گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اگر این قضیه رسما تایید بشه به نظرم کار اشتباهی هست و میتونه ضربه بزرگی به برند PS بزنه و هیچ جای توجیهی نداره !
اصلا کاری ندارم به این که گیمرهای بیشتری میتونن از یکی از بهترین بازی های نسل لذت ببرن یا اینکه بعضی ها میگن مگه چیزی از تجربه گیمینگ شما کم میشه ؟ مگه سهام دار سونی هستید ؟ یا مثلا بگن که پولش میره تو جیب سونی . بحث اصلا این حرفا نیست حتی اگر بازی 3 سال از ریلیزش گذشته باشه حتی اگر بیاد به فرض 2 میلیون هم رو PC بفروشه ضررش بیشتر از سودش هست , درسته چیزی از من به عنوان فن کم نمیشه ولی برگ برنده PS زیر سوال میره ! منظورم یدونه بازی نیست منظورم انحصاری ها و اون ذهنیت طرفدارها و مردم هست که دو نسله برگ برنده سونی بوده , نسل قبل که یکی از ارکان مهم کامبک زدنش بود این نسل هم یکی از ارکان مهم همچین فروش و موفقیتی . نمیدونم چرا سونی بعد از هر پیروزی قاطع تصمیمات ابلهانه میگیره ! همچین بازی پرچمدار کنسول هست و اون یکی دو میلیون فروش احتمالی اونقدر ارزش نداره که پرچمدار کنسول رو برا PC هم عرضه کنن ! بازم میگم مشکلی نیست که گیمرهای بیشتری بازی رو تجربه کنن از طرفی هر کی میخواسته و بازی براش جذابیت داشته بعد از 3 سال دیگه سراغ PS4 رفته و تجربش کرده ولی بازم این کار برا خود PS در دراز مدت درست نیست و به ضررش تموم میشه همین الانش هم تو فروم ها و توییتر فن ها قاطی کردن و همچین تصمیمی در سال انتشار PS5 غیر از خریت چیز دیگه ای نیست . سونی با مایکرو فرق داره اونا اینستال بیس کافی نداشتن و با توجه به هزینه رو به رشد بازی ها و فروش سخت افزاری ضعیف و اخیرا هم سرویس محور شدن کارشون به نفعشون بود و هست که تمام بازی هاشون رو حتی DAY 1 برا PC منتشر کنن ولی سونی واقعا احتیاجی به این کار نداره حتی اگر بعد از 3 سال باشه . بازی هاشون به اندازه کافی میفروشن و اینستال بیس کافی هم دارن من نمیدونم دلیل پشت پرده این قضیه چی میتونه باشه . قطعا PS5 میاد ممکنه خیلی هم عالی بفروشه و رکورد لانچ هم بزنه ولی اگر سونی به این کار بخواد ادامه بده در دراز مدت به ضررش تموم میشه و این یکی دو میلیون فروش نقش پشم رو میتونن بازی کنن . پس این حرفا رو نزنید که چی از شما کم میشه و مگه سهام دارید و ...

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان
طرف میگه دوست نداره بازی انحصاری کنسول مورد علاقش بیاد خوب دوست نداره حالا تو هی بگو مگه سهامدار شرکتی
این حرفا یعنی چی منم نه دوست دارم این بازی بیاد نه بازی انحصاری دیگه سونی واسه pc
من مشتری ، دارم پول میدم واسه کنسول مورد علاقم که برند سونی که کل موفقیت بزرگش تو این نسل و نسل قبلی بخاطر بازی های انحصاری بودش مخصوصا تو نسل قبل که مدیون انحصاریاشه
حالا اینجا بگی دوست نداری انحصاریا سونی واسه pc بیاد برچسب سهام دار و .. میچسبونن من فن سونی شدم یا الان فنشم فقط واسه بازی های انحصاریش بوده که دلیل اصلی خرید کنسول
که غیر این باشه منم سمت ps5 نمیرم
موفیقت و فروش بیشترش نسبت به مایکروسافت مدیون انحصاریاش بود
حالا اینجا یدفعه شده سیاست بد ، سر عقل اومدن ،یا حتی یه سری میگن سیاست درست مایکروسافت پیش گرفته شرکتی که این نسل فروش کنسولش سر همین بازیا انحصاری از ۱۰۰ m کنسول گذشت
این که این دستگاه (کنسول مورد علاقه) یه گروه باشه دلیل بر این نیست مالک عناوین سونی باشن!و نمیتونن تعیین کنن که برای چه دستگاهی منتشر بشه و نشه!
موفقیت سونی توی این نسل نسبت به Xbox one از اول نسل شروع شد بخاطر قیمت کمتر و قدرت بیشتر و بله انحصاری های بهتر و بیشتر!ولی چه ربطی به پی سی داره؟
کیفیت بازی و در دسترس بودنش روی پلتفرمای مختلف تعیین میکنه موفق بشه یا نه حالا مالک و ناشرش هرکی میخواد باشه!
فروش کنسول همش بخاطر انحصاریه؟این دقیقا از کجا اومد؟خیلیا کنسول میخرن فقط بخاطر بازیایی مثل Call of duty یا fifa و اصلا نمیدونن انحصاری چیه!تعداد این افراد کم هم نیستن
بعد سونی این همه هزینه میکنه یه بازی AAA با کیفیت عالی میسازه تهش مثلا 5 ملیون میفروشه!چرا؟چون دسترسی بهش محدوده!کسی که همه زندگیش و کارش رو کامپیوتر هست هر از گاهی هم تفننی یه گیمی میزنه هیچوقت نمیاد بخاطر یه سری گیم که اصلا نمیشناستشون 460 دلار هزینه کنه کنسول بخره !ولی همین بازی اگه بیاد روی پی سی و تجربش کنه ممکنه بعدا این کار رو بکنه!

بارها گفتم بازم میگم شناسه کنسول بازی انحصاریشه،اگر سونی بخواد همچین کاری بکنه قطعا ریزش‌ داره و نشون میده پول براش خیلی مهمتر از فن بیس بوده،ربطی به فروش بازی ها رو یه پلتفرم دیگه هم نداره،همین نسل آینده اگه سونی بیاد یه کیلزون خوب و یه ریسینگ خوب بده فروشش سر به آسمون میزاره،چه ربطی به سهام دار بودن سونی داره؟
طرف پول میده کنسول یه شرکت رو میخره که بازی های مختص به اون کنسول رو بازی کنه،حالا که میبینه داره رو یه پلتفرم دیگه میاد دلسرد میشه،اگر سونی همچین کاری بخواد بکنه قطعا سود هنگفتی گیرش میاد از اونورم باید حواسش به ریزش ها باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
سونی بازی های انحصاریش در مقابل کنسول رقیب رو خواهد داشت!همونطور که مایکروسافت انحصاری های خودش رو داره و برای کنسول رقیب منتشر نمیشه!خیلیا پول میدن کنسول میخرن چون ارزونترین و راحت ترین راه برای بازی کردن هست!شما خودتون رو نبینید که فقط بخاطر انحصاری کنسول میخرید!خیلیای دیگه اینطوری نیستن!شاید یه سری طرفدار متعصب یه مدت رگ گردنشون باد کنه و سونی رو بایکوت کنن ولی بعد از یه مدت همونا هم برمیگردن و گیمشون رو میزنن!زمانی که مایکروسافت شروع کرد به منتشر کردن بازیاش برای پی سی زیاد از این چیزا شاهد بودیم...

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
برخلاف دوستان به نظرم سونی کار به شدت مشتری پسند و درستی کرد
دقیقا سال 2019 و 2020 اومد برنامه آیندش رو مشخص کرد درست در پایان نسل و قبل شروع نسل جدید
به نظرتون نمیتونست وایسه این کارو مثلا سال 2023 بکنه وقتی که کلی کنسول فروخته بود؟
ولی الان خیلی شیک دار به مخاطبش پیام میده نسل بعد هر لحظه ممکنه بازیامون رو PC عرضه شن و مشتری با آگاهی از این که نسل بعد انحصاری در کار نیست میره سراغ PS5 و اون کسی که برای انحصاری کنسول میخرید یا با PC راحت تره یا هرچی هم تکلیفش رو میدونه
پس انتقاد از سونی به خاطر این حرکت درست نیست به هیچ وجه چون اتفاقا داره تکلیف مشتری رو برای نسل بعد مشخص میکنه
فعلا که قصد داره بازی های PS4 رو بیاره رو PC، بعد از اینکه این همه کنسول فروخته

• Like
Reactions: vaan 2

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینی که دوستمون میگه خیلیا برای عناوین مولتی پلت‌فورم کنسول می‌خرن دقیقا درسته علی ولدمورت @voldmort در جریانه من چندین دوست توی Psn دارم اینا فقط Gta بازی میکنن پلاس هم دارن هر بازی برای پلاس میاد چند دقیقه میرن تست میکنن بعد سریع میان بیرون میرن توی Gta کلا کنسولو فقط برای Gta خریدن اینکه اینقدری انحصاریها برای ایرانیا مهمه براشون اصلا مهم نیست مثلا گاد اف وار اومد خیلیا سبکشو دوست نداشتن سمتش نرفتن اینکه چرا ps4 خریدن چرا xb نخریدن لابد بخاطر دوستهای واقعی و اون جا افتادن ps4 هست مخصوصا توی اروپا و خاورمیانه

• Like
Reactions: Sobhan_23

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
فعلا که قصد داره بازی های PS4 رو بیاره رو PC، بعد از اینکه این همه کنسول فروخته
عرضه HZD یعنی امضا حکم عرضه تمام بازی های Sony رو PC یه نفر باید خیلی از باغ بیرون باشه که اینو نفهمه!
بماند طی همین یکی دو سال اخیر یه حجم وحشتناکی از انحصاری های PS4 رو PC اومدن تمام اتفاقات اخیر فقط و فقط یک معنی داره
نسل بعد بدون هیچ شکی تمام عناوین PS رو PC خواهند اومد حتی اگر هم زمان نباشه با فاصله بسیار کم خواهد بود درست مثل DS
همین الان انحصاری لانچ PS5 به نام Godfall به طور هم زمان با PS5 رو PC میاد بازی Predator: Hunting Grounds که ناشرش خود سونی هم زمان برای PC میاد MLB به طور کامل از انحصار PS خارج شد خود سونی اعلام کرده تمام بازیای آنلاینمون روی PC خواهند اومد دیگه فقط مونده اعلام رسمی عرضه تمام بازیا که اونم طی یک یا دو سال آینده اتفاق میفته پس سونی کاملا تکلیف مشتری رو مشخص کرده و باید ازش ممنون بود این کار رو درست قبل عرضه نسل بعد کرده ولا میتونست صبر کنه حداقل درست زمان عرضه PS5 با این خبر یه موج منفی عظیم برای خودش راه نندازه نمیتونست؟
اینی که دوستمون میگه خیلیا برای عناوین مولتی پلت‌فورم کنسول می‌خرن دقیقا درسته علی ولدمورت @voldmort در جریانه من چندین دوست توی Psn دارم اینا فقط Gta بازی میکنن پلاس هم دارن هر بازی برای پلاس میاد چند دقیقه میرن تست میکنن بعد سریع میان بیرون میرن توی Gta کلا کنسولو فقط برای Gta خریدن اینکه اینقدری انحصاریها برای ایرانیا مهمه براشون اصلا مهم نیست مثلا گاد اف وار اومد خیلیا سبکشو دوست نداشتن سمتش نرفتن اینکه چرا ps4 خریدن چرا xb نخریدن لابد بخاطر دوستهای واقعی و اون جا افتادن ps4 هست مخصوصا توی اروپا و خاورمیانه
کنسول ها هم چنان فروش خواهند رفت ولی به جای 110 120 میلیون واحد 40 50 میلیون واحد!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
عرضه HZD یعنی امضا حکم عرضه تمام بازی های Sony رو PC یه نفر باید خیلی از باغ بیرون باشه که اینو نفهمه!
بماند طی همین یکی دو سال اخیر یه حجم وحشتناکی از انحصاری های PS4 رو PC اومدن تمام اتفاقات اخیر فقط و فقط یک معنی داره
نسل بعد بدون هیچ شکی تمام عناوین PS رو PC خواهند اومد حتی اگر هم زمان نباشه با فاصله بسیار کم خواهد بود درست مثل DS
همین الان انحصاری لانچ PS5 به نام Godfall به طور هم زمان با PS5 رو PC میاد بازی Predator: Hunting Grounds که ناشرش خود سونی هم زمان برای PC میاد MLB به طور کامل از انحصار PS خارج شد خود سونی اعلام کرده تمام بازیای آنلاینمون روی PC خواهند اومد دیگه فقط مونده اعلام رسمی عرضه تمام بازیا که اونم طی یک یا دو سال آینده اتفاق میفته پس سونی کاملا تکلیف مشتری رو مشخص کرده و باید ازش ممنون بود این کار رو درست قبل عرضه نسل بعد کرده ولا میتونست صبر کنه حداقل درست زمان عرضه PS5 با این خبر یه موج منفی عظیم برای خودش راه نندازه نمیتونست؟

کنسول ها هم چنان فروش خواهند رفت ولی به جای 110 120 میلیون واحد 40 50 میلیون واحد!
کامنت من در مورد قسمت قرمز شده و این قسمت از پست شما بود:
برخلاف دوستان به نظرم سونی کار به شدت مشتری پسند و درستی کرد
طبق شایعات، سونی میخواد هورایزن رو که برای PS4 با برچسب انحصاری عرضه کرده و کلی کنسول فروخته رو بیاره رو PC, این کجاش مشتری مداری هست؟
قبلا هم مایکروسافت این کارو کرده با بازی هایی مثل رایز و سانست و...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
نتیجه اومدن انحصاری ها رو pc رو بنظرم فعلن نمیشه با قاطعیت پیشبینی کرد.
اول کار یه مقدار تو ذوق میزنه ولی باید زمان داد و دید چه بازخوردی از طرف جامعه بازیباز میگیرن.

احتمال هر چیزی هست.
اینکه pc بازها با انحصاری های با کیفیت سونی اشنا بشن و تحریک بشن شماره بعد رو همون رو اول عرضه بگیرن که منجر به فروش کنسول و بازی بیشتر بشه یا اینکه منتظر نسخه بعد بازم رو pc بمونن اونم با تاخیر چند ساله.

پیشبینی خودم 55 به 45 موافق اینکاره و بنظرم در اینده به نفع جامعه ps میشه.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
کامنت من در مورد قسمت قرمز شده و این قسمت از پست شما بود:

طبق شایعات، سونی میخواد هورایزن رو که برای PS4 با برچسب انحصاری عرضه کرده و کلی کنسول فروخته رو میاره رو PC, این کجاش مشتری مداری هست؟
قبلا هم مایکروسافت این کارو کرده با بازی هایی مثل رایز و سانست و...
از جهت مشخص کردن تکلیف ملت دارم میگن نه سودش برای خریدار PS4
سونی داره اعلام میکنه عزیزی که (فقط به قصد انحصاری) کنسول مارو میخری هیچ تضمینی نیست از الان به بعد بازی های ما انحصاری باشن
ولا بدون شک این کار یه حرکت ضد مشتری (در این لحظه) محسوب میشه این که بازیاتو با برچسب ONLY ON بفروشی بعد مولتی پلتفرم کنی بدون شک توهین به مخاطب هست شکی نیست ولی همین که این حرکت قبل شروع نسل بعد انجام میشه و داره به مخاطب بعدی PS(خریدار PS5) اعلام میکنه برنامه آیندشو از این جهت به شدت مشتری مدارانه هست
مثلا تصور کن الان این حرکت انجام نمیشد من مخاطب برای تجربه HZD 2 میرفتم PS5 میخریدم بعد یک سال بعدش نسخه PC معرفی میشد اونم درست در ابتدا نسل اینجوری به شدت 10 برابر حرکتش توهین آمیز بود نسبت به الان که آخر نسله و دیگه برای کسی مهم نیست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
آقا اون ور قضیه رو هم نگاه نمیکنید ؟
شاید واقعا پیش بینی ها درست از آب دربیاد و ۷،۸ سال دیگه واقعا وابستگی به سخت افزار وجود نداشته و این کمپانیهای الان بیشتر تولید محتوا کنن . این مسیری که سونی انتخاب کرده با توجه به این تفکر و پیش بینی میتونه درست باشه و کم کم سرو شکل اصلیشو پیدا کنه . فقط ایرانو نبینید ک اندر خم یک کوچه ایم و الان فکر میکنیم که ۵۰۰ دلار زمان لانچ چند تومنه
ps now , xcloud و stadia این سه تا آینده گیمینگن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ی سریا اینجا فقط دو متر جلو تر پای خودشون رو دارن توصیف میکنن من خودم قبلا گفتم بعیده فعلا سونی دست به همچین کاری بزنه ولی الان که فکرش رو میکنم به این نتیجه میرسم که سونی داره کم کم وارد بحث سرویس محور شدن محصولات نرم افزاری میشه یک زمانی میشه که بحث استریم کردن بازی ها بیشتر و بیشتر شده و بحث سخت افزار ها کمرنگ تر الان سونی با اضافه کردن پلتفورمی مثل PC که وجه تمایز شدیدی نسبت به کنسول داره از نظر کاربرد میتونه یـ پلیر بیس جداگونه تشکیل بده و برند خودش رو بیشتر گسترش بده سرویس PSNOW ـش رو داره به صورت نا محسوس ارتقاع میده و داره قشنگ حرکات ماکروسافت رو زیر نظر میگیره اینی که داره از خودش انعطاف پذیری نشون میده نشون میده مدیریت جدیدش صرفا به داشته ها فعلیش نمیخواد بنازه و آینده رو هم در نظر گرفته بازم میگم اینی که سونی بخواد ضرر کنه یا نه رو نمیشه الان مشخص کرد ولی قطعا صنعت گیمینگ داره به سمت دیجتال محور شدن محض حرکت میکنه و سونی هم خوب اینو میدونه

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,624
و احتمالا سرویسی که آمازون واسش برنامه داره.
آینده‌ی گیمینگ اگه Cloud محور باشه، امکان نداره یکی از قطبهای سرویس های ابری واردش نشه. مخصوصا با جایگاهی که Twitch داره مسیرشون هموارتر هم میشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آخه من اینجا دارم زور خودم رو میزنم... مشتری مداری سونی رو دارم نقد میکنم...

من سهامدار سونیم یا اونی که داره تمام قد از هزینه های بالای بازی سازی یا سود و درآمد سونی حرف میزنه... :))

تازه مطمئن شدم یه عده اینجا نه فن چیزی بودن نه آنتی برندی.... فقط کینه بعضی فن های ps به دلشون مونده بود، تو این شرایط فرصت تخلیه پیدا میکنن، میان پرت و پلا میگن =))

میگه بقیه هم بازی میکنن چی از تو کم میشه.... 2-3 هزار دلار خرج کردن تو پلتفرم که تنها مزیتش انحصاری هاش بود، این کار سونی چی به من اضافه میکنه...!!!؟
بازی هاش رو چند پلتفرم میکنه،. امکاناتشم چند پلتفرم میشه؟؟

پول اشتراک پلاس برای انلاین بازی کردن رو بر میداره؟
امکان استفاده از کنترل های مختلف با موس و کیبورد رو میده به کاربرها؟؟
امکان حضور مایکرو و بازی هاش و گیم پس رو روی پلی استیشن میده؟؟؟
امکان افزودن مادها رو میده؟؟؟
وووو وووو

یا هیچکدوم امکان انتقال اکانت به pc رو به، کاربر میده؟؟؟

این همه هزینه روی پلتفرم که چیزی جز انحصاری نداره بکنی، با شرایط ناعادلانه یا امکانات محدودش بسازی... بعد کسایی که یه دلارم به این صنعت سود نرسوندن مثل این گولم ها بیان بگن چی از تو کم میشه... اووو اووو

آقا اون ور قضیه رو هم نگاه نمیکنید ؟
شاید واقعا پیش بینی ها درست از آب دربیاد و ۷،۸ سال دیگه واقعا وابستگی به سخت افزار وجود نداشته و این کمپانیهای الان بیشتر تولید محتوا کنن . این مسیری که سونی انتخاب کرده با توجه به این تفکر و پیش بینی میتونه درست باشه و کم کم سرو شکل اصلیشو پیدا کنه . فقط ایرانو نبینید ک اندر خم یک کوچه ایم و الان فکر میکنیم که ۵۰۰ دلار زمان لانچ چند تومنه

هیچ کس اینجا هیچ مشکلی با گسترش ps now نداشته و نداره، تازه انتقاد میشد از سونی که چرا PSNOW رو از گوشی ها و tv بیرون کشید و به ps4 و pc محدودش کرد...

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
و احتمالا سرویسی که آمازون واسش برنامه داره.
آینده‌ی گیمینگ اگه Cloud محور باشه، امکان نداره یکی از قطبهای سرویس های ابری واردش نشه. مخصوصا با جایگاهی که Twitch داره مسیرشون هموارتر هم میشه.
درست میگی و به نظرم اون بازم برمیگرده به خیلی از پارامترهای دیگه که هرکدوم جذابیت خاص تری داشته باشند برای مشتری جدید الورود چون فن بیس که معلوم میره سراغ پلتفرم مورد علاقش .
حالا کاری که مایکرو شروع کرده رو سونی میخواد روی pc تموم کنه . مطمئن باشید یه آسیایی هیچ وقت در مقابل امریکایی کم نمیاره

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
آخه من اینجا دارم زور خودم رو میزنم... مشتری مداری سونی رو دارم نقد میکنم...

من سهامدار سونیم یا اونی که داره تمام قد از هزینه های بالای بازی سازی یا سود و درآمد سونی حرف میزنه... :))

تازه مطمئن شدم یه عده اینجا نه فن چیزی بودن نه آنتی برندی.... فقط کینه بعضی فن های ps به دلشون مونده بود، تو این شرایط فرصت تخلیه پیدا میکنن، میان پرت و پلا میگن =))

میگه بقیه هم بازی میکنن چی از تو کم میشه.... 2-3 هزار دلار خرج کردن تو پلتفرم که تنها مزیتش انحصاری هاش بود، این کار سونی چی به من اضافه میکنه...!!!؟
بازی هاش رو چند پلتفرم میکنه،. امکاناتشم چند پلتفرم میشه؟؟

پول اشتراک پلاس برای انلاین بازی کردن رو بر میداره؟
امکان استفاده از کنترل های مختلف با موس و کیبورد رو میده به کاربرها؟؟
امکان حضور مایکرو و بازی هاش و گیم پس رو روی پلی استیشن میده؟؟؟
امکان افزودن مادها رو میده؟؟؟

یا هیچکدوم امکان انتقال اکانت به pc رو به، کاربر میده؟؟؟

این همه هزینه روی پلتفرم که چیزی جز انحصاری نداره بکنی، با شرایط ناعادلانه یا امکانات محدودش بسازی... بعد یکی مثل این گولم ها بیاد بگه چی از تو کم میشه... اووو اووو
حرفات باید با آب طلا نوشت سونی باید در عوض عرضه بازیاش رو PC پلاس رو برداره کامل و در عین حال قبول کنه مایکرو گیم پس رو رو PS5 عرضه کنه و همینطور بازیاشو چطور جلوی مایکرو برای عرضه گیم پس و بازیاشو میگیره و در عین حال بازیاشو رو PC میده
تناقض بزرگ یعنی همین

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر