K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
قسمت اول ویچر رو دیدم احساس میکنم کل نکته مثبت سریال ویچر هستش یعنی به غیر خود بازی هنری کویل در قالب ویچر بقیه شخصیت ها و داستان به شدت میلنگه مورد دیگه هم اینکه مقدمه سریال به سرعت میخواد داستان رو برا قسمت های بعدی اماده کنه و خیلی سر سری از روی کلی اونت رد میشه نمیدونم شاید من انتظار بی جایی داشتم ولی انتظار داشتم حداقل کمی رو شخصیت های فرعی بیشتر تمرکز کنن به هر حال امیدوارم در ادامه وضعیت سریال بهتر بشه ...

نقدای ویچر خیلی خنده داره :D مثلا ورایتی

:)):))
LOL کل نکته مثبت قسمت اول سریال هنری کویل بود یعنی قشنگ روی نقشش نشسته بود

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
قسمت اول ویچر رو دیدم احساس میکنم کل نکته مثبت سریال ویچر هستش یعنی به غیر خود بازی هنری کویل در قالب ویچر بقیه شخصیت ها و داستان به شدت میلنگه مورد دیگه هم اینکه مقدمه سریال به سرعت میخواد داستان رو برا قسمت های بعدی اماده کنه و خیلی سر سری از روی کلی اونت رد میشه نمیدونم شاید من انتظار بی جایی داشتم ولی انتظار داشتم حداقل کمی رو شخصیت های فرعی بیشتر تمرکز کنن به هر حال امیدوارم در ادامه وضعیت سریال بهتر بشه ...

LOL کل نکته مثبت قسمت اول سریال هنری کویل بود یعنی قشنگ روی نقشش نشسته بود
یک منتقد درب و داغون میگفت قسمت اول بدترین قسمت سریاله و جلوتر بهتر میشه:-"

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
حالا خودمونیم ولی من همون اول هم امید زیادی بهش نداشتم.مثل اینکه n*udity هم خیلی زیاد داره و یکم زیاده روی کردن

rsdi_untitled.jpg

• Like
Reactions: ce7en44

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
حالا خودمونیم ولی من همون اول هم امید زیادی بهش نداشتم.مثل اینکه n*udity هم خیلی زیاد داره و یکم زیاده روی کردن

rsdi_untitled.jpg
screenshot-www.imdb.com-2019.12.20-22_06_54.png

فن ها که تا اینجا از سریال خوششون اومده خودم صبر کردم زیر نویس کامل بیاد کل فصل رو ببینم در کل خودم انتظار متوسط رو به بالا رو داشتم و تقریبا تو همین حوالی سیر میکرد قسمت اول یکم با اسکریپتش مشکل داشتم ولی تا جایی که تو دوسه تا قسمت اینده گذری دیدم از نظر مبارزه و اون پرداخت ویچر هیولاها و این صحبتا به شدت عالی کار شده باید ببینم بقیه شخصیت ها چجوری پرداخت شدن ....

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

rsdi_untitled.jpg
چون n-dity داره بهش رای منفی دادن؟ با این حساب گات که باید متاش 10-12 باشه :))

من قسمت 1 رو دیدم و به نظرم تا اینجا تا حد خوبی به متریال کتاب وفادار بوده. برخلاف گات که از همون اول با کتاب تفاوت های فاحش و رو مخی داشت.
به نظرم این قسمتش خوب بود و میتونه adaption خوبی باشه. امیدوارم بقیه قسمت ها هم این روندو حفظ کنند

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507

rsdi_untitled.jpg
اقا ول کنید این منتقد های احمق رو، نظر منتقد ها واقعا بی ارزش شده. طرف اومده 2 قسمت دیده بعد گفته وقتم رو هدر نمیدم و رفته به قسمت 5، یعنی حتی وظیفش که دیدن سریال و بعد نقد کردن اونه رو انجام نداده. بعد هم مشکل اصلیشون با سریال اینه که زن ها بیش از حد لخت هستن!!!!!
نظر مردم تو IMDB و RT دیگه الان تنها معیار تشخیص کیفیت فیلم و سریال هاست متاسفانه.
منتقد های فعلی فیلم ها و سریال ها احمقی بیش نیستن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من دو قسمت اول رو دیدم و به نظرم خیلی خوب بود!
برهنگی خاصی هم نداشت! قسمت دو که هیچ، قسمت یک هم صحنه باغ تو بکگرداند یکسری سیاهی لشکر برهنه بودند! اصلا با قسمت های اول گات قابل مقایسه نیست

در کل سریال خوبیه
گرالت عالیه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
قسمت اول رو دیدم.
به نظرم سرعت بالاست؛ امیدوارم سرسری رد نشن.
کویل یه‌جا صداش رو کلفت میکنه و یه‌جا عادی حرف میزنه؛ این چندجا زد تو ذوقم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
منم قسمت اول ویچر رو‌دیدم بنظرم اول از همه مبارزات فوق العادن.ولی یه دفعه مخاطبی که هیچ اطلاعاتی از دنیای ویچر نداره رو با اسامی و چیزای مختلف روبرو میکنه که احتمالا تو قسمتای بعدی بهتر بشه. در کل بنظرم داستانشم جذاب بود.داستان این قسمتش تو یکی از کتابای داخل بازی هم بود و یکی از القاب گرالت بخاطر اتفاقات این قسمت بودش.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
تا الان 3 قسمت دیدم و همون قسمت اول به نظرم بهترینشون بود. مبارزات خیلی خوبن ولی رسما داستان رو گرفتن پاره کردن، از Edge of the world هیچی نمونده بود، حس میکنم برای کسایی که در جریان نیستن گیج کننده باشه سریال. داستان هارو کلا یا خیلی خلاصه کردن یا خیلی تغییر دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر