کدام پسوند=کدام برنامه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام من یه موزیک ویدیو 40 مگا بایتی دانلود کردم که پسوندش wma هستش چه نرم افزاری اجراش میکنه؟
میشه به یه پسوند دیگه تغییرش داد؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Agent47:
سلام من یه موزیک ویدیو 40 مگا بایتی دانلود کردم که پسوندش wma هستش چه نرم افزاری اجراش میکنه؟
میشه به یه پسوند دیگه تغییرش داد؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
اکثر نرم افزار های این فرمت رو پخش میکنن
Windows Media Audio فرمتی هست که میتونید براحتی از طریق پلیر های مشهور مثل Windows Media Player پخش کنید
البته این فرمت مخصوص فایلهای صوتی هست و فایلی که شما دریافت کردید احتمالا باید با فرمت WMV داشته باشه که فرمت Windows Media Video هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
پیشنهاد میکنم اگه با فایلی مشکل دارین و نمیتونین بازش کنین از Nero ShowTime که همراه نرو 7 نصب میشه استفاده کنین ضرر نداره.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
کثر نرم افزار های این فرمت رو پخش میکنن
Windows Media Audio فرمتی هست که میتونید براحتی از طریق پلیر های مشهور مثل Windows Media Player پخش کنید
البته این فرمت مخصوص فایلهای صوتی هست و فایلی که شما دریافت کردید احتمالا باید با فرمت WMV داشته باشه که فرمت Windows Media Video هست

نه عزیزم همون wma هستش 37 مگا بایت هست و من به اسم فایل تصویری دانلود کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم تصویر رو پخش نمیکنه (real one) و همون پیغام همیشگی رو میده--conect بشید و .. --
قبلا هم تو بازیدات که بودیم یه بابایی بود فکر کنم fashist بود که چند تا موزیک ویدیو Rasmus گذاشته بود یادمه دان کردم و همین مشکل...
مشخصا خود فایل ایراد داره و مشکل از نرم افزارها نیست چون من یه موزیک ویدیو با همین فرمت دارم که media player میخونش
بیخیال از شما ممنونم:p

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط Agent47:
نه عزیزم همون wma هستش 37 مگا بایت هست و من به اسم فایل تصویری دانلود کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم تصویر رو پخش نمیکنه (real one) و همون پیغام همیشگی رو میده--conect بشید و .. --
قبلا هم تو بازیدات که بودیم یه بابایی بود فکر کنم fashist بود که چند تا موزیک ویدیو Rasmus گذاشته بود یادمه دان کردم و همین مشکل...
مشخصا خود فایل ایراد داره و مشکل از نرم افزارها نیست چون من یه موزیک ویدیو با همین فرمت دارم که media player میخونش
بیخیال از شما ممنونم:p
سلام
Agent47 جان WMA همانطور که از اسمش پیداست (Windows Media Audio) فقط برای فایل های صوتی است. اگر بخواد تصویر هم داشته باشه باید حتما به صورت WMV (Windows Media Video) باشه. امکان نداره wma بتونه تصویری رو پخش کنه. (این دقیقا مثل اینه که آدم بگه MP3 تصویر هم پخش می کنه) این فیلم هایی هم که شما دارید یا کلا خراب است و یا اینکه پسوندش دست کاری شده. شما پسوند فایلو به wmv تغییر بده و بعد با برنامه Media Player اجرا کن، فکر کنم اینطوری اجرا بشن.

البته می تونه این فایل های شما شامل یک دسته دیگه هم بشه. مثلا فیلم های AVI ی که به وسیله Divx تبدیل شده باشن در اکثر Player ها فقط صدا دارند و تصویر ندارند و برای رفع این مشکل باید Codec خود Divx رو از سایتش دانلود و نصب کرد. شاید این فیلم های شما با برنامه ای تبدیل شده باشند که اینطوری باشه.

موفق باشی

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام
Agent47 جان WMA همانطور که از اسمش پیداست (Windows Media Audio) فقط برای فایل های صوتی است. اگر بخواد تصویر هم داشته باشه باید حتما به صورت WMV (Windows Media Video) باشه. امکان نداره wma بتونه تصویری رو پخش کنه. (این دقیقا مثل اینه که آدم بگه MP3 تصویر هم پخش می کنه) این فیلم هایی هم که شما دارید یا کلا خراب است و یا اینکه پسوندش دست کاری شده. شما پسوند فایلو به wmv تغییر بده و بعد با برنامه Media Player اجرا کن، فکر کنم اینطوری اجرا بشن.

البته می تونه این فایل های شما شامل یک دسته دیگه هم بشه. مثلا فیلم های AVI ی که به وسیله Divx تبدیل شده باشن در اکثر Player ها فقط صدا دارند و تصویر ندارند و برای رفع این مشکل باید Codec خود Divx رو از سایتش دانلود و نصب کرد. شاید این فیلم های شما با برنامه ای تبدیل شده باشند که اینطوری باشه.

حق با شماست من خيلي تو اين زمينه ها وارد نيستم ولي ديگه اينقدر ميدونم که Audio مربوط به صدا هستش اما چيکار کنم خوب من موزيک ويديو اهنگ in bloom از گرووه nirvana رو دانلود کردم پسوندش wma هستش الان هم داره ميخونه منم لذتش رو ميبرم.شما یه سر لینک زیر بزن ببین پسوند اهنگ in bloom چجوریاست. ممنونم

http://www.nirvanafreak.com/multimedia.shtml

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط Agent47:
حق با شماست من خيلي تو اين زمينه ها وارد نيستم ولي ديگه اينقدر ميدونم که Audio مربوط به صدا هستش اما چيکار کنم خوب من موزيک ويديو اهنگ in bloom از گرووه nirvana رو دانلود کردم پسوندش wma هستش الان هم داره ميخونه منم لذتش رو ميبرم.شما یه سر لینک زیر بزن ببین پسوند اهنگ in bloom چجوریاست. ممنونم

http://www.nirvanafreak.com/multimedia.shtml
سلام
من چون این مسئله برام جالب اومد و به صحبت های شما هم اطمینان دارم این ویدئو کلیپ (in_bloom_subpopversion_full.wma) دانلود کردم.
دقیقا همان چیزی بود که فکرشو می کردم. این فایل با پسوند wmv است ولی به دلایلی که نمی دونم پسوندش دستکاری شده و یکی wma گذاشته (!) اولش که با همان پسوند wma اجرا می کردم کلیپ اجرا می شد ولی در اول کار media player یه ارور می داد که این فرمت مشکل داره و فایل با فرمتش یکی نیست ولی به هر حال اجرا می کرد. بعد از اینکه خودم پسوندشو تغییر دادم به wmv دیگه فیلم کاملا درست اجرا می شه و هیچ گونه اروری هم داده نمی شه.
شما هم اگه این فایلاتو پسوندشو تغییر بدی همانطور که قبلا هم گفتم احتمالا مشکلت حل می شه.

موفق باشی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
فیلم هایی که با گوشی های موبایل فیلم برداری میشه رو با چه برنامه ای میشه باز کرد؟
فرمت گوشی ها همه یکی هست(این فیلم با گوشی با نوکیا فیلم برداری شده)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نوشته شده توسط Sasy360:
عزیزان میشه بگید فورمت amr رو با چی باز کنم؟:confused:

سلام عزیزم

فکر کنم شما بتونید این فایل رو با برنامه های Real Player Quicktime بتونی اجرا کنی

فکر کنم یه فایل صوتی باشه و یع نوع فرمت Mobile هستش

یه نگاهی هم به این لینک بنداز

http://filext.com/detaillist.php?extdetail=amr&Search=Search

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
من میخام برنامه هایی با فرمت Pbp رو باز کنم و ادیتشون کنم.کمکم کنید.و همینطور برنامه ای که بتونه PRX رو باز کنه.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نوشته شده توسط chalengeeverything:
من میخام برنامه هایی با فرمت Pbp رو باز کنم و ادیتشون کنم.کمکم کنید.و همینطور برنامه ای که بتونه PRX رو باز کنه.

محمد رضا جون فکر کنم این فایل ها مال PSP باشه نه :exclaim:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
فیلم هایی که با گوشی های موبایل فیلم برداری میشه رو با چه برنامه ای میشه باز کرد؟
فرمت گوشی ها همه یکی هست(این فیلم با گوشی با نوکیا فیلم برداری شده)

بهزاد عزیز فرمت فیلم برداری موبایل ها 3gp است و میشه با real layer بازشون کرد.;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد عزیز فرمت فیلم برداری موبایل ها 3gp است و میشه با real layer بازشون کرد.
باز نشد...من مدل گوشی یادم نیست والا می گفتم....
اصلا یه فرمت عجیب داشت...بذار ببینم بهت می گم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
موبایل معمولا یا 3gp هست یا mpeg که با همون real باز میشه.
اگه اسم گوشیش رو بگی خودم دنبال فرمتش و برنامه ی باز کنندش میرم.
مگر بعضی از برنامه ها که فرمت مخصوصی دارند که با player خودشون رو موبایل تنها باز میشن.
ولی رکوردر خوده گوشی با همین 2 فرمت بالا فیلمبردای میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر