majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
اینقدر اینجا گفتید the leftovers رفتم یک قسمت نگاه کردم،به جز موسیقیش هیچیش جذبم نکرد،کارگردانی،بازی ها،شیوه روایت داستان همشون به نظرم فعلا سطحش پایین بود،حالا حداقل یک فصل نگاه می کنم ولی بعید می دونم خوشم بیاد،راستی موسیقیش شبیه قطعه trueman sleeps از فلیپ گلس هست
این فصل فارگو یکی از بهترین کارگردانی هایی هست که من توی تمام سریال ها دیدم،واقعا فوق العاده است که همچین داستان ساده ای رو به این زیبایی به تصویر کشیدن
والا اون زمانی هم که شروع شده بود غیر از چند نفر بقیه همین نظرو داشتن ولی الان فصل دومش کلا همه چی تغییر کرده انگار :D
الان ریت فصل دومو IMDB ـشو چک میکردم زیر 9 فقط یک دونه داره اونم 8.9 ـه :| در صورتی که فصل اول بین 7-8 میچرخید، من خودم امشب میزنم رو دانلود ببینم چی میشه! این نمرات و حرفای بچه ها روانیم کرد اصلا :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اینقدر اینجا گفتید the leftovers رفتم یک قسمت نگاه کردم،به جز موسیقیش هیچیش جذبم نکرد،کارگردانی،بازی ها،شیوه روایت داستان همشون به نظرم فعلا سطحش پایین بود،حالا حداقل یک فصل نگاه می کنم ولی بعید می دونم خوشم بیاد،راستی موسیقیش شبیه قطعه trueman sleeps از فلیپ گلس هست
این فصل فارگو یکی از بهترین کارگردانی هایی هست که من توی تمام سریال ها دیدم،واقعا فوق العاده است که همچین داستان ساده ای رو به این زیبایی به تصویر کشیدن

منم تقریبا مثل شما بودم . هرچند قسمت از همون قسمت اول داستان به نظرم جالب بود . ولی قسمت اول و نیمه قسمت دوم رو که دیدم ولش کردم . اوایل این فصل که دوستان اینجا ازش تعریف کردن نشستم پاش ولی کم کم جذبم کرد به طوریکه از قسمت 4 به بعد دیگه ولش نکردم . آخر فصل یک هم خیلی جذاب بود برام . الان هم که بهترین سریالیه که در حال حاظر دارم دنبال می کنم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
سلام
هرکی داره برای سریال مورد علاقش تبلیغ میکنه .
منم تبلیغ کنم :D
برین بشینین Fringe رو نگاه کنین .
یه تاپیک خیلی خوب و پر بار هم همینجا داره که اگر بتونین همزمان با دیدن سریال بخونینش خیلی خوبه .
LOST هم تاپیک داره البته و خوندن تاپیکش هم جالبه .
اون اصن از یه دنیای دیگه اومده, خود من 3 بار دیدمش ولی هنوز برام تازگی داره :d کاش میشد یه جوری به یه دلیلی ادامش بدن, شاید برای اکثر مردم والتر وایت شخصیت خیلی خفنی باشه, ولی والتر فرینج فنا LSD و مواد میساخت بیفور ایت واز کول :d
کلا به نظرم Fringe و Twin Peaks و Hannibal از یه دنیای دیگه اومدن زیادی خوب و کامل بودن این 3 تا سریال. الان Leftovers داره خوب پیش میره امیدوارم کنسل یا خراب نشه :d

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
به نظرم مابین این سریال ها X-Files حتما ببینید بد نیست
سریال خیلی خوبیه نسبت به سال هایی که پخش میشده به نظرم خیلی سطحش بالا بوده
پنج تا هم گلدن گلوب برده!
فصل دهم ـش هم قراره 2016 شروع بشه.خلاصه من تازه دارم میبینم خیلی راضیم:d

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بسی خوشحالم که کم کم بچه های اینجا دارن جذب The Leftovers میشن .
بشینین ببینین تا قبل از این دو قسمت آخر به پخش هفتگی برسین.
صبر کردن واسش دو چندان میکنه لذتشو.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
منم دانلود کرده بودم the leftovers رو ولی از بس بچه ها هایپ کردن شروعش کردم.
فعلا تو 4 قسمتی که دیدم اون چیزی نبوده که انتظار داشتم هر چند میدونم که از فصل دوم سریال بهتر میشه. در کل تا اینجا خیلی روند شلخته و آشفته ای داره و به یه موضوعی میپردازه و سریعا ولش میکنه. شخصیت پردازی هم تعریفی نداره اونقد.
امیدوارم بهتر بشه در ادامه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
کسی خبر داره داستان چی بود این هفته از سه شنبه نصف سریالها از قبیل arrow -flash-twd-bigbang-ahs پخش نشدن
میخواستی این تاپیک بفرستی تو تاپیک نمرات فرستادی؟ :D

آره فک کنم دلیلش Thanksgiving بود (روز شکرگذاری) 26 نوامبر بوده، حالا بدبختی اینجاس یک هفته تاخیر خورد باز چند قمست از همین سریالایی که نام بردی میاد و نیمه اول سیزن تموم میشه میره تا Jan 2016 :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
9hdtx8whpe1gh5rn8ul0.jpg

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

فیک هایپ چیه ، کل ملت سر فصل دو دهنشون وا مونده ، برو ببین نمره ها رو .

سلام.کسی که اصلا مذهبی نیست میتونه جذب سریال the leftovers بشه؟

من اصلا مذهبی نیستم اما خیلی با داستان های مذهبی حال میکنم D :
کلا سریال به قصد هیجان این چیزاش نباید نگاه کرد( حداقل فصل اولشو ) باید حال کنی باهاش تا فصل دوم جایزتو بگیری D :
گرچه همون فصل اول هم فوق العادست

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
خواهشا دیگه یجوری هایپش نکنید که انگار تو این چند سالِ سریال خوب و عالی نداشتیم یا همین الان سریال خوب پخش نمیشه
leftovers سریال خوبیه درست ولی هنوز خیلی جا داره که بگیم خیلی عالیه
تازه دو فصل بیشتر ازش نیومده هنوز کلی وقت داره برا بهتر یا بدتر شدن.امتیازات و نقدهاشم نسبت به خیلی از سریال های قوی متوسط بوده

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خواهشا دیگه یجوری هایپش نکنید که انگار تو این چند سالِ سریال خوب و عالی نداشتیم یا همین الان سریال خوب پخش نمیشه
leftovers سریال خوبیه درست ولی هنوز خیلی جا داره که بگیم خیلی عالیه
تازه دو فصل بیشتر ازش نیومده هنوز کلی وقت داره برا بهتر یا بدتر شدن.امتیازات و نقدهاشم نسبت به خیلی از سریال های قوی متوسط بوده

دوست عزیز کسی نمیگه سریال عالی نداشتیم ، بعدشم فن های سریال دوست دارن تعریفشو کنن ، چرا شما اذیت میشی؟
واقعا سریال خوبیه دلیلی نداره ازش خوب نگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر