.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Leftovers در عین ناباوری آمار بیننده های فصل دومش نسبت به فصل یک نصف کمتر شده و بعید هم نیست با این وضعیت فصل بعدی کنسل بشه :((

HBO زیاد اهل این کارا نیست به نظرم
True Blood با اون فصل های آخری افتضاحش رو تموم کرد
اما خب مثال نقصش هم Deadwood ـه D :
در کل فک نکنم کنسل شه ، خریّته کنسل کردنش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
HBO زیاد اهل این کارا نیست به نظرم
True Blood با اون فصل های آخری افتضاحش رو تموم کرد
اما خب مثال نقصش هم Deadwood ـه D :
در کل فک نکنم کنسل شه ، خریّته کنسل کردنش
با 2 میلیون بیننده شروع شده الان رسیده به 600,000 تا ! از این سریالایی که نام بردی فقط True Blood آمار بیننده داشت که زیر سه میلیون نرفته آمارش ! Leftover صد در صد اگه بخواد همینجوری پیش بره کنسل میشه متاسفانه :(

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
با 2 میلیون بیننده شروع شده الان رسیده به 600,000 تا ! از این سریالایی که نام بردی فقط True Blood آمار بیننده داشت که زیر سه میلیون نرفته آمارش ! Leftover صد در صد اگه بخواد همینجوری پیش بره کنسل میشه متاسفانه :(

خیلی سریال ها هستن که بیننده هاشون کمه اما همیشه حمایت میشن.
HBO هم مث NBC بی شرف نیست (D : ) که تنها وابسته به بیننده باشه! البته NBC مثل HBO کابلی نیست (فک کنم)
شما یه نگاه به سریال لویی بنداز ، FX کلا دست لویی رو باز گذاشته هر وقت عشقش کشید بیاد فصل هارو بسازه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خیلی سریال ها هستن که بیننده هاشون کمه اما همیشه حمایت میشن.
HBO هم مث NBC بی شرف نیست (D : ) که تنها وابسته به بیننده باشه! البته NBC مثل HBO کابلی نیست (فک کنم)
شما یه نگاه به سریال لویی بنداز ، FX کلا دست لویی رو باز گذاشته هر وقت عشقش کشید بیاد فصل هارو بسازه.
من که از خدامه ادامه بدن امیدوارم که همینجور باشه :(

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
The Leftovers S02E08
اسپویلی نداره راحت بخونید

یکی از بهترین اتفاق هایی که میتونست توی دنیای تلویزیون رخ بده این اپیزود بود .
یکی از کامل ترین اپیزود هایی که تا به حال دیدم ، میتونه به راحتی در کنار شاهکار هایی مثل (Ozymandias (Breaking Bad
و (The Constant (Lost و خیلی اپیزود های شاخ دیگه ای که خودتون میدونین قرار بگیره.
واقعا زبان از بیان قاصره ، نمیدونین چقدر این یه هفته ای که من واسه این قسمت صبر کردم سخت و البته لذت بخش گذشت D : و الان واقعا این حسو دارم که دیمن لیندولف و بقیه رفقا واقعا رو سفیدم کردن!
همون طور که میدونین هر وقت نامی از این سریال جایی برده بشه غیر ممکن به موسیقی متن شاهکارش (اثر مکس ریچر ) اشاره ای نشه ، ایشون تو این قسمت دیگه واقعا سنگ تموم گذاشت و نوعی مارو به ارگاسم موسقیایی رسوند #:-s خیلی باشکوه و متفاوت بود .
من چیزی اصلا اسپویل نکردم برین خودتون هر چی زودتر ببینین. بنده باید برم یه چند بار دیگه این لعنتی رو ببینم .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
آقا اینقدر مارو با این Leftovers هایپ نکنید :D
یکی توضیح بده چجوریه؟ سریال ادامه دار هست یا مثل فارگو و ترودتکتیو هر فصل یک موضوعیه؟ چون فصل اول ریتش زیاد جالب نیست و موقع پخششم خیلی کم دیدم تو این تاپیک کسی خوشش بیاد ولی این فصلش انگار خوب شده :D [MENTION=89508].SamueL.[/MENTION]

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یکی توضیح بده چجوریه؟ سریال ادامه دار هست یا مثل فارگو و ترودتکتیو هر فصل یک موضوعیه؟ چون فصل اول ریتش زیاد جالب نیست و موقع پخششم خیلی کم دیدم تو این تاپیک کسی خوشش بیاد ولی این فصلش انگار خوب شده :D @.SamueL.
ادامه داره فصل یکشم اتفاقا من بیشتر دوستش دارم تا اینجا نسبت به فصل دو :D ببین پشیمون نمیشی :D
موضوعش با اینکه مربوط میشه به مسئله فرا طبیعی ولی فعلا سریال داره حاشیه ها و جنبه های فلسفی کار رو نشون میده تا دلایل اون واقعه ! :bighug: خالقشم که خالق سریال Lost ـه ....
======================
اقا یـ نفر ریت اپیزود هشت رو میزاره ؟ میترسم اسپویل بشه جرعت ندارم سرچ کنم :D

آخرین ویرایش:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این قسمت با این وجود که روند نسبتا کندی داشت ولی خیلی خوب بود.
گل هم که به به زنده مونده.طبق حدس بسیاری از افراد که گفته بون رفته زیر محفظه زباله.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یکی توضیح بده چجوریه؟ سریال ادامه دار هست یا مثل فارگو و ترودتکتیو هر فصل یک موضوعیه؟ چون فصل اول ریتش زیاد جالب نیست و موقع پخششم خیلی کم دیدم تو این تاپیک کسی خوشش بیاد ولی این فصلش انگار خوب شده :D @.SamueL.

نه آنتولوژی نیست ، هر فصل ادامه فصل قبلیه .
فصل اولش هم خیلی خوبه ، من شخصا دو بار دیدمش و جا دارم یه بار دیگه هم ببینم D :
پیشنهاد میکنم تاپیک سریال رو تو انجمن تی وی سنتر بری بخونی نکات خیلی خوبی اشاره میکنن ، همچنین کامنت های کابران خارجی رو زیر نقد ها بخون.

28204043489494988413.jpg

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا چقدر این اپیزود خوب بود ! صحنه آخر !!! من همش فکر میکردم ایگنید و گلن میخوان از اون برجه بیان بالا خراب میشه و ایگنید میمیره ( :D ) ولی قشنگ تمام حدسیاتم با یه سورپرایز خفن از بین رفت :D !
پس معلوم میشه قضیه اون "help" تو اپیزود قبلی توی بیسیم دریل چی بوده :D ! احتمالا خیلیا بمیرن ... :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

والله من که همون فصل اولش بدجور جذبم کرده بود و تا دو سه قسمت اول فصل دومش , فصل قبلی اش رو بهتر می دونستم . واقعا سریال خوشساختیه . داستانش ادامه داره و بخوام حدودا توصیفش کنم اگه لاست رو دیده باشید یکی از جذاب ترین درونمایه هاش مسئله ی ایمان و مورد آزمایش قرار گرفتنش تو شرایط سخت بود . درونمایه ای که این جا تو الویت قرار گرفته .

- - -ویرایش - - -

نه آنتولوژی نیست ، هر فصل ادامه فصل قبلیه .
فصل اولش هم خیلی خوبه ، من شخصا دو بار دیدمش و جا دارم یه بار دیگه هم ببینم D :
پیشنهاد میکنم تاپیک سریال رو تو انجمن تی وی سنتر بری بخونی نکات خیلی خوبی اشاره میکنن ، همچنین کامنت های کابران خارجی رو زیر نقد ها بخون.

28204043489494988413.jpg

---

این رسمیه؟

نکن این کارو با من. زیرنویسش رو پیدا نکردم اپیزود دانلود شده حالا شما بیا هی دل مارو بسوزون :d

- - -ویرایش - - -

یعنی این لفتوورز یک چیزی داره که آدم رو از یک طرف نگران می کنه از یک طرف . دیمون لیندوف خالق لاست. از یک طرف آدم میدونه قراره با یک سریال blow mind طرف باشه . از یک طرف می ترسه که مثل پرامتیوس و لاست آخرش رو گند بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر