*کمک اکانت Origin م هک شده*

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
دوستان 3 روز هست وقتی می خوام کانکت شم می گهیوزر و پس اشتباه هست.

من این اکانتو کامل از یکی از دوستام خریدم. حتی email ش رو هم تغییر ندادم فقط نام کاربری و پسورد.

الان وقتی می خوام کانکت شم ارور می ده.

y8vngyu3qb48qt61ig.jpg

دیشب بعد از حدود 100 بار یوزر و پس زدن یه همچین چیزی باز شد برام :

bi7lx56fvakp40v075.jpg

کسی چیزی می دونه دریغ نکنه.:((

فیلم هم از یوتیوب دیدم می گه باید از سایت وقتنی می خوای لاگین بشی از طرق فیس.... بو.ک لاگین شو . ولی متاسفانه نشد.

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
شاید اوریجینت خراب شده.... نسخه اخرشو بگیر و دوباره نصب کن

گرفتم 65 مگ بود تست کردم بد تر شد حتی دیگه آفلاین مود هم نمی آد...
کلا اوریجین اگر آپدیت نشه بالانمی آد.

دوستان kyloger چی هست؟ چطوری پاکش کنم؟

کمک 200 تومن پرید.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
گرفتم 65 مگ بود تست کردم بد تر شد حتی دیگه آفلاین مود هم نمی آد...
:-o
خوب با یه سیستم دیگه امتحان کن

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:20 PM ارسال شده بود ----------

دوستان kyloger چی هست؟ چطوری پاکش کنم؟

کمک 200 تومن پرید.

کیلاگر یه ابزاری هست که هکر میده به قربانی و یه سری اطلاعات مثل جایی که قربانی کلیک میکنه یا پسووردهایی که میزنه رو میفرسته به ایمیل هکر و هکر هکتش میکنه!!!!
کیلاگر ها توسط انتی ویروس شناخته میشند ولی بعضیشون نه که در اون مورد دیگه خودتون باید مواظب باشید

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
تازه فری اسکن کرده بود سیستم رو. eset nod32 .

فکر کنم روسی باشه :D چون همه که هک شدن روسی بودن.

دوستان حیاتی هست ! :D هنوز یوزر نیم رو تغییر نداده یارو هر کی هست. ممکنه بشه کاری کرد؟

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
تازه فری اسکن کرده بود سیستم رو. eset nod32 .

فکر کنم روسی باشه :D چون همه که هک شدن روسی بودن.

دوستان حیاتی هست ! :D هنوز یوزر نیم رو تغییر نداده یارو هر کی هست. ممکنه بشه کاری کرد؟

داداش طبق عکس نشون میده تو توسنتی وصل بشی ولی نمیتونی استفاده کنی پس امکان نداره هک شده باشی

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
داداش طبق عکس نشون میده تو توسنتی وصل بشی ولی نمیتونی استفاده کنی پس امکان نداره هک شده باشی

دیشب تا وقتی یه عملیاتی انجام ندادم خودم هم امید داشتم که نشده باشم. ولی... { وقتی ای میلی که باش توی اورجین ثبت نام شدم رو می خواستم دوباره ثبت کنم قاعدتا باید ارور بده ولی گفت wellcome !! یعنی دیگه توی دیتا بیس نیست}
getch ();
return 0 ;

کمک. یعنی روی سیستم دیگه نصب کنم؟ آخه چه فایده یی داره.

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 PM ارسال شده بود ----------

یعنی دوست دارم مانیتورو از پنجره پرت کنم بیرون که این ارور رو می بینم :

h21epr0vx5l961d8jnak.jpg

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
مال منم هک شده !! هلپ مییییی :(( :|:|

اوریجین داداش هک شده ، تعدادی اکانت دیگه نمیتونن لوگین بشن ! یکیش منم یکیش تو :| ! متاسفم ! اکانتمون رفت :(

مال من BF3 Premium بود .. :|

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
مال منم هک شده !! هلپ مییییی :(( :|:|

اوریجین داداش هک شده ، تعدادی اکانت دیگه نمیتونن لوگین بشن ! یکیش منم یکیش تو :| ! متاسفم ! اکانتمون رفت :(

مال من BF3 Premium بود .. :|

خون سردی خودتو حفظ کن. اول برادریتو ثابت کن. یوزرت چی بود؟/:)

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

متن خبر :

EA is denying that its digital distribution service, Origin, has been compromised.

According to Eurogamer, several Origin accounts have been hijacked with several people receiving emails stating that their password or email address have been successfully changed without these users requesting such a change.

The email sent out does not however offer any information as to what the email address or password has been changed too.

انگار 2 ماه هک شده.

butdaaaad

کاربر سایت
Oct 30, 2012
17
خون سردی خودتو حفظ کن. اول برادریتو ثابت کن. یوزرت چی بود؟/:)

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

متن خبر :

EA is denying that its digital distribution service, Origin, has been compromised.

According to Eurogamer, several Origin accounts have been hijacked with several people receiving emails stating that their password or email address have been successfully changed without these users requesting such a change.

The email sent out does not however offer any information as to what the email address or password has been changed too.

انگار 2 ماه هک شده.
email بده EA مشکلت رو حل میکنن.زیاد پیش میاد از این مشکلات.منتها تاریخ تولد و مشخصاتی که باهاش اکانتت رو ساختی باید داشته باشی.

saeed0c

کاربر سایت
Jun 16, 2011
34
email بده EA مشکلت رو حل میکنن.زیاد پیش میاد از این مشکلات.منتها تاریخ تولد و مشخصاتی که باهاش اکانتت رو ساختی باید داشته باشی.

.
دقیقا ea کجاست ؟ :D به کی باید بگم؟

خب مشکل اینجاست که ما نه سوال امنیتی رو میدونیم نه تاریخ تولد ! یوزرم Trance5 :|

ااااااه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر