هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام ...دوستان تبدیل کامپوننت به vga برای وصل کردن پلی استیشن ۲ به مانیتور کامپیوتر ب خوبی جواب میده و درچه حد کیفیت رو می‌تونه منتقل کنه؟ارزش خرید داره بخاطر کیفیت؟
کیفیتش خوبه و افت کیفیت کمی داره

• Like
Reactions: amirali2387

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام ...دوستان تبدیل کامپوننت به vga برای وصل کردن پلی استیشن ۲ به مانیتور کامپیوتر ب خوبی جواب میده و درچه حد کیفیت رو می‌تونه منتقل کنه؟ارزش خرید داره بخاطر کیفیت؟
اگه مانیتورت ورودی HDMI داره بهتره از تبدیل کامپوننت به HDMI استفاده کنی.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
کیفیتش خوبه و افت کیفیت کمی داره
من از خوده کابل کامپوننت راضی ام و نسبت به کابل سه فیش av شفاف تره و تار بودنش و حل می‌کنه.. ولی چون نمیشه مستقیم به مانیتور کامپیوتر زد، الان این تبدیل و بخرم و بزنم ب مانیتور، کیفیتش از کابل av ک مستقیم وصل میشه بهتره یا کمتر ؟ چون توی دیجی کالا دونفر تبدیل av به vga گرفتن و از کیفیت ناراضی بودن...خاسم بدونم این تبدیل ک کامپوننت به vga هست کیفیت خوبی اراعه میده ک راحت بشه بازی های مولتی پلیر هم بازی کرد و شفاف باشه یا نه مثل کابل av تار نشون میده

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من از خوده کابل کامپوننت راضی ام و نسبت به کابل سه فیش av شفاف تره و تار بودنش و حل می‌کنه.. ولی چون نمیشه مستقیم به مانیتور کامپیوتر زد، الان این تبدیل و بخرم و بزنم ب مانیتور، کیفیتش از کابل av ک مستقیم وصل میشه بهتره یا کمتر ؟ چون توی دیجی کالا دونفر تبدیل av به vga گرفتن و از کیفیت ناراضی بودن...خاسم بدونم این تبدیل ک کامپوننت به vga هست کیفیت خوبی اراعه میده ک راحت بشه بازی های مولتی پلیر هم بازی کرد و شفاف باشه یا نه مثل کابل av تار نشون میده
فکر کنم میشه درستش کرد مثل کامپوننت که قبلا نحوه ساختش رو گذاشته بودم ولی خودم امتحان نکردم
images

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
دوستان انبار بازی دسته ps4 میفروشه ک های کپی هست ولی مثل دسته اصلی قابل تعمیره و جنس خوبه های کپیه و حتی باتریش هم اصلیه...این دسته رو واسه پلی دو بخرم مشکل نداره واسه بازی؟ ینی دیر عمل کردن و اینارو میگم

• Like
Reactions: Sega_genesis

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
من این تبدیل رو 3 سال پیش خریدم. یه ایراد بزرگ داره که با مانیتورهای LG مشکل فرکانس داره. روی انواع مدل ها تست کردم و جواب نداد ولی روی تلویزیون های LG مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر