پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
خواهش میکنم
تا اونجایی که با این برنامه کار کردم این ارور زمانی میاد که یا برنامه Remote PKG installer از رو خود ps4ت ممکنه بسته باشه یا اینکه بعد از نصب هر یک از فایل pkg باید یک مرتبه ببندیش و باز دو باره باز کنی و بعدش از طریق pc با ps4remotepkgsender فایلت رو ارسال کنی
ی مورد و مشکلم دیگم هست و ممکنه با این ارور مواجه شی که زیاد و پشت سرهم بیای و یک فایل رو ارسال کنی و به برنامه ps4remotepkgsender بدی که قاطی میکنه و کلا از pc و ps4 هر دو برنامه رو باید ببندی و اول برنامه Remote PKG installer از رو خود ps4ت مجدد باز میکنی و سپس از طریق pc برنامه ps4remotepkgsender رو باز و فایلت رو مجدد ارسال میکنی,حتما حتما از قسمت نوتیفیکیشن کنسول هم باید اون فایلی که فرستادی و ناموفق بوده رو هم اول پاک کنی و مجدد اقدام به ارسال و نصبش کنی لذا به این موردم توجه کن.
آقا رضا خیلی مخلصیم . داداش من همه اون کارها رو کردم یعنی حتی برنامه ها رو کلا بستم و باز کردم هم روی PC و هم روی PS4 ولی انگار فقط با این فایل ها مشکل داره . شما خودتون با ps4remotepkgsender دی ال سی بازی god رو نصب کردی ؟؟ ( البته من ریجن اروپا رو دانلود کردم .)

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
آقا رضا خیلی مخلصیم . داداش من همه اون کارها رو کردم یعنی حتی برنامه ها رو کلا بستم و باز کردم هم روی PC و هم روی PS4 ولی انگار فقط با این فایل ها مشکل داره . شما خودتون با ps4remotepkgsender دی ال سی بازی god رو نصب کردی ؟؟ ( البته من ریجن اروپا رو دانلود کردم .)
ارادت
داداش گلم تا اونجا که میدونم و خودمم نسخه اروپاشو گرفتم

CUSA 34390 EUR​

,dlc درست و مطابق با id بازیشو متاسفانه نتونستم پیدا کنم هر جاهم گذاشتن مطابقت نداره با نسخه اروپاش و البته من زیاد واسم مهم نبود این قضیه و پیگیرم نشدم اما فکر کنم لینک dlc های نسخه امریکا رو واسه اروپا گذاشتن لذا واسه خودمم نصب نشدن.من تعجب کردم الان بنا بر گفته خودت که گفتی نسخه بازیت اروپاس پس به چه شکل dlc بازیرو از طریق فلش ریختی!!
بنابراین ایراد از برنامه نیست خیالت راحت.

خب الان به عکس از برنامه که گذاشتی دقت کردم و دیدم dlc شما نسخه امریکاس(CUSA34386)بنابراین با توجه به گفته خودت ک ورژن بازیت اروپاس و به نظرم همین ایدی باشه که منم دانلود کردم بنابراین اون ارور کاملا طبیعی هست و همونطور که گفتم ایراد از برنامه ps4remotepkgsender نیست.

آخرین ویرایش:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
ببخشید اسپم میکنم ولی چون اینجا فعالیت داشتین اینجا پیام دادم
آقا رضا میشه لطف کنین لینک دانلود مستقیم بازی resident evil village ریجن 18017 واسم بذارین
( بجز سایت پیسی دی، چون از اونجا گرفتم پارت آخرش مشکل داره واسم)

• Like
Reactions: b.boys and rezagoli

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام آقا رضا روزتان بخیر،من بازی god of war ragnarok با آیدی cusa34390 را دانلود کردم الان آپدیت جدیدی که امروز آمده بر روی این آیدی نصب نمی شود آیا راهی وجود دارد که بر روی این آیدی ( با تبدیل کردن ) نصب کرد ؟ با تشکر

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام آقا رضا روزتان بخیر،من بازی god of war ragnarok با آیدی cusa34390 را دانلود کردم الان آپدیت جدیدی که امروز آمده بر روی این آیدی نصب نمی شود آیا راهی وجود دارد که بر روی این آیدی ( با تبدیل کردن ) نصب کرد ؟ با تشکر
سلام
اپدیت 2.04بک پورت 5.05 به بالا رو واسه نسخه CUSA 34390 EUR دانلودو نصب کنی حله.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
ارادت
داداش گلم تا اونجا که میدونم و خودمم نسخه اروپاشو گرفتم

CUSA 34390 EUR​

,dlc درست و مطابق با id بازیشو متاسفانه نتونستم پیدا کنم هر جاهم گذاشتن مطابقت نداره با نسخه اروپاش و البته من زیاد واسم مهم نبود این قضیه و پیگیرم نشدم اما فکر کنم لینک dlc های نسخه امریکا رو واسه اروپا گذاشتن لذا واسه خودمم نصب نشدن.من تعجب کردم الان بنا بر گفته خودت که گفتی نسخه بازیت اروپاس پس به چه شکل dlc بازیرو از طریق فلش ریختی!!
بنابراین ایراد از برنامه نیست خیالت راحت.

خب الان به عکس از برنامه که گذاشتی دقت کردم و دیدم dlc شما نسخه امریکاس(CUSA34386)بنابراین با توجه به گفته خودت ک ورژن بازیت اروپاس و به نظرم همین ایدی باشه که منم دانلود کردم بنابراین اون ارور کاملا طبیعی هست و همونطور که گفتم ایراد از برنامه ps4remotepkgsender نیست.
آره داداش رضا تمام حرفات ( البته شما که همیشه هم حرفتون هم کارتون درسته ) واسه خود من هم جالب بود اون DLC با این که مربوط به نسخه امریکا بود ولی با فلش راحت نصب شد و هیچ ایرادی هم نگرفت ( من سایت خارجی رو نگاه کردم DLC مربوط به ورژن اروپا رو پیدا نکردم ) . داداش شما هم با فلش امتحان کن راحت نصب میشه . حالا یک بار هم که شده اسم فایل رو rename میکنم شاید با لن هم نصب بشه . آقا رضا گلی . خیلی مخلصیم .

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
ببخشید اسپم میکنم ولی چون اینجا فعالیت داشتین اینجا پیام دادم
آقا رضا میشه لطف کنین لینک دانلود مستقیم بازی resident evil village ریجن 18017 واسم بذارین
( بجز سایت پیسی دی، چون از اونجا گرفتم پارت آخرش مشکل داره واسم)

Resident Evil Village​

CUSA18017

1fichier.com: Cloud Storage

Update 1.11(فقط برای فریمور 9.00)

Update 1.11 (Fix 5.05/6.72/7.02/7.55)

آره داداش رضا تمام حرفات ( البته شما که همیشه هم حرفتون هم کارتون درسته ) واسه خود من هم جالب بود اون DLC با این که مربوط به نسخه امریکا بود ولی با فلش راحت نصب شد و هیچ ایرادی هم نگرفت ( من سایت خارجی رو نگاه کردم DLC مربوط به ورژن اروپا رو پیدا نکردم ) . داداش شما هم با فلش امتحان کن راحت نصب میشه . حالا یک بار هم که شده اسم فایل رو rename میکنم شاید با لن هم نصب بشه . آقا رضا گلی . خیلی مخلصیم .
اپدیت جدیدو (2.04)امشب بگیرم چون هنوز وقت نداشتم که دانلودش کنم,باشه عزیزdlc رو باز تستش میکنم و مچکرم که اطلاع دادی.
عزیزی دوست گرامی.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
از ثبت باگ جدید توسط CTurt تا اپدیت جدید FIFA 23 توسط اوپسی

Alireza.jpg
Alireza.jpg

evil west تکلیفش مشخص نیس The Callisto Protocol هم اضافه شد,حالا سوال اینجاس ایا امکان بکپورت رو فریمورهای 9 به پایین بوجود میاد و در چه زمانی فراهم میشه(جوابی که cyber فقط میتونه بده)!؟

Alireza.jpg

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
evil west تکلیفش مشخص نیس The Callisto Protocol هم اضافه شد,حالا سوال اینجاس ایا امکان بکپورت رو فریمورهای 9 به پایین بوجود میاد و در چه زمانی فراهم میشه(جوابی که cyber فقط میتونه بده)!؟

View attachment 277926

در صورتی که بتونن بک پورت کنن فک نکنم دیگه هک بالای 9 منتشر کنن اما اگه نشه احتمال زیاد میرن که برای هک ورژن 10

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
Mw2 اوکی نشده هنوز؟
در صورتی که بتونن بک پورت کنن فک نکنم دیگه هک بالای 9 منتشر کنن اما اگه نشه احتمال زیاد میرن که برای هک ورژن 10
نه هنوز اخبارش برمیگرده به همون چن هفته قبل از cyber

دیگه باید منتظر موند همونطور که خودتم تو جملت هست داری میگی فک نکنم و همین میشه مساله که هیچکس چیزی از بعد و اینده به درستی نمی دونه به هر حال همین که کسی چیزی از بعدش نمیدونه میتونه بهتر و بیشتر اوقات لذت بخش ترم باشه بنابراین چاره ای جز انتظار نیست

اپدیت جدید v1.07 بازی FIFA 23 از اوپسی
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578

View attachment 277926
بازی gungrove هم اضافه شده رضا جان.
واقعا دیگه ارجینال نمیصرفه 2.5 میلیون تومن پول بازی! خرجی نصف ماه یک خانواده. :-??

• Like
Reactions: b.boys and rezagoli

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
You can now load PS4 Game patches 60FPS(پیشنهاد میشه برای PS4 PRO)
View attachment 276871
ویدیو اموزش از MODDED WARFARE:

توضیح و اطلاعات بیشتر در لینک زیر:
You can now load PS4 Game patches (60FPS, etc...) directly with GoldHEN 2.2.5b7 + GoldHEN Cheats Manager 1.0.0 - Wololo.net
این روش تست شد و کاملا اوکی بود . رو بازی Red dead و uncharted اوکی بود و پچ ها لود میشن

دوتا نکته حتما رعایت کنید:
1. وقتی برنامه چیت منیجر رو اجرا کردین برنامه رو نبدین و برگردین تو محیط کاربری و بازیو اجرا کنین. برنامه باید در پس زمینه در حال اجرا باشه.
2. حتما برای ریختن فایل پلاگین از برنامه filezilla استفاده کنین. من کلی دردسر کشیدم با xplorer و فلش فایل رو ریخته بودم و اجرا نمیشد بعد با FTP ریختم درست شد. دلیلش هم وقتی با xplorer میریزین فایل دسترسی 666 (rw داره و دسترسی اجرا نداره) اما وقتی با ftp بریزین دسترسی 777 (rwx - همه دسترسی ها) رو داره.

البته یه سری نکات هم هست حواستون باشه :

1. یه سری بازیا که تو بلاگ illusion001 هستند تو این پچ ها نیست مثل HR و Beyond و اونا باید به همون روش خودش فعال بشن.
2. یه سری بازیا مثل sekiro فقط ورژن 1.06 براش تعریف شده و اگر اون اپدیت رو نصب داشته باشین قابلیت فعال سازی داره. (کدهای نوشته شده برای بازی رو اکر تو برنامه یا خود بلاگ سازنده ببینید متوجه میشین چه به چی هست داستان)

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
بازی gungrove هم اضافه شده رضا جان.
واقعا دیگه ارجینال نمیصرفه 2.5 میلیون تومن پول بازی! خرجی نصف ماه یک خانواده. :-??
اگر منظورت بازی gungrave باشه دو عنوانم رو ps2 داشت که یادش بخیر البته ps2 به قدری بازی داره که خودمم تا الان هنوز خیلیاش رو اینقدر که تریلر و گیم پلی حالا اگر بشه و بتونیم بگیم نوستالژیک بوده رو الان بصورت رندوم تو سطح نت میبینمو هنوز بازی نکردم چون هنوزم بازی با ps2 حس و حال خودش رو داره.
اره واقعا خرید بازی اونم بصورت اورجینال تو این شرایط میتونه حداقل واسه کسانی مثل ما سخت باشه خصوصا اینکه جیلبریکم نباشی و تو مقایسه ببینی بقیه جیلبریک دارن و اونا دارن بازیای جدید رو راحت با بکپورت رو فریمورهای پایین ترم اجرا میکنن دیگه میشه قسمت سخت ماجرا واسه اونایی که اپدیت کردن و رو فریمورهای بالاترن...جالب اینکه cyber هم جدیدا رو بازیای جدید فعلا داره تفسیرش رو میگه و چون یجورایی یکه تازه این میتونه طبیعی هم باشه.

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر