akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دوستان منم دنبال یه بازی هستم که سال 85 بازیش کردم..
بازی توی مجموعه نرم افزاری کینگ 5 یا 8 بود فکر کنم
بازی از این بازی های جدولی که سنگ های رنگی و یک شکل رو باید بهم وصل کنی تا امتیاز بگیری .. کنار جدول یه گربه ایستاده بود که با توجه به نوع بازی شما واکنش نشون میداد
بازی 100 مرحله بود که روی یک مپ تمام مرحله هارو به صورت نقطه به نقطه نشون میداد و روی همون مپ یک جادوگری شبیه گاندولف بود که وقتی مرحله رو تموم میکردی به صورت آواز خوندن از مرحله تمام شده به مرحله بعدی میرفت
بازی به قدی اعتیاد آور بود که از صبح تا شب بازیش میکردم و حتی گذر زمان رو هم متوجه نمیشدم.. خیلی دنبال این بازی گشتم ولی متاسفانه نتونستم پیداش کنم ..امیدوارم کسی باشه که اسم این بازی رو بدونه

• Like
Reactions: mqg1387

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
سلام دوستان
دنبال اسم یک بازی میگردم که شخصیت اصلیش یک فرد چاق مثل یکی از شخصیت های بازی دوتا ۲ که یکجور چنگکو به سمتتون پرتاب می‌کنه و مکشتتون سمت خودش البته فقط از نظر هیکل شبیه اون بود یادمه در عین واحد دو اسلحه حمل می‌کرد یعنی امکان داشتن فقط یک اسلحه وجود نداشت سلاح ها به نحوی به دستاش چسبیده بودند شامل رگبار نارنجک انداز و شاید راکت انداز که می‌تونستی بین این ها تعویض کنی و سلاح دیگش یک زن بود که روی یک صندلی نشسته بود و روی پشت شخصیت اصلی سوار بود و این خانم فقط یک شلاق داشت که می‌تونستی با زدن یک دکمه دشمن هایی که بهت نزدیکنو از بین ببری
اصلا یک طراحی عجیبی داشت
من روی کامپیوتر بازی کرده بودم

اگر کسی یادش بود ممنون میشم کمکم کنید

Abolfazl_ir

عضو جدید
Aug 18, 2021
1
سلام حدود 7_8 سال پیش یه بازی شوتر اول شخص بود که گرافیک تقریبا خوبی داشت.

اونجوری که یادم میاد فقط دوتا مرحله داشت. یکیش توی جنگل بود و یکی دیگش هم توی یه کشتی. دستت هم یه تفنگ بود که نارنجک انداز هم میشد.
اون جنگله انگار قبلا یه جای باستانی بوده.

اون مرحله‌ی کشتی هم اینطوری بود:

توی یه شب بارونی و طوفانی با یه قایق از کنار یه کشتی که قصد نفوذ بهش رو داریم رد میشیم. بازی از جایی شروع میشه که شخصیت توی مه غلیظ با طناب میره توی کشتی و...
دشمنا هم ظاهرشون تقریبا شبیه مامورای برق بود
ممنون میشم کمکم کنین

powerfull206

کاربر سایت
Jan 9, 2010
1
سلام دوستان
میشه بهم چندتابازی کم حجم برای دختر برادرم که 11 سالشه معرفی کنیدکه بتونم دانلود کنم واسش.کیفیتش خوب باشه.کهک نیست قدیمی باشه یا جدید.
باتشکر

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
بازی روی PC بود ورای 15 سال پیش
سوم شخص بود و ترسناک کاتسین اولش سوار قطار بود تا برسم به یه شهر. شهرش جو سیاه و خاکستری داشت باید میرفتیم تو یه خونه و از رو تخت یه اسلحه برمیداشتیم و بقیه شو یادم نمیاد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان چند وقت پیش یه بازی دو بعدی معرفی شد، که شخصیت هاش یه دختر و پسر بودن، و یکی از سازنده های بزرگ پشتش بود، من کریس اولان تو ذهنمه. کسی میدونه اسمش چی بوده؟:D یه اژدها هم فکر کنم توش بود. بازی دو بعدی، با گرافیک هنری و پازل مانند.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان چند وقت پیش یه بازی دو بعدی معرفی شد، که شخصیت هاش یه دختر و پسر بودن، و یکی از سازنده های بزرگ پشتش بود، من کریس اولان تو ذهنمه. کسی میدونه اسمش چی بوده؟:D یه اژدها هم فکر کنم توش بود. بازی دو بعدی، با گرافیک هنری و پازل مانند.
Degrees of Separation

Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام دوستان حدود ۱۰ سال پیش یه بازی تفنگی بود که خیلی هم فان و خنده دار بود. نمای بازی هم اول شخص بودو هم سوم شخص میشد. شخصیت اصلیش یه مرد نسبتا چاق با یه تفنگ دو لول دستش بود. دشمنانش هم یک گروهشون آدمای لاغر با به زیر پوش رکابی و شلوار لی با یه چوب بیسبال دستشون بود که دنبالتون میکردن تا شمارو بزنن. بازی تو یه خیابون انجام میشد و شما چند نوع اسلحه داشتین. مهمترین نکته اینه که یادمه تصویر روی جلد بازی علاوه بر مرد چاق با شات گان دولول دو تا زنبور هم بود. و فکر کنم توی اسم بازی کلمه ی bee هم بود. ممنون میشم اگر نظرتون رو بگین.

Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام دوستان حدود ۱۰ سال پیش یه بازی تفنگی بود که خیلی هم فان و خنده دار بود. نمای بازی هم اول شخص بودو هم سوم شخص میشد. شخصیت اصلیش یه مرد نسبتا چاق با یه تفنگ دو لول دستش بود. دشمنانش هم یک گروهشون آدمای لاغر با به زیر پوش رکابی و شلوار لی با یه چوب بیسبال دستشون بود که دنبالتون میکردن تا شمارو بزنن. بازی تو یه خیابون انجام میشد و شما چند نوع اسلحه داشتین. مهمترین نکته اینه که یادمه تصویر روی جلد بازی علاوه بر مرد چاق با شات گان دولول دو تا زنبور هم بود. و فکر کنم توی اسم بازی کلمه ی bee هم بود. ممنون میشم اگر نظرتون رو بگین.

Hosein. H

کاربر سایت
Jul 16, 2021
2
سلام دوستان.
مدتهاست دنبال یه بازی میگردم ولی هرچی تلاش کردم نتونستم اسمش رو پیدا کنم. تا جایی که بتونم سعی میکنم جزئیاتش رو بگم و بازی هم قدیمیه. شاید حدود ده دوازده سال پیش بازیش کرده باشم.
شخصیت اصلی بازی یه کاراکتر موبلوند بود که یه سلاحی مثل شمشیر داشت که ازش یخ شلیک میکرد. بازی از دید سوم شخص بود، اما میشد برای شلیک به حالت اول شخص هم درش اورد. اولین مرحله بازی هم اگه اشتباه نکنم توی یه سیرک بود و دشمنای بازی هم توی اون مرحله، حیوونایی بودن که توی سیرک بودن و انگار هیپنوتیزم شده بودن. ابتدای هر مرحله، بخشی از داستان بازی به صورت کمیک به مخاطب نشون داده میشد و بعد مرحله شروع میشد. این بازی رو هم روی پی سی تجربه کردم، ولی حدس میزنم یه نسخه برای کنسول هم داشته باشه، چون همون موقع هم موقع بازی کردنش حس میکردم دکمه‌های بازی انگار برای پی سی بهینه نیست.
خیلی ممنون میشم بهم کمک کنین پیداش کنم.
دوستان عزیز ایده ای ندارید؟

Alispsp

عضو جدید
Aug 30, 2021
2
سلام
من یه بازی بود که پسرخالم بازی میکرد خودشم یادش نیست تو سبک جی‌تی‌ای بود بعد گروهی توش بودی تم رنگیش زرد بنفس بود یکی از دشمناتم یه آدم گنده کچل بود که تو یه مرحله گردن یکی از افرادش رو تو یه دستش میشکنه که چرا مأموریت رو خراب کرده بازی عجیبی بود کسی بود به این شماره پیام بده ۰۹۹۸۱۱۳۴۰۳۶
خیلی ممنون

amir.tjk

عضو جدید
Sep 2, 2021
1
سلام یه بازی کامیونی بود که 3 یا 4 تا شخصیت داشت و اول بازی یه خانمه بود که اسلحه دستش بود و بازی شروع میشد،یکی از شخصیتاش دختر بود یکی دیگه یه پسره چاق بود نمیدونم برای کامپیوتر بود یا ps2
نمای بازی هم از داخل کابین کامیون بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر