کارگردان انیمیشن BioWare: هزینه ی بالای ساخت در نسل جدید مانع انقلاب گرافیکی خواهد شد

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
Neil Thompson کارگردان هنری و انیمیشن BioWare اعتقاد دارد هزینه ی بالای ساخت بازی در نسل جدید مانع از انقلاب گرافیکی، مانند آنچه که در شروع نسل های قبلی بوجود آمد، می شود.

20121022_dragon_age_3_inquisition_da3.jpg

وی در مصاحبه ای با OXM UK گفت زمانی که با مساله ی اقتصادی مواجه میشوید، صنعت بازی سازی نمی تواند ساخت بازی را به صورتی جلو ببرد که بتواند از پتانسیل اصلی این نسل استفاده کند.

او گفت: "مسلما زمانی که با محدودیت های سخت افزاری مواجه میشویم آنها را به عقب میرانیم، مطمئن هستم که در نسل جدید هم همین طور خواهد بود. ولی به نظر من صنعت بازی سازی خودش را در گوشه ای که از لحاظ اقتصادی بازی سازی به صرفه نخواهد بود، قرار نخواهد داد. آخرین جهش تکنولوژی افراد را شگفت زده کرد، مخصوصا کسانی را که ما نیاز داشتیم و جهش مهارتی که از آن ها می خواستیم."

وی افزود: "در نسل قبلی درک ما این بود که در این نسل 10 برابر افزایش کیفیت نسبت به نسل قبل از آن خواهد داشت. در نسل جدید هم یک جهش خواهد بود اما مانند قبل قابل لمس نخواهد بود. افراد تلاش میکنند به هوشمند ترین شکل ممکن کار ها را انجام دهند. به نظر من آنها باید خود را آماده کنند ولی ما دوباره یک افزایش 10 برابری کیفیت را نخواهیم دید چون بودجه ی همچین پروژه هایی مضحک خواهد بود. شما در این حالت میبایست حداقل 20-30 میلیون نسخه بفروشید تا تازه پول ساخت را در بیاورید (بدون سود!)"

بازی Dragon Age 3: Inquisition شایعه شده یک عنوان نسل بعدی خواهد بود و تامپسون اعلام کرده به لطف تحول که انجین Frostbite 2 ایجاد کرده به صورت خیره کننده ای زیبا خواهد بود.

منبع: BioWare dev: next-gen transition too expensive for major graphical leap

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چه ربطی به اینا داره مجتبی ! :|
اگه هزینه ساخت بازیا انقد بالا بود الان EA‏ پول پرست 15 تا عنوان آماده واس نسل بعد نمیزد و یا استودیوهای سازنده انقد استقبال گرمی از نسل بعد و الالخصوص PS4 نمیکردن!
در کل Biowar‏ ‏, چرتی بیش نگفته ! :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چه ربطی به اینا داره مجتبی ! :|
اگه هزینه ساخت بازیا انقد بالا بود الان EA‏ پول پرست 15 تا عنوان آماده واس نسل بعد نمیزد و یا استودیوهای سازنده انقد استقبال گرمی از نسل بعد و الالخصوص PS4 نمیکردن!
در کل Biowar‏ ‏, چرتی بیش نگفته ! :D

منم نگفتم ربط داره مهدی جان!!:d
اونجا به بایوور گفتی درپیت,منم غیرتی هستم روش شاکی شدم همین!!:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
مطمئناً حرفش درسته مگه میشه گرافیک و کار روی بازی ها بیشتر بشه و هزینه ها زیاد نشه مطمئناً بازی ها بالای 75 دلار تمام خواهد شد
همون ماریو Wii U در اوایل لانچ 75 دلار بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر