asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
Louie دارک کمدی ـه؟
اگه نه چقدر شبیه Seinfeld ـه؟
آره لویی بلک کمدیه اما ساینفلد نه.
شباهتشون به نظرم در حد وجود استندآپ اول هر اپیزوده (ساینفلد تا آخر اینجور نیست).

لویی بلک کمدی خالصه، ساینفلد سیتکامی با موضوعات جدی تر زندگی نسبت به فرندزه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
این انیمیشن Primal کلاً یه بار هم توی تاپیک مطرح نشده یا سرچ تاپیک پیداش نمی‌کنه؟! :D حیفه انصافاً! :( توی این یکی دو روز نشستم کل اپیزودهاش رو دیدم (که چیز زیادی هم نیست و کلاً زیر ۱۰ تا اپیزود اومده و هرکدوم هم ۲۰ دقیقه) و به شدت حال کردم باهاش.
یه انیمیشن بسیار خشن با حضور یه انسان اولیه و یه دایناسور که واقعاً معجون عجیبیه و هیچ دیالوگی هم نداره و هر قسمت کلی اتفاقات جالب می‌افته که کمتر جایی میشه مشابهش رو دید. به نظرم اگه اهل انیمیشن هستین و همین‌طور دایناسورجماعت، یه سری بهش بزنین و پشیمون نمیشین!
بگذریم که دایناسور و انسان کلاً توی یه دوره زمانی نبودن، ولی خب انیمیشن هست و چیزهای تخیلی دیگه‌ای هم داره و نباید سخت گرفت. :D

3hru_sadsadsaadsda.jpg

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
خیلی وقت بود تعریف و پیشنهاد Money Heist رو شنیده بودم و دوستام مرتبا تعریف میکردن. ولی مشغله و زبان غیر انگلیسیش نذاشت ببینم زودتر. بعد از تجربه دارک اینو دیدم و فی الواقع پشمام... هیجان بالایی داشت و حیفه که سیزن 5 تموم میشه....

• Like
Reactions: saeed_sg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خب لویی تموم شد. عجب سیزن آخر با شکوهی داشت. حقیقتا میشه گفت این مرد نابغس تو کارش. تمام قسمت‌های سریال عالی بودن و بعضیاش عالی‌تر! یه قسمتایی هم که ممکنه خوشت نیاد به خاطر بیش از حد ناراحت کننده بودنشونه و اینکه خیلی سخت میشد تحملش کرد. موضوعاتی که توی سریال بهشون پرداخته شاید برای خیلی ما اتفاق افتاده باشه. خیلی از رفتارها و کارای خودمون رو تو شخصیت لویی میبینیم و ازین بابت خوشحال نخواهیم شد، چون چیزای خوبی نشون نمیده. حالا ممکنه اون مسائل در مورد خودمون باشه یا اینکه برامون اتفاق افتاده باشه یا دیدیم که برای کسی اتفاق میفته. شخصیت لویی توی سریال به شدت دوست داشتنی و قابل درک هست و خیلی راحت باهاش ارتباط میگیرید و خیلی جاها به شدت احمق میشه و کارای احمقانه انجام میده یا حرفای کاملا بی معنی میزنه که رسما میزنید به پیشونی خودتون و میگید چرا؟! چرا اینو گفتی یا چرا اینکارو کردی و همین چیزاس که باعث میشه مخاطب خیلی احساس نزدیکی کنه به سریال. شخصیت پاملا یکی از بهترین مکمل‌هایی بود که تا حالا دیده بودم. هیچی ازش نمیگم تا خودتون سریال رو ببینید. ۲تا دخترای لویی هر ۲ عالی بودن مخصوصا هرچی جلوتر رفتیم و بزرگتر شدن به شکل عجیبی پخته شدن. دقیقا فاصله‌ی فکری پدر مادرها با بچه‌هاشون رو به بهترین شکل به تصویر کشیده توی سریالش. ۲تا سکانس بی‌نظیر با دختر بزرگترش لیلی داره که داخل اسپویلر میگم و اگر ندیدید نخونید. مربوط به فصل ۵ هستن

یه جا لیلی شب رفته بود خونه دوستش مونده بود و داشت فیلمی که دیده بودن رو برای لویی تعریف میکرد که لویی متوجه میشه فیلم Clockwork Orange رو دیدن و شروع میکنه به داد و فریاد که این خشنترین و ترسناکترین فیلم تاریخه تو نباید میدیدیش و لیلی میگه از نظر من یه فیلم کاملا هُنری بود! قیافه لویی تو اون لحظه بی نظیر بود
یا جای دیگه لویی با دخترش لیلی میرن تئاتر ببینن. یه صحنه لیلی تو لحظه‌ی اوج اجرا سرش تو گوشیشه. بعد از اتمام اجرا وقتی میان بیرون لویی میگه چرا داشتی وسط نمایش تسکت میدادی به دوستت که لیلی میگه داشتم در مورد نمایش تحقیق میکرد همزمان با اینکه گوش میداد تا بهتر بتونم درکش کنم. خودت اصن میدونی این اجرا در مورد چیه و چه بلایی سر نویسدنش اومده و اینکه تو چندتا کشور ممنوعه! که لویی بازم خُشکش میزنه همراه با لبخند!

یه سکانسی هست مربوط به فصل اول. به شدت زجر آوره دیدنش. رفتم توی یوتیوب سرچ کردم که کامنتارو بخونم یه بابایی حرف جالبی زده بود با اینکه اغراق آمیز بود اما عمق فاجعه رو بیان کرده بود. این بود که "من همونقدری که موقع دیدن کلیپ‌ بُریده شدن سر یه انسان زجر میکشم، با دیدن این سکانس هم زجر کشیدم و دیدنش برام خیلی سخت بود". کنجکاو شدید یا نه؟ :D
خیلی میشه در مورد این سریال حرف زد. در مورد تک تک قسمتاش و موضوعاتش و تمام بازیگرای مهمانو نقشاشون و خیلی چیزای دیگه. تنها توصیه‌ای که میتونم بکنم اینه که حتما حتما ببینید سریال رو. اگر علاقه به دارک کمدی دارید از دستش ندید. فقط با آمادگی کامل برید سراغش.

موفق باشیم

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
The Haunting Of Bly Manor را تموم کردم. در مجموع خوب بود. به پای The Haunting of Hill House نمیرسه ولی توی این ژآنر از آثار خوبه. به خصوص تا قسمت 6-7 واقعا خوبه. سه قسمت آخر یکم داستان آب بندی میشه ولی در مجموع توصیه میکنم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
اين money heist را كامل ديدم و اصلا نپسنديدم،خيلى سريال چيپيه در مقايسه با خيلى سريالا.
واقعا فاز مردمو درك نميكنم :D
سلام
آشغال خالصه...
در بهترین حالت یه لول از سریال دل بالاتره!
:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
اين money heist را كامل ديدم و اصلا نپسنديدم،خيلى سريال چيپيه در مقايسه با خيلى سريالا.
واقعا فاز مردمو درك نميكنم :D
داداش بعضی جاهاش هندیه درست ولی خب هیجانش بالاس خب :D آب بستن یه ذره اخراش ولی بازززز ارزش یه بار دیدمو داشت ... به نظرم ایراد بزرگش این نحوه پرداخت به مسایل ج.ن.س.ی و این تیپ صحبتا بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
چهار فصل the wire رو دیدم الان فصل اخر هستم امتیاز این چهار فصل برام به این شکل بوده
فصلهای اول سریال پلیسی تر هست و خیلی بیشتر بهم چسبید فصل سوم و چهارم بیشتر شبیه درام اجتماعی شده ولی هنوزم خوبه چند قسمتی که از فصل پنج دیدم فکر کنم بتونن اونطور که انتظارم هست جمعش کنن و تکلیف یه سری کاراکترهای فصلهای قبلی روشن بشه
فصل اول : 8.5/10
فصل دوم : 9/10
فصل سوم : 7.8/10
فصل چهارم : 8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر