کمک درباره بازی need for speed:most wanted

Mohsen2210ms

عضو جدید
Jan 13, 2020
2
نام
Mohsen
بچه ها من با لپتاپ بازی میکنم ورژن موست وانتد همون اول که ماشین عوض میشه و باید مقصد انتخاب کنم هیچ کاری نمیتونم بکنم ینی هیچکدوم از دکمه ها کار نمیکنه چیکار کنم
سلام دوستان من هم این مشکل ایشون رو دارم اگه میشه بگید باید چکارکنم؟

Fire ice

عضو جدید
Apr 15, 2021
2
آقا من دارم need for speed :most wanted را بازی میکنم الان در لیست سیاه باید با نفر 3 مسابقه بدهم ولی به یه مشکلی برخورد کردم تر خدا اگر کسی میداند که باید چه کار کرد به من کمک کند الان من باید از جولوی دروبین رد بشوم تا دروبین از من عکس بگیرد ولی من با هر سرعتی هم که از جلوی دروبین رد میشم عکس نمی گیرد و میگه too slow باید چه کار کنم آیا هر چه سرعت بالاتری داشته باشم بهتر هست و یا باید دقیقا با سرعتی که خودش گفته از جلوی دروبین عبور کنم و تازه در شهر چندین دوربین وجود دارد آیا باید از جلوی دوربین خاصی عبور کنم یا مهم نیست لطفا یکی به من کمک کند
یه سوال من اون سه تا مسابقه شو رد کردم الان باید بلک لیست هم تموم کنم تا مرحله های جدید بیاد؟

Al.ir.tr

عضو جدید
May 14, 2021
1
سلام
در بازی در قسمت career چطور میتونم ماشینم رو عوض کنم ؟
نمیدونم چطور ماشین اضافه کنم
این ماشینی هم که هست رو میخوام بفروشم تا شاید بتونم ی ماشین دیگه جاش بخرم میگه نمیشه بفروشیش باید حد اقل یک ماشین داشته باشی .اما هیچ آبشنی برای اضافه کردن ماشین هم نمیبینم !!!
چندتا ماشین در قسمت my cars دارم اما نمیتونم در بخش career ازشون استفاده کنم .
فقط ازشون میتونم توی چالش ها challeng series استفاده کنم .
در بخش career داخل شهر هم یک سری آیتم هست برای رفتن به مسابقه و رفتن به گاراژ آما روشون میرم عمل نمیکنه .
و درضمن بازی نسخه ۱.۳ هست اما بخش آنلاین بازی عمل نمیکنه .
درواقع سه تا سوال دارم :
۱-چطور در بخش career ماشین اضافه کنم ؟
۲- مشکل عمل نکردن میانبر های بین شهر چیه ؟
۳- چطور آنلاین بازی کنم ؟

vahidmm

عضو جدید
Nov 17, 2021
1
!! مراحل drag مراحلی هست که همه چی دست تو هست و تو باید دنده عوض کنی !! فقط این ور اون ورشو بزنی و دنده عوض کنی میره خودش !!
میشه یه مقدار بیشتر راهنمایی کنید هر کاری میکنم نمیشه متاسفانه خیلی رو مخه
چطور باید دنده عوض کرد ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر