d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
103
سلام رفقا
میگم این Sons Of Anarchy ارزش وقت صرف کردن داره یا نه؟

به راحتی جز بهترین سریال هایی هست که دیدم ، سریالی عمیق و درگیرکننده ... دیگه سریالی مثل این ساخته نمیشه ... در کل از اون دست سریال ها نیست که بشه همه قسمت ها رو پشت سر هم دید .

• Like
Reactions: Cj_sa and atzoriha

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
فصل 6 پیکی بلایندرز حدودا 2 سال دیگه پخش میشه.مسخره کردن رسما:Angry:

در یک شرایط ایده‌آل، ما امیدوار هستیم که فیلم‌برداری سریال از اواخر سال یا ابتدای سال آینده میلادی ممکن باشد. من تصور می‌کنم که چنین چیزی رخ می‌دهد اما واقعا مطمئن نیستم که می‌توانیم ادامه بدهیم یا باید بیشتر صبر کنیم. حتی اگر فیلم‌برداری را تا ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز کنیم تا ماه می یا ژوئن کار داریم و پس از آن هم ۶ ماه زمان برای تدوین سریال نیاز است.

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
فصل 6 پیکی بلایندرز حدودا 2 سال دیگه پخش میشه.مسخره کردن رسما:Angry:

در یک شرایط ایده‌آل، ما امیدوار هستیم که فیلم‌برداری سریال از اواخر سال یا ابتدای سال آینده میلادی ممکن باشد. من تصور می‌کنم که چنین چیزی رخ می‌دهد اما واقعا مطمئن نیستم که می‌توانیم ادامه بدهیم یا باید بیشتر صبر کنیم. حتی اگر فیلم‌برداری را تا ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز کنیم تا ماه می یا ژوئن کار داریم و پس از آن هم ۶ ماه زمان برای تدوین سریال نیاز است.
هیچوقت نشد با این سریال ارتباط برقرار کنم
تاحالا چندبار دانلودش کردم ولی پاکش کردم :-??

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
هنر فی ذاته خوبه ولی حواسمون باشه میخوان با این چیزا یکسری موارد مثل عرق به وطن رو واسمون بیمعنی کنند...
جذاب باشه چه اهمیتی داره :D
فک کن بدبخت روس ها هر چی فیلم و سریال و بازی هست یک نقش تروریستی توش دارن :-"

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
نظرتون درمورد America's Got Talent چیه؟
تو یوتیوب چند تا کلیپ ازش دیدم خوشم اومد!
بخوام نگاه کنم حتما باید از اول شروع کنم؟ یا اینکه اونقدری ارزش نداره بشینم کامل نگاش کنم و به همون کلیپ های گلچین یوتیوب بسنده کنم؟ :D
بعضی جاها احساس میکنم scripted ـه!

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
نظرتون درمورد America's Got Talent چیه؟
تو یوتیوب چند تا کلیپ ازش دیدم خوشم اومد!
بخوام نگاه کنم حتما باید از اول شروع کنم؟ یا اینکه اونقدری ارزش نداره بشینم کامل نگاش کنم و به همون کلیپ های گلچین یوتیوب بسنده کنم؟ :D
بعضی جاها احساس میکنم scripted ـه!
صحنه های کرینج زیاد داره به نظرم. به همون گلچین یوتیوب بسنده کن:D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
گویاست که Bella Throne قراره به تیم بازیگری فصل بعدی Peaky Blinders بپیونده.

Bella Thorne Teases ‘Peaky Blinders’ Season 6 Casting
احتمالا مثل همیشه این و تامی با هم دیگه .......

حرف های کارگردان سریال در مورد شخصیت زن جدید

بیرن در مصاحبه با «دیجیتال اسپای» می‌گوید: «شخصیت زن فوق‌العاده‌ای وجود دارد که جدید است و پیچیده. من تاکنون شخصیتی مانند او در پیکی ندیده‌ام. نمی‌گویم چه کسی است، اما قطعاً به خوبی تامی است. او به شکلی متفاوت تامی را به چالش می‌کشد.»
او اضافه می‌کند که شخصیت جدید به «اسوالد موزلی»، بنیان‌گذار اتحاد فاشیست‌های بریتانیا با بازی «سم کلافلین» در فصل پنجم شباهت دارد. بیرن می‌گوید: «ایدئولوژی مشابهی دارد و این برای هر شخصیتی چالش‌برانگیز است، همان‌گونه که پیش‌تر گفته‌ام… آن‌ها اسلحه یا یک دار و دسته ندارند، اما دارای یک ایدئولوژی هستند که مانند ویروس است و خطرناک‌تر از هر چیز دیگر. این زن شخصیت فوق‌العاده‌ای است و ما در آستانه‌ی انتخاب بازیگر این نقش هستیم.»

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
لعنتیا میخوان گاندلف رو زن کنن تو سریال :Wallbash::o
LOTR star thinks Gandalf should be a woman in Amazon series

bbc هم گفته از این به بعد حداقل 20 درصد تنوع نژادی خواهیم داشت تو همه سریالا
چند تا سریال را که خراب کردن و دیدن مردم نگاه نمیکنند و توجه جلب نمیکنه کاسه کوزشون را جمع می کنند من با تنوع نژادی مشکل ندارم ولی با چیزی که تاریخ داره و مردم باهاش خاطره دارن شدیدا مخالفم گاندولف زن یا هرماینی سیاه پوست مسخره هست بهتره هزینه کنن و شحصیت جذاب و جدید سیاه پوست بسازن تا شخصیت های مجبوب را عوض کنند

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اگه منو نمیزنین یک چیزی بگم :D فقط منم فک میکنم Dark یکم اورهایپ شده هست؟ :-"
خودم از دو فصلش لذت بردم مخصوصا اواخر این فصل، بشدت هم منتظر فصل جدیدشم اما قبل از اینکه شروع کنم جوری که نظرات بچه ها رو میخوندم و نمراتشو میدیدم انتظار یک چیز Mind Blowing داشتم، حالا نمیدونم انتظاراتم زیادی بالا بود یا چون بلافاصله بعد از سوپرانوس دیدم! برعکس عشق Time Travel و همینطور فضای سریال هستم اما حس میکنم داستان بیشتر سعی داره با سورپرایز کردن مخاطبو جذب خودش نگه داره تا اینکه یک داستان عمیقو به نمایش بزاره، بازم باید دید تهش چی میشه.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
Gangs Of London برای فصل دوم تمدید شد.
سریالی بود که برای من سورپرایز خیلی خوبی بود. اکشن سریال فوق العاده جذاب هست و از سریال های فعلی در حال پخش یه سر و گردن بالاتر هست. کارگردان 2 اپیزود از سریال به عهده Gareth Evan کارگردان The Raid بوده. 4 اپیزود دیگه رو Corin Hardy کارگردان The Nun و 3 اپیزود دیگه رو Xavier Gens کارگردان Hitman 2007 به عهده داشته.
اگه به موضوعات گانگستری علاقه دارید حتما امتحانش کنید.

• Like
Reactions: Cj_sa and saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر