصل ۱ و ۲ رو واقعا دوس داشتم. داستان خوبی که به شکل خوبی روایت میشه و به همراه شخصیتای خیلی قوی که هرچه بیشتر مخاطب رو جذب میکنن. بخش خیلی زیادی از سریال با رد و بدل شدن دیالوگ میگذره ولی اینقدر خوب و گیرا بازی میکنن که اصلا خسته کننده نمیشه. ولی با شروع فصل سوم هر قسمت که جلوتر رفتم این حس کمرنگتر شد و به نظرم شخصیتا دیگه کشش نداشتن و یه جورایی لوس و بیمزه شده بودن. اتفاق پایانی اما به نظرم کاملا اوکی بود و چیزی غیر ازین فقط اوضاع رو بدتر میکرد. از همه بیشتر هم اون دوست گرد و قلمبه لایل رو دوس داشتم. مدل موهاش یا اون ریش و سیبیلش و لهجه‌ی بامزش و هیکلش یه شخصیت خیلی جالب ازش ساخته بود :D هلن مک‌کوری رو هم نمیشه دوس نداشت خدایی. هم توی پیکی بلایندرز به شدت دوس داشتنی هستش هم اینجا. ولی در کل از چیزی که انتظار داشتم بهتر بود برام

موفق باشیم
قسمت چهارم فصل سوم، واقعا شاهکاره. متاسفانه پایان سریال افتضاحه، در حد سریالای آبگوشتی ایرانی :D ولی شخصا هر وقت دلم واسه شخصیت‌ها تنگ می‌شه، این قسمت رو می‌بینم و هر بار هم از تک تک لحظاتش لذت می‌برم.
انصافا هر چی جایزه است باید به این دو نفر می‌دادن :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر