پچ جدید نسخه PC بازی Nioh 2 آیکون کلیدهای موس و کیبورد را اضافه می‌کند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌تازگی کاربران نسخه PC بازی Nioh 2 آپدیت جدیدی را دریافت کرده‌اند که مشکلات مختلفی را حل می‌کند. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Nioh 2

با آپدیت 1.27، کاربران رایانه‌های شخصی بازی Nioh 2 Complete Edition بالاخره می‌توانند آیکون کلیدهای مربوط به موس و کیبورد را در بازی ببینند. برای پدیدار کردن این آیکون‌ها، تنها لازم است تا از بخش تنظیمات Control Icons را فعال کنید. علاوه بر آن، عملکرد فریم ریت نیز بهبودهایی داشته یافته که می‌توانید آن را از بخش Effect Quality تنظیم کنید.

برخی از کاربران رایانه‌های شخصی هنگام استفاده از حرکت Burst Counter در مقابل تعدادی از دشمنان در حالت 120 فریم دچار مشکل می‌شدند. آپدیت جدید این مشکل را هم حل می‌کند. دیگر مشکلاتی که رفع شده‌اند شامل مشکل فعال بودن سایه‌ها در کات سین‌ها (حتی زمانی که کاربر آن را در تنظیمات گرافیکی غیرفعال کرده)، مشکل روشن‌تر بودن مه‌ها در برخی مراحل، و همچنین مشکلی که پس از تغییر شکل دادن به Dragon Ninja در حالت چهره به وجود می‌آمد، می‌شود.

نسخه کامل Nioh 2 برای PS4، PC و PS5 در دسترس است. شما می‌توانید بررسی نسخه PC بازی Nioh 2 The Complete Edition را از بازی سنتر مطالعه کنید.

Continue reading...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
بالاخره می‌توانند آیکون کلیدهای مربوط به موس و کیبورد را در بازی ببینند!!!
واقعا خسته نباشن :)):))
یکی دیمن سولز میسازه یکی این ....
این?
همین "این" یکی از بهترین تجربه ی گیمینگ خیلی از گیمرا از جمله خود من بوده. از نظر گیم پلی و سرعت بازی و خیلی مکانیزم ها هم هیچ شباهی بین سولز و "این" نیست. قطعا nioh یه بازی با مکانیزم های یونیک هست که ادامه دار بودنش شدیدا حس میشه.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
بالاخره می‌توانند آیکون کلیدهای مربوط به موس و کیبورد را در بازی ببینند!!!
واقعا خسته نباشن :)):))
یکی دیمن سولز میسازه یکی این ....
چرا دیمن سولز؟ شما اینو با dark souls مقایسه کن با اینکه به میازاکی اردات خاصی دارم اشغالی بیش نبود dark souls اولی(از لحاظ فنی و پرفورمنس) از لحاظ پورت اونم دقیقا همین مشکلاتو داشت یه keybind درست حسابی نداشت اونم تو darksouls 3 تازه یه پرفرمنس خوب دادن koei team به نظر من عالی عمل کرده قطعا بهتر میشه در آینده ، در کل این استدیو های شرقی تجربشون رو pc کمه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
کرک اصل بازی که خیلی وقته اومده اپدیت هم اومده فقط حواستون اپدیت با نسخه دانلودی یکی باشه
گذاشتن cs که؟ 76mb
هیچ کدوم از سایت های ایرانی ندیدم که اپدیت 1.27 گذاشته باشن این 1.26 قدیمیه هست که البته همونم نذاشتن

ظاهرا سر قضایای مسخره اخیر این شکلی شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: farzad_angel

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
هیچ کدوم از سایت های ایرانی ندیدم که اپدیت 1.27 گذاشته باشن این 1.26 قدیمیه هست که البته همونم نذاشتن

ظاهرا سر قضایای مسخره اخیر این شکلی شده
سلام.
لینک دانلود آپدیت رو توی پروفایلم گذاشتم

• Like
Reactions: Persia Tech

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
چرا دیمن سولز؟ شما اینو با dark souls مقایسه کن با اینکه به میازاکی اردات خاصی دارم اشغالی بیش نبود dark souls اولی(از لحاظ فنی و پرفورمنس) از لحاظ پورت اونم دقیقا همین مشکلاتو داشت یه keybind درست حسابی نداشت اونم تو darksouls 3 تازه یه پرفرمنس خوب دادن koei team به نظر من عالی عمل کرده قطعا بهتر میشه در آینده ، در کل این استدیو های شرقی تجربشون رو pc کمه
=))=))=))

دیمن سولز به دلیل اینکه محیط های خاص و نبود بون فایر بهترین اثر میازاکی به همین دلیل هم سونی این برگ خفن رو برای نسل 9 رو کرد :))

• Like
Reactions: Need4Speed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر