Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
سریال Flaked کنسل شده؟ دیدم سه سال از پخش فصل دومش گذشته و هنوز خبر رسمی پیرامون تمدید یا کنسل شدنش از نتفلیکس بیرون نیومده. تکلیفش رو هواست؟ خوبه که بریم ببینیم؟!

• Like
Reactions: che-jaleb

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
چند روز پیش داشتم ویدئوی جوایز مربوط به فصل ۵ سوپرانوز رو میدیدم. حقیقتا عجب قصب رویایی و بی نقصی بود. از دِرو شدن جوایزش هم میشه به خفن بودنش پی برد. فقط اونجا که جیمز گندولفینی خیلی گرم و صمیمی مایکل ایمپریولی رو بغل کرد. دقیقا یاد خود سریال افتادم که چقدر رابطه گرم و خوبی داشتن. کلا بعد تموم کردن سریال رفتم صحبتای بازیگرا و بقیه اعضای سریال رو دیدم به شکل عجیبی از جیمز تعریف میکردن و اینکه هربار مقابلش بازی میکردیم بهتر و بهتر میشدیم. کلا کست به شدت دوس داشتنی داشت

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چند روز پیش داشتم ویدئوی جوایز مربوط به فصل ۵ سوپرانوز رو میدیدم. حقیقتا عجب قصب رویایی و بی نقصی بود. از دِرو شدن جوایزش هم میشه به خفن بودنش پی برد. فقط اونجا که جیمز گندولفینی خیلی گرم و صمیمی مایکل ایمپریولی رو بغل کرد. دقیقا یاد خود سریال افتادم که چقدر رابطه گرم و خوبی داشتن. کلا بعد تموم کردن سریال رفتم صحبتای بازیگرا و بقیه اعضای سریال رو دیدم به شکل عجیبی از جیمز تعریف میکردن و اینکه هربار مقابلش بازی میکردیم بهتر و بهتر میشدیم. کلا کست به شدت دوس داشتنی داشت

چیزی که خیلی حسرت بر انگیزه اینه که امروز که نگاه می کنیم می بینیم نقش های اصلی خیلی سریال ها که اندازه گاندوفینی استعداد هم ندارن چطوری بولد شدن و چپ و راست فیلم و سریال بازی می کنند . ولی گاندوفینی در اوج موفقیت سریال هم نقش های فرعی بازی می کرد . واقعا بازیگر فوق العاده ای بود و بدون حضور قوی اش سریال به بار نمی نشست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بزل آیدنبنز (به جای Rasmussen) قراره در سیزن دوم ویچر به عنوان eskel ایفای نقش کنه
پ.ن:کتابو نخوندم تما اون چهره ی خشن و پر خط و خش eskel توی بازی رو که با بزل مقایسه میکنم هیچ جوره جور در نمیان:D
روزی شیش ساعت فقط باید روی گریمش کار کنن احتمالا:D

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
دارم سریال ۲۴ رو میبینم فصل اولشم می خواهم بدونم کدوم فصل هاش خوبه ببینم و بعدش اگه یه فصلی ضعیف بود رد کنم چیزی از دست میدم؟؟

• Like

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
دارم سریال ۲۴ رو میبینم فصل اولشم می خواهم بدونم کدوم فصل هاش خوبه ببینم و بعدش اگه یه فصلی ضعیف بود رد کنم چیزی از دست میدم؟؟

حقیقتا، هیچ فصلش ضعیف نیست! فصل پنجم، هفتم، هشتم و نهم بهترین فصل های سریال هستند.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
169805

برندون گلیسون نزدیک ترین کلون دونالد ترامپ را ایفا کرد. خسته کننده اما به لطف بازی ترامپ، نیمه دوم مینی سریال The Comey Rule بهتر شد. حتما با زیرنویس فارسی ببینید!​

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حقیقتا، هیچ فصلش ضعیف نیست! فصل پنجم، هفتم، هشتم و نهم بهترین فصل های سریال هستند.
این 24 رو من 3 فصل دیدم فقط
انقدر توش امریکایی بازی و ارق ملی به امریکا بود که حالم بهم میخورد ازش
البته بازی بازیگرا خیلی خوب بود

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
بودجه ی سیزن اول ارباب حلقه ها برابر 200 میل

امیدوارم خوب در بیاد با توجه به بودجه یک میلیاردی که گفته بودن برای مجموعش کمه بنظرم چون قائدتا فصل اول واسه زیر ساخت خیلی مهمه

• Like

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
این 24 رو من 3 فصل دیدم فقط
انقدر توش امریکایی بازی و ارق ملی به امریکا بود که حالم بهم میخورد ازش
البته بازی بازیگرا خیلی خوب بود

مگه ما از این کارا نمی کنیم؟ اونم با دوز چند برابر بالاتر از 24؟ روباه افخمی؟ هوش سیاه مسعود آب پرور؟ بادیگارد حاتمی کیا و یا کل آثار حاتمی کیا! البته تعلیق و اکشن بسیار باکیفیت سریال و بازی کاریزماتیک کیفرساترلند، کلا اون حس میهن پرستی افراطی فراموش میشه!

امیدوارم خوب در بیاد با توجه به بودجه یک میلیاردی که گفته بودن برای مجموعش کمه بنظرم چون قائدتا فصل اول واسه زیر ساخت خیلی مهمه

اگه خوب در نیاد، آمازون ضرر زیاد میبینه چون تمام سریال های ایندی و باکیفیتش رو بخاطر همین پروژه کنسل کرد. در صورت شکست این مجموعه چه در نظر کسب مخاطب و چه در نظر کسب نقدهای فوق مثبت، آمازون پرایم بی شک تعطیل خواهد شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر