Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آریا میبینم این فصل جدید قراره جز کست سریال باشی.تو تریلر بودی.:D
من به کسایی که معرفی کردم و از اول دیدن اکثرا خوششون نیومده.همه میگن این ماله بچه هاست و این چه جلوه ویژه ای که این داره و... .

در ضمن آریا حتما اپیزودای special رو ببین.

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
پیشنهاد دادن شروع DW از اولش بیشتر صدمه می رسونه.

همونطور که محمد رضا حرف من رو تایید کرد، تو Special Case هستی :D حقیقت اینه که فصل سوم و چهارم هم خوب هستن ولی چون ربط دارن به هم بهتره از ریبوت شروع کرد. بعدشم کلا هیچ اشاره ای به فصلهای قبل نمی شه، کسی دید خوشش اومد بر می گرده تمام جادو دیوید تنانت هم سرجاشه، چیزی هم از دست نمی ده :D

خیلی جالبه که من هیچ کدوم از اینارو ندیدم. :D منتظر بودم که سریالا به نتیجه برسن چون اصلا از drop کردن خوشم نمی آد.

چیز دیگه ای نیست که بخواد به لیست اضافه بشه؟ اصلا سریال ها رو هم نمی شناسم.

پ.ن.ب.ر : Outlander عالیه. بهترین سریال Starzـه.
اسپارتاکوسم مگه ماله starz نی ؟ همون کانال استرالیاییس؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اون مقالۀ indiewire یه مقدار عجیب بود. طرف tv/movie blogger هست بعد میگه هنوز Fargo رو ندیدم یا سریالهای تابستونی فلان! کارش مگه چیزی غیر از فیلم و سریال دیدنه؟ هر چند اونجا که میگه مخاطب بی حوصله شده رو به شدت قبول دارم. با ریتم کند مشکلی ندارم اما متن هم باید کشش داشته باشه تا بشینم پای یه سریال (Rectify مثلاً). بیشتر سریالهای تابستونی سوژه و پرداختشون در حد دو سه خط بیشتر نیست.
کیفیت سریالهای تابستون معمولاً خیلی بالا نیست.
چیزایی که خودم دیدم :
Crossbones : بعد از چهار قسمت بی خیال شدم. واقعاً انتظار یه همچین کار سطح پایینی رو از سازندۀ Luther نداشتم.
You are the Worst : بعد از دو قسمت قشنگ چندشم شد. رفتم چشمام رو با الکل شستم.
Halt and Catch Fire : بازیهای خوب، متن خوب و سوژۀ جالب. مقایسه شدنش با Mad Men و Breaking Bad نابودش کرد در حالیکه واقعاً یه درام خیلی خوب بود که بهتر و بهتر شد و سؤال بی جوابی باقی نذاشت و جوری تموم شد که اگه ادامه پیدا نکنه هم آزاردهنده نیست.
The Last Ship : دقیقاً همون چیزیه که قول داده بودن، یه تبلیغ هیجان انگیز برای نیروی دریایی آمریکا. اینکه با بودجۀ تلویزیونی کار میکردن باعث شده تنها مخلوق مایکل بی باشه که انفجارهای بیجا از هر گوشه‌ش نزنه بیرون. یه سریال تابستونی به معنی واقعی کلمه.
The Divide : حتی حواسم هم نیست که دارم اینُ میبینم ! به خودم اومدم میبینم تا الان 5 قسمتش رو دیدم و کلاً 8 قسمت بیشتر نیست. هیچ نکتۀ مثبت خاصی نداره. نسخۀ ویژۀ زنان خانه دار ِ The Killing هست.
The Honourable Woman : بخش جاسوسیش عالیه و حس خواب آور بقیۀ بخش ها رو از بین میبره اما دوربین که میاد روی شخصیت مگی جیلنهال (با لهجۀ تابلوئه به شدت رو اعصاب) و خانواده‌ش اصلاً انگار سازنده‌ها می‌خوان با مخاطب شوخی کنن. بعد از 2 قسمت بیخیال شدم (8 قسمت بیشتر نیست).
Leftovers: در صورتی که برای سیزن دوم تأیید بشه می‌بینمش(الان شد). بعد از دو قسمت دیدم حوصلۀ منتظر موندن برای جواب رو ندارم.
Strain : نه به عنوان کتاب منو جذب کرد، نه به عنوان کامیک بوک و حالا نه حتی به عنوان یه سریال. به شدت Generic. بعد از سه قسمت بی خیالش شدم.
Tyrant : واسه اینکه بخواد درست نقد بشه زیادی احمقانه‌س. اصلاً تو یه دنیای فانتزی عجیبیه اما من نمی‌تونم نبینمش :d. افکار عمومی غرب، خ ا و ر م ی ا ن ه رو اینجوری میبینه بهرحال.
Manhattan : سه قسمت بسیار خوب داشته.
Knick و Outlander هم شروع امیدوار کننده‌ای داشتن. کلاً سه تا سریال اخیری که شروع کردم فعلاً بالاتر از بقیه هستن.
Power و Married ، Undateable ، Extant ، Matador، Dominion رو هم اصلاً حتی یه قسمت هم ندیدم.

پ.ن.: Black Jesus هم شاید بتونه مهمترین کمدی تابستون بشه.

به نظرم درست میگه کاملا. شاید چون وضعیتش دقیقا مثل خوده منه :D
این بلک جیزسس به نظر خوبه نقداشم اکثرا مثبته ولی ملت ریختن تو IMDB نابودش کردن. امیدوارم بخاطر سوژش کنسل نشه
و قبول دارم تابستون هیچوقت فصل خوبی برا تلویزیون نبود

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خیلی جالبه که من هیچ کدوم از اینارو ندیدم. منتظر بودم که سریالا به نتیجه برسن چون اصلا از drop کردن خوشم نمی آد.

چیز دیگه ای نیست که بخواد به لیست اضافه بشه؟ اصلا سریال ها رو هم نمی شناسم.

پ.ن.ب.ر : Outlander عالیه. بهترین سریال Starzـه.
اونقدرا هم عجیب نیست :d
از بین اینا من فقط دیدن Halt and Catch Fire و Manhattan رو توصیه می‌کنم و Last Ship هم به عنوان یه کار سرگرم کننده خوبه. Knick و Outlander فعلاً نظر قطعی نمیدم.
در مورد Starz :
Boss و Party Down بهترین سریالهاش بودن، بعضیا ممکنه Pillars of the Earth رو هم اضافه کنن. در مورد Outlander با یه قسمت نمیشه انقدر راحت و با اطمینان گفت که چی میشه.
این بلک جیزسس به نظر خوبه نقداشم اکثرا مثبته ولی ملت ریختن تو IMDB نابودش کردن. امیدوارم بخاطر سوژش کنسل نشه
با توجه به آمار بیننده هاش و اینکه طنز همه فهمی داره به نظر میرسه IMDB خیلی نتونه تأثیری روش بذاره. کلاً موضوع کنجکاوی برانگیزی داره که خیلی میتونه در اول راه کمکش کنه. من اونقدری خوشم نیومده که بگم عالیه و ... اونقدری هم بدم نیومده که نخوام قسمت بعدی رو ببینم فعلاً وسط جوبم :d

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
اونقدرا هم عجیب نیست :d
از بین اینا من فقط دیدن Halt and Catch Fire و Manhattan رو توصیه می‌کنم و Last Ship هم به عنوان یه کار سرگرم کننده خوبه. Knick و Outlander فعلاً نظر قطعی نمیدم.
در مورد Starz :
Boss و Party Down بهترین سریالهاش بودن، بعضیا ممکنه Pillars of the Earth رو هم اضافه کنن. در مورد Outlander با یه قسمت نمیشه انقدر راحت و با اطمینان گفت که چی میشه.

با توجه به آمار بیننده هاش و اینکه طنز همه فهمی داره به نظر میرسه IMDB خیلی نتونه تأثیری روش بذاره. کلاً موضوع کنجکاوی برانگیزی داره که خیلی میتونه در اول راه کمکش کنه. من اونقدری خوشم نیومده که بگم عالیه و ... اونقدری هم بدم نیومده که نخوام قسمت بعدی رو ببینم فعلاً وسط جوبم :d
?Da Vinci's Demons:-/

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
[QUOTEمس tv;3396736]سلام
من تا الان :beaking bad,walking dead رو دیدم
میشه یه سریالی در این حد که ارزش دنبال کردن داشته باشه معرفی کنید[/QUOTE]
سریال house of cards هم خیلی خوبه.البته سیزنه دو دیگه‌تکرتری میشه ولی بازم از خیلی سریالا بهتره .
سریال master of s3x هم خوبه.

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
این سیزن چهارم گیم او ترونز چقدش اومده؟ من تا سه دیدم
سلام
من تا الان :beaking bad,walking dead رو دیدم
میشه یه سریالی در این حد که ارزش دنبال کردن داشته باشه معرفی کنید
Game of thrones
Arrow
Fargo(ده قسمته ولی خیلی خوب بود)
True Detective
کلا باحالن اینا:D پیشنهاد میشه ببینی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خوشم میاد صنعت سریال و بازی با هم تو تابستون به کل تعطیل میشن :D واقعا هم نمیدونم چرا :D هیچ سریال یا بازی تاپی این فصل عرضه نمیشه :D

برعکس پاییز که زمان شروع عرضه بازی ها و سریال هاس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر