mamad gang

کاربر سایت
Sep 28, 2021
5
سلام من یه بازی داشتم قبلا که از یکی گرفته بودم خیلی بازی خوبی بود رد سبک اسکاریم بود ولی مثل اسکایریم (اژدها و جادوگری این جور چیزا) نداشت یادمه اولش برای اموزش تو یه کمپ کوچیک رومی بودی اموزشارو بهت میدادن سوار اسب میشدی به سمت ادم های چوبی ضربه میزدی یه کلبه توی کمپ بود میتونستی لباسو چیزارو عوض کنی شمشیرو این جور چیزا تبر داشت نیزه داشت گرز داشت حتی میشد به یارای خودتم حمله کنی ولی تحت تعقیب بودی یادمه تمساح میکشتم پوستشو ور میداشتم شنل داشتی تیرکمان هم بود کلا بازیش حالت جهان باز داشت میگم سبکش شبیه به اسکایرم بود و open world گرافیکشم به تقریبا به همین اسکایریم هم میخورد یعنی نزدیک به اسکاریم بود کلا چیز مشتی بود کسی اسمشو بلد نیست ؟؟؟ اها یادم رفت سوم شخص بود بازیش

mamad gang

کاربر سایت
Sep 28, 2021
5
سلام
من یه بازی بود که پسرخالم بازی میکرد خودشم یادش نیست تو سبک جی‌تی‌ای بود بعد گروهی توش بودی تم رنگیش زرد بنفس بود یکی از دشمناتم یه آدم گنده کچل بود که تو یه مرحله گردن یکی از افرادش رو تو یه دستش میشکنه که چرا مأموریت رو خراب کرده بازی عجیبی بود کسی بود به این شماره پیام بده ۰۹۹۸۱۱۳۴۰۳۶
خیلی ممنون
شاید سینت رو بوده Saints Row

o m I d1209

عضو جدید
Sep 28, 2021
1
سلام من دنبال یه بازی میگشتم که ۷ سال پیش بازی میکرم بازی ۲ مود داشت یکی لاغر بود خیلی داد میزد یکی چاغ کم داد لباس قرمز پاره پوره داشت و خنجر پرتاب میکرد هر مرحله که جلو میرفت پتک چاقو دو کوفته بدست می‌آورد دنبال اسمشم میدونین اسمش چیه

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
سلام خدمت دوستان عزیز
یه بازی قدیمی بود سال ۷۸ بازیش کردم بازی ادونچر بود و تو انواع اقسام لوکیشن ها بود و ی مپ برای انتخاب مراحل مثل tinytoon سگا داشت.نامش کیت۴ یا کینت ۴ یه چیز اینطوری بود(الان هر چی اینو سرچ میزنم پیداش نمیکنم) روی dos فک کنم بود یا ویندوز ۹۵
اسمش میخاستم.

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
سلام خدمت دوستان عزیز
یه بازی قدیمی بود سال ۷۸ بازیش کردم بازی ادونچر بود و تو انواع اقسام لوکیشن ها بود و ی مپ برای انتخاب مراحل مثل tinytoon سگا داشت.نامش کیت۴ یا کینت ۴ یه چیز اینطوری بود(الان هر چی اینو سرچ میزنم پیداش نمیکنم) روی dos فک کنم بود یا ویندوز ۹۵
اسمش میخاستم.
Commander Keen 4: Secret of the Oracle

• Like
Reactions: mkh-n71

mamad gang

کاربر سایت
Sep 28, 2021
5
سلام من یه بازی داشتم قبلا که از یکی گرفته بودم خیلی بازی خوبی بود رد سبک اسکاریم بود ولی مثل اسکایریم (اژدها و جادوگری این جور چیزا) نداشت یادمه اولش برای اموزش تو یه کمپ کوچیک رومی بودی اموزشارو بهت میدادن سوار اسب میشدی به سمت ادم های چوبی ضربه میزدی یه کلبه توی کمپ بود میتونستی لباسو چیزارو عوض کنی شمشیرو این جور چیزا تبر داشت نیزه داشت گرز داشت حتی میشد به یارای خودتم حمله کنی ولی تحت تعقیب بودی یادمه تمساح میکشتم پوستشو ور میداشتم شنل داشتی تیرکمان هم بود کلا بازیش حالت جهان باز داشت میگم سبکش شبیه به اسکایرم بود و open world گرافیکشم به تقریبا به همین اسکایریم هم میخورد یعنی نزدیک به اسکاریم بود کلا چیز مشتی بود کسی اسمشو بلد نیست ؟؟؟ اها یادم رفت سوم شخص بود بازیش
کسی اسم این بازی رو بلد نیست ؟؟

Saeed.g

عضو جدید
Oct 4, 2021
1
سلام به همه من دنبال یه بازی هستم که توش یه ماشین سیاه بود که کلی سلاح داشت و میتونست بپره رو کاپوتشم یه چراغ قرمز بود که هی اینور اونور میرفت

mamad gang

کاربر سایت
Sep 28, 2021
5
ناموسا کسی بلده بگه اسم بازی چیه؟؟

Amir0082

کاربر سایت
Oct 7, 2021
3
سلام دوستان تروخدا کمکم کنید من حدود 8 سال پیش یک بازی می‌کردم که تو دیوونه خونه بود بعد نمی‌دونم فکر میکرد یا واقعی بود که دوتا اژدها پشت سرش بودن لطفاً اگر کسی می‌دونه کمکم کنه لطفاً 🙏🙏🙏

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام دوستان تروخدا کمکم کنید من حدود 8 سال پیش یک بازی می‌کردم که تو دیوونه خونه بود بعد نمی‌دونم فکر میکرد یا واقعی بود که دوتا اژدها پشت سرش بودن لطفاً اگر کسی می‌دونه کمکم کنه لطفاً 🙏🙏🙏
Darkness 2

• Like
Reactions: NHM

Amir0082

کاربر سایت
Oct 7, 2021
3
سلام من نزدیک به 15 سال پیش یک بازی می‌کردم اسمش فکر کنم ops آپس یک همچین چیزی بود ولی پیداش نمیکنم داستان بازی هم انگار چند تا پسر و دختر جوون هستن توی داستانش و بازی تقریبا ترسناکه اگر کسی تونست کمکم کنه ممنونش میشم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام من نزدیک به 15 سال پیش یک بازی می‌کردم اسمش فکر کنم ops آپس یک همچین چیزی بود ولی پیداش نمیکنم داستان بازی هم انگار چند تا پسر و دختر جوون هستن توی داستانش و بازی تقریبا ترسناکه اگر کسی تونست کمکم کنه ممنونش میشم
obscure

اجازه بدید بهتر بگم ، اگه فضای بازی داخل مدرسه بود شماره اوله و همون obscure هست , ولی اگه فضا دانشگاهی بود شماره دوم یعنی obscure 2 the aftermath بوده... اگه مطمئن هستید 15 سال پیش بوده قطعا شماره اوله چون شماره دوم سال 2007 اومد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر