هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خب خودش داره من فک کردم سخت افزاری اضافه کرده ملت هنوز روps2حرکت می زنن

مثلا من ps2 fat سری ۱۰۰۰۰ داشتم بدترین دوران گیمریمم بود واقعا
زرت زرت خراب میشد
حتی فن سوزوند

خوب کاستیومایز کردن یه کنسول ممکنه لازم نباشه اما عملکرد کنسول بهتر میکنه

مثل pc وقتی فن اضافه نصب کنی و فن هارد نصب کنی سرعتش بیشتر میشه

حداقل اینه کمتر خراب میشه ps2
و الان خیلی کارا انجام میدن مثل اپگرید گرافیک ps2 به ۳۳۳ مگاهرتز
یا آپگرید CPU
و ......

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
مثلا من ps2 fat سری ۱۰۰۰۰ داشتم بدترین دوران گیمریمم بود واقعا
زرت زرت خراب میشد
حتی فن سوزوند

خوب کاستیومایز کردن یه کنسول ممکنه لازم نباشه اما عملکرد کنسول بهتر میکنه

مثل pc وقتی فن اضافه نصب کنی و فن هارد نصب کنی سرعتش بیشتر میشه

حداقل اینه کمتر خراب میشه ps2
و الان خیلی کارا انجام میدن مثل اپگرید گرافیک ps2 به ۳۳۳ مگاهرتز
یا آپگرید CPU
و ......
کاکو من خودم فت دارم در کت می کنم راستی ابدیت گرافیکی داری اپدیتشو برا بفرستی ممنونت می شم داش

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کاکو من خودم فت دارم در کت می کنم راستی ابدیت گرافیکی داری اپدیتشو برا بفرستی ممنونت می شم داش

اون زمان خریدم اصلا هکی نیومده بود فقط دیسک اورجینال میخریدم
هی لنز میسوزوند هی لنز میسوزوند هی لنز میسوزند
همش در درایو کشویش خراب میشد
فن میسوزند
و .........

هر روز میبردم تعمیر بعد چند سال بار آخر اومدم ببرم تعمیر کنن
رفتم تو کوچه دیگه اعصابم خورد شد کنسول کوبیدم زمین رو آسفالت . جفت پا انقدر پریدم روش تا نابود شد
آخرش شوتش کردم تو جوب

اندازه پول ۲ تا کنسول آک مثل خودش خرج تعمیرش کردم

از اون وقت به بعد از ps2 fat متنفرم
هر کی بگه ps2 fat خوبه یعنی نه گیمر بوده نه میدونه گیم و کنسول چی هست نه زمانش ps2 داشته

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اون زمان خریدم اصلا هکی نیومده بود فقط دیسک اورجینال میخریدم
هی لنز میسوزوند هی لنز میسوزوند هی لنز میسوزند
فن میسوزند
و .........

هر روز میبردم تعمیر بعد چند سال بار آخر اومدم ببرم تعمیر کنن
رفتم تو کوچه دیگه اعصابم خورد شد کنسول کوبیدم زمین رو آسفالت . جفت پا انقدر پریدم روش تا نابود شد
آخرش شوتش کردم تو جوب

اندازه پول ۲ تا کنسول آک مثل خودش خرج تعمیرش کردم

از اون وقت به بعد از ps2 fat متنفرم
هر کی بگه ps2 fat خوبه یعنی نه گیمر بوده نه میدونه گیم و کنسول چی هست نه زمانش ps2 داشته
دقیقا منم کنسولم اورجینال بود از سویس برام اوردم ولی یه دلیل اوضاع مالی نتونستم باری کنم خیلی روش ولی خوشگل درکت می کنم خرابی زیاد داشت تنها برتریش این بود نتورک اداپتور داشت اون هم همون زمان کاربردی نداشت چون می بایت اورجینال داشته باشی بازیا رو

• Like

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
با opl manager نمی‌شه بازی روی هارد ریخت. کلا این برنامه برا بازی ریختن نیست
الان چک کردم دیدم شما درست میگید
من خودم کنسول مدل اسلیم دارم
فکر میکردم با این مسیری که opl manager تو آپدیتاش پیش گرفته تا الان این قابلیت رو اضافه کرده ولی الان چک کردم دیدم نکرده

داداش می تونی یه توضئح بدی یعنی می شه بازی رو از طریق فلش روی هارد داخلیps2ریخت؟
من توی این مورد اشتباه کردم
الان چک کردم فهمیدم بهترین راه همون از طریق وصل کردن کابل lan هستش چون نیازی به در آوردن هارد نیست
و درمورد ریختن بازی از طریق فلش حتی اگه یه توسعه دهنده ممکنش هم کنه یه مشکل خــــــیلی بزرگ هنوز وجود داره اونم اینه که درگاه USB پلی استیشن 2 از نوع USB 1 هستش یعنی سرعتش فوق العاده پایینه یعنی تو بخوای یه بازی بریزی پشت کنسول پیر میشی :))

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
الان چک کردم دیدم شما درست میگید
من خودم کنسول مدل اسلیم دارم
فکر میکردم با این مسیری که opl manager تو آپدیتاش پیش گرفته تا الان این قابلیت رو اضافه کرده ولی الان چک کردم دیدم نکرده

من توی این مورد اشتباه کردم
الان چک کردم فهمیدم بهترین راه همون از طریق وصل کردن کابل lan هستش چون نیازی به در آوردن هارد نیست
و درمورد ریختن بازی از طریق فلش حتی اگه یه توسعه دهنده ممکنش هم کنه یه مشکل خــــــیلی بزرگ هنوز وجود داره اونم اینه که درگاه USB پلی استیشن 2 از نوع USB 1 هستش یعنی سرعتش فوق العاده پایینه یعنی تو بخوای یه بازی بریزی پشت کنسول پیر میشی :))
دقیقا داش کابل lanبهترین گزینس اما اگه لن خرابه مثل من هر دفعه هاردو در بیاری وصل به کامپیوتر

navidvvv

کاربر سایت
Apr 8, 2019
59
سلام
دوستان من یدونه نتورک ساتا دارم که هارد سامسونگ ساتا وصل کردم بهش ، god of war با hdloader اجرا نمیشه چی کار کنم؟ یه موردیم هستش اینه که دموی صحبت بعضی بازیا تیکه تیکه اجرا میشه مشکل این یکی از کجاست؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام
دوستان من یدونه نتورک ساتا دارم که هارد سامسونگ ساتا وصل کردم بهش ، god of war با hdloader اجرا نمیشه چی کار کنم؟ یه موردیم هستش اینه که دموی صحبت بعضی بازیا تیکه تیکه اجرا میشه مشکل این یکی از کجاست؟

دوست گرامی برنامه اجرا hdloader قدیمی اگرم بخای بازی اجرا کنی از طریق hdloader حتمأ باید مود چیپ کنسول شما ماتریکس باشه.
تا از لیست بازیها رو اجرا کنه اگه نباشه صفحه سیاه میاد اجرا نمیشه مود ماتریکس قفلhdloader برمیداره اگرم میخای باhdloader بازی اجرا کنی باید ایمیج hdloader دانلود کنی و رایت کنی رو dvd
وقتی اجرا شد بازی انتخاب کن اجرا میشه.در نتیجه فقط hdloader از طریق بوت لنز بازی اجرا میکن..تمام ..
با opl بازیها رو اجرا کن خیلی عالی

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
با opl manager میشه بازی نصب کرد از طریق ftp ..ولی قاطی داره خیلی ip تشخیص نمیده..بگیر نگیر ..فقط برای دانلود کاور خوب..

از طریق FTP شما می‌تونید فایل به هارد انتقال بدید ولی نمی‌شه بازی ریخت، درواقع بازی های ps2 روی هارد هرکدوم به صورت یه پارتیشن نصب می‌شن و حالت کپی پیس نیستن شما برای استفاده از FTP اگر از برنامه filezilla استفاده کنید اون مشکل قطع و وصل شدن حل می‌شه. فایل هایی که منتقل می‌کنید به پارتیشن OPL و فولدرهای ART یا VMC و غیره. بازی سونی ۱ هم می‌تونید با ftp بریزید ولی برای بازی ریختن از طریق شبکه برنامه مخصوص می‌خواد

باز هم می‌گم برنامه OPL manager برای ادیت نام بازی‌ها،کاور، مموری کارت مجازی، مود و کد تقلب و تنظیمات به کار می‌ره و بازی ریختن با OPL manager امکان نداره.

• Like

navidvvv

کاربر سایت
Apr 8, 2019
59
دوست گرامی برنامه اجرا hdloader قدیمی اگرم بخای بازی اجرا کنی از طریق hdloader حتمأ باید مود چیپ کنسول شما ماتریکس باشه.
تا از لیست بازیها رو اجرا کنه اگه نباشه صفحه سیاه میاد اجرا نمیشه مود ماتریکس قفلhdloader برمیداره اگرم میخای باhdloader بازی اجرا کنی باید ایمیج hdloader دانلود کنی و رایت کنی رو dvd
وقتی اجرا شد بازی انتخاب کن اجرا میشه.در نتیجه فقط hdloader از طریق بوت لنز بازی اجرا میکن..تمام ..
با opl بازیها رو اجرا کن خیلی عالی
ممنون
بازیای دیگه بدون چیپ ماتریکس و بدون رایت تو dvd اجرا میشن ولی این god of war 2 مشکل داره ،قبلا یدونه نتورک ide داشتم همرو راحت اجرا میکرد بدون مشکل ،حالا موندم ایراد از نتورک sata هستش یا هارده یا ایمیجاست که بعید میدونم ایمیجا ایراد داشته باشن (الان بازی onimusha 2 که میریزم توی دموی اصلی مشکلی نداره ولی تو قسمتهایی که صحبت میکنن روون اجرا نمیشه )
اجرا از طریق opl با هاردو میشه بگی با چه برنامه ایی بازی بریزم تو هارد که با opl اجرا کنم؟
ممنون

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ممنون
بازیای دیگه بدون چیپ ماتریکس و بدون رایت تو dvd اجرا میشن ولی این god of war 2 مشکل داره ،قبلا یدونه نتورک ide داشتم همرو راحت اجرا میکرد بدون مشکل ،حالا موندم ایراد از نتورک sata هستش یا هارده یا ایمیجاست که بعید میدونم ایمیجا ایراد داشته باشن (الان بازی onimusha 2 که میریزم توی دموی اصلی مشکلی نداره ولی تو قسمتهایی که صحبت میکنن روون اجرا نمیشه )
اجرا از طریق opl با هاردو میشه بگی با چه برنامه ایی بازی بریزم تو هارد که با opl اجرا کنم؟
ممنون

مشکل از نتوورک نیست .برنامه زیاد هست برای ریختن بازی تو هارد ولی استاندارد خود سونی برای ریختن بازی برنامه hdl dump هست برای pc آخرین ورژن hdl dump دانلود .بیشتر مشکلات حل میکن..آخرین ورژن opl هم دانلود کن گزینه هارد فعال کن لیست بازیها اضافه میشه..

• Like
Reactions: navidvvv

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر