کالکشن کتاب های Metal Gear Solid توسط کونامی معرفی شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سالگرد 25 سالگی سری معروف metal Gear Solid همچنان ادامه دارد و کونامی عناوین خوبی معرفی کرده است اما شاید بهترین آن ها کالکشن کتاب هایی از این سری باشد که توسط این کمپانی معری شده است. گفته شده که تنها 2500 نسخه از این کتاب ها منتشر خواهد شد.

MGS-Books.jpg

کالکشن رسمی کتاب های MGS شامل 7 جلد خواهد بود که هر کدام شامل پشت صحنه ساخت و توسعه این سری خواهد بود.

این کتاب ها عبارتند از:

• Metal Gear Solid Scenario Book
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Scenario Book
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater Scenario Book
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  • Metal Gear Solid Peace Walker Scenario Book
  • The Art of Metal Gear Solid Gallery Works
  • The Art of Metal Gear Solid Studio Works

این کالکشن در سایت رسمی کونامی با قیمت 26,250 ین در دسترس خواهد بود.

عکس هایی از این کالکشن:

منبع

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اون PW رو نگا:x
جلداشون خیلی قشنگن:x
ولی کاشکی به جای حروف PW اون علامت صلح بازی(که خیلی شبیه هواپیما های بمب انداز بود!:D)رو میزاشت

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
26 ین فکر کنم بشه حدود 10 دلار(مطمئن نیستم) که به تومن بخواهیم حساب کنیم میشه حدودای 20 تومن !
کسی حاضره برای نسخه انگلسی کالکشن 20 تومن بده !؟؟؟ معلومه خیلیا میدن !

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
تنها 2500 نسخه از این کتاب ها منتشر خواهد شد.
یه کتاب ناشناخته تو ایران چاپ میکنن حداقل 5000 نسخه تیراژ داره معلومه اینا خودشونم میدونن کالکشنشون خریدار چندانی نداره!

Last edited by a moderator:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
:d
میشه یه چیزی حدود 300 دلار که به پول خودمون میشه هفتصدو خورده هزار تومان

100 ین = 311 تومان
311x10=3110
هر هزار ین 3110
26 هراز ین قیمت کتابه
پس

3110x26=80860 تومان

اونجوری که من حساب کردم ! حالا نمی دونم شاید اشتباه کردم ! ولی همین میشه !:d

یه کتاب ناشناخته تو ایران چاپ میکنن حداقل 5000 نسخه تیراژ داره معلومه اینا خودشونم میدونن کالکشنشون خریدار چندانی نداره!

تو جلد اول همیشه تیراژ پایینه تا ببینن مخاطب چقدر تقاضا داره، بعد ارزیابی می کنن جلد دوم و وارد بازار می کنن
همین کار که تیراژش کمه باعث میشه جزو کتاب های لوکس باشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا امید هر صد ین ژاپن اون قیمت هست نه هزار تا. قیمت کتاب تقریباً 800تومن میشه به پول خودمون که چون سنگین هست کلی هم پول حملش میشه و خیلی زیاد در میاد اگه کسی بخواد بخره شاید نزدیک 1.5 اینا تو خرج بیافته:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آقا امید هر صد ین ژاپن اون قیمت هست نه هزار تا. قیمت کتاب تقریباً 800تومن میشه به پول خودمون که چون سنگین هست کلی هم پول حملش میشه و خیلی زیاد در میاد اگه کسی بخواد بخره شاید نزدیک 1.5 اینا تو خرج بیافته:D
1.5 ؟ :D. چند وقت بعد PDF ش میاد بیرون ماشالله ماهم مترجم MGS Lover کنم ندارم :D.

MichaelJackson

کاربر سایت
Apr 5, 2012
27

یا علـی! البته این جور که به نظر میاد برای بعضی از دوستان توبازی سنتر این رقم ها اصلا حرفی و رقمی به حساب نمیاد!
همین چند ماهه دیگه بعضی از دوستان برای تکمیل کالکشنشون میگیرن وبعد از 1 سال هم که ازش حسابی زده میشن یا وقتی میخوان یکی دیگه جدیدشو بگیرن،(اصلا فکرنکنم تا اون موقع حتی لای یکی از کتاب ها رو هم باز کرده باشن... دیگه حداکثرش عکس یکی-دوتا از عنوان هاشوببینن...) اونوقت توی قسمت فروشگاه سایت به قیمت 80% خریداری شده یا 6-7 برابر(قیمت اون زمان! 1 ساله دیگرو میگم) میزارن برای فروش
اونوقت زیرشم مینویسن این قیمت پایست کسی که قدرشو میدونه کمتر نمیخره، اصلا کمتر هم نمیدم برام صرف نداره اگه کمتر بگین نگه مبدارم، اسپم هم ممنوع گزارش یا بن میشه طرف...، اصلا یه کاری تاپیک قفل فقط پ خ، راحت...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر