پرسش و پاسخ Xbox One

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام دوستان
من یه 2-3 سالی هست از این کنسول دور بودم و الان سوال دارم ازتون
یک اینکه اگه من بازی هکی بریزم و بعدا بخوام به لایو متصل بشم، کاری میتونم قبلش بکنم که کنسول بن نشه ؟
مثلا کنسول رو ریست کنم یا بازیا رو پاک کنم یا ...
اصلا با بازی هکی کنسول بن میشه یا فقط بازی ها قفل میشن ؟
دو اینکه بازی هکیا رو به صورتآفلاین با هارد انتقال میدن توی کنسول یا اونا رو هم آنلاین میریزن روی کنسول ؟
ممنون میشم جواب درست رو بهم بدین
شما بازی افلاین بریزی بعد بخوای انلاین بشی کار خاصی نباید بکنی گفته میشه دیتا رو پاک کنید بعد انلاین بشید بهتره ولی به نظر من فرقی ایجاد نمیکنه....

در مورد سوال دوم اول بازی ها رو انلاین میریزن بعد کنسول افلاین میکنند.

سلام
من دیروز یک دستگاه xbox one s خریدم
و چون تصمیم داشتم فعلا آفلاین بازی کنم دادم برام بازی ریختن
بعد کپی برام ۱۴ تا بازی ریختن که اوکی کار میکنه
ولی وقتی هارد به دستگاه وصل کردم هیچ کدوم از فیلم ها و یا موزیک رو اجرا نکرد
راهی هست بدون اتصال به اینترنت بتونم
Vlc یا xboxmediaplayer بریزم؟
اگر دستگاه رو به اینترنت وصل کنم و فقط نرم افزار بریزم امکان داره مشکلی پیش بیاد؟
به عنوان مثال فایل نصبی vlc برای xbox هست که از طریق pc بریزم؟

برای اتصال هارد کنسول باید آنلاین باشه تا هارد رو شناسایی کنه ..به محض اینکه به اینترنت متصل بشید بازی های افلاینی که ریختید قفل خواهند شد.

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: Wrath OF Joker

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
دوستان تا حالا این مشکل براتون پیش اومده که توی بعضی بازی ها ناگهان صدا قطع میشه و وقتی از بازی خارج میشی میای قسمت HOME کنسول و دوباره پلی میدی بازی رو درست میشه
توی RISE OF THE TOMB توی کل بازی بدون مشکل اجرا شد فقط یه جا توی درگیری موسیقی بازی بعد از درگیری دیگه قطع نشد یعنی تا چند دقیقه حتی بعد از درگیری فقط همون موسیقی پخش میشد و باز صدای شلیک اسحله ها و .... اصلا نمیامد فقط 1 بار این مشکل اواسط بازی پدیدار شد از بازی خارج شدم دوباره پلی کردم درست شد
کنسول هم X1X هست تا حالا مشکل این مدلی نداشتم فقط یکی توی توم ریدر و یکی رایز
توی رایز توی کل بازی فقط 1 بار صدا قطع شد که خارج شدم دوباره پلی دادم درست شد و دیگه هم مشکل نداشت
خواستم ببینم تا حالا بقیه دوستان مشکلات این مدلی داشتن؟؟؟
چون اکثرا ایراد از بازی هاست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تا حالا این مشکل براتون پیش اومده که توی بعضی بازی ها ناگهان صدا قطع میشه و وقتی از بازی خارج میشی میای قسمت HOME کنسول و دوباره پلی میدی بازی رو درست میشه
توی RISE OF THE TOMB توی کل بازی بدون مشکل اجرا شد فقط یه جا توی درگیری موسیقی بازی بعد از درگیری دیگه قطع نشد یعنی تا چند دقیقه حتی بعد از درگیری فقط همون موسیقی پخش میشد و باز صدای شلیک اسحله ها و .... اصلا نمیامد فقط 1 بار این مشکل اواسط بازی پدیدار شد از بازی خارج شدم دوباره پلی کردم درست شد
کنسول هم X1X هست تا حالا مشکل این مدلی نداشتم فقط یکی توی توم ریدر و یکی رایز
توی رایز توی کل بازی فقط 1 بار صدا قطع شد که خارج شدم دوباره پلی دادم درست شد و دیگه هم مشکل نداشت
خواستم ببینم تا حالا بقیه دوستان مشکلات این مدلی داشتن؟؟؟
چون اکثرا ایراد از بازی هاست
با هدستی یا صدا از tvهست؟

• Like
Reactions: X B I T B

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
سلام من رو دستگاه بازی آفلاین ریختم ، اوایل بهم اچیومنت میداد ولی الان هیچ بازی بهم اچیومنت نمیده ، اینم بگم گزینه نمایش اچیومنت تو تنظیمات روشنه ،
میخواستم دستگاه رو از این حالت Reset and keep my games & apps به تنظیمات کارخانه برگردونم ، میخواستم بدونم بازی ها میپره یا نه ؟

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
سلام دوستان . ببخشید صدای فن که از Xbox one s میاد بیرون طبیعیه یه صدای جیر جیر کم مثل صوت میمونه ولی دستگاه اصلا داغ نمیکنه حتی بعد ۵ ساعت گیم

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
سلام دوستان . ببخشید صدای فن که از Xbox one s میاد بیرون طبیعیه یه صدای جیر جیر کم مثل صوت میمونه ولی دستگاه اصلا داغ نمیکنه حتی بعد ۵ ساعت گیم
مال منم همین جوریه
طبیعی هست.

• Like
Reactions: kohyar

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام
چند روز قبل, شهرستان یه ایکس باکس وان اس خریدم. با دو دسته و گارانتی تعویض یک ساله در صورت خرابی, روی کارتن برچسب گارانتی آرین الکتریک زده ولی تو اینترنت گارانتی با این شرکت ندیدم, چنین شرکتی و این برچسب گارانتی معتبر هست یا خیر؟ فروشنده گفت خراب شد بیار همینجا یه سالم میدم ببر, ممنون میشم پاسخ بدین که آیا میشه به این گارانتی اعتماد کرد؟

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام
چند روز قبل, شهرستان یه ایکس باکس وان اس خریدم. با دو دسته و گارانتی تعویض یک ساله در صورت خرابی, روی کارتن برچسب گارانتی آرین الکتریک زده ولی تو اینترنت گارانتی با این شرکت ندیدم, چنین شرکتی و این برچسب گارانتی معتبر هست یا خیر؟ فروشنده گفت خراب شد بیار همینجا یه سالم میدم ببر, ممنون میشم پاسخ بدین که آیا میشه به این گارانتی اعتماد کرد؟

داداش کنسول معمولا خراب نمیشه و گرانتی ها هم معمولا الکی هستن
اگر هم یک درصد خراب شد برو سر وقت فروشنده چون اون مسئولیت گارانتی به عهده گرفته

فقط ترجیحا داخل فاکتور بنویسه یکسال گارانتی تعویض خیلی بهتره

• Like
Reactions: arman gholami

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
من با نت همراه اول مشکل دارم و چند روزه درست نمیتونم اصتفاده کنم
موقع دانلود قطع و وصل میشه همش

واسه بازی هام درست کار نمیکنه

دوستان راه حلی هست واسه مشکل همراه اول؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
من با نت همراه اول مشکل دارم و چند روزه درست نمیتونم اصتفاده کنم
موقع دانلود قطع و وصل میشه همش

واسه بازی هام درست کار نمیکنه

دوستان راه حلی هست واسه مشکل همراه اول؟
برا دانلود که مشکلی نداره نت همراه اول مگر اینکه مجبور شی مودم یا گوشی رو ریست کنی که دوباره وصل شه من خودم همه ی دانلود هام با سیم کارته.
برای بازی کردن هم چون nat type نداره اصلا خوب نیست در حالت کل باید فکر adsl باشی

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
برا دانلود که مشکلی نداره نت همراه اول مگر اینکه مجبور شی مودم یا گوشی رو ریست کنی که دوباره وصل شه من خودم همه ی دانلود هام با سیم کارته.
برای بازی کردن هم چون nat type نداره اصلا خوب نیست در حالت کل باید فکر adsl باشی

منم با همراه اول دانلود میکردم ولی چند وقته درست کار نمیکنه
وصله ولی دانلود قطع میشه وقتی هم که دانلود میکنه سرعت خیلی پایینه

بازم ممنون جواب دادی:Flowers:

• Like
Reactions: che-jaleb

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
داداش کنسول معمولا خراب نمیشه و گرانتی ها هم معمولا الکی هستن
اگر هم یک درصد خراب شد برو سر وقت فروشنده چون اون مسئولیت گارانتی به عهده گرفته

فقط ترجیحا داخل فاکتور بنویسه یکسال گارانتی تعویض خیلی بهتره
سلام, ممنونم بابت پاسختون. والا تو فاکتور نوشته,ولی فکر کنم باید شماره سریال دستگاه هم نوشته بشه که ننوشته, یک سوال دیگه دارم از خدمت شما و دوستان, وقتی منو تو دستگاه میاد, چند تا گزینه پین شدن یا چند تا گروه تشکیل شده,چطور میتونم اونا رو پاک کنم؟ فعلا که نمیخوام آنلاین بشم, اونا رو مخ هستن, میخوام دیگه تو منوها نیان

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر