همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان من دیشب Tlou رو خریدم و زدم برا دانلود.متاسفانه بعد چند دقیقه دانلود کردن ارور میده و متوقف میشه.
قبلا برا هیچ بازی و یا آپدیتی همچین مشکلی نداشتم.نظری دارین در این مورد؟
به دلایلی نمیتونم با pc دانلود کنم و فقط ps4 هست.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من دیشب Tlou رو خریدم و زدم برا دانلود.متاسفانه بعد چند دقیقه دانلود کردن ارور میده و متوقف میشه.
قبلا برا هیچ بازی و یا آپدیتی همچین مشکلی نداشتم.نظری دارین در این مورد؟
به دلایلی نمیتونم با pc دانلود کنم و فقط ps4 هست.

1 روزه انگار شبکه PSN رو دارن یه کارایی روش انجام میدم ، قطع و وصلی زیاد داره ، احتمالا مشکل از نت کشور :|

- - -ویرایش - - -

دوستان من dlc بازی witcher 3 رو دانلود کردم ، نصب نمیشه رو waiting to install میمونه.بازی region all و اکانت uk هست.چکارش کنم؟

من دیشب Add-ons بتمن رو خواستم نصب کنم 2ساعت بود زده بود Waiting to iinstall ، مشکل از نت ما با شبکه PSN ِ

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
من کنسولم ریجن 2 اکانت ژاپن ساختم پرایمری کردم با اکانت اروپا tlou بازی میکنم میخوام dlc بخرم
میشه psn card امریکا بخرم dlc با اکانت امریکا دان کنم و با اکانت اروپا هم استفاده کنم آخه psn card اروپا گرون تر از امریکاست

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من کنسولم ریجن 2 اکانت ژاپن ساختم پرایمری کردم با اکانت اروپا tlou بازی میکنم میخوام dlc بخرم
میشه psn card امریکا بخرم dlc با اکانت امریکا دان کنم و با اکانت اروپا هم استفاده کنم آخه psn card اروپا گرون تر از امریکاست
همه چیز رو گفتی غیر از اصل مطلب که ریجن بازیت کجاست
ریجن بازی هر جا باشه باید از استور همون حا بخری
مثلا من ریجن بازیم 1 یا ALL هست باید از استور امریکا خرید کنم

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام یه سوال داشتم من بت من ریجن 2 داشتم با اکانت امریکام سیزن پسشو خریدم الان دی ال سی ها رو دانلود کردم میزنه waiting to install یعنی باید برم بازی رو ریجن 1 بخرم تا بتونه بریزه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام یه سوال داشتم من بت من ریجن 2 داشتم با اکانت امریکام سیزن پسشو خریدم الان دی ال سی ها رو دانلود کردم میزنه waiting to install یعنی باید برم بازی رو ریجن 1 بخرم تا بتونه بریزه؟

آره. اگه بخواید DLC ها فعال بشن باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
دوستان ببخشین من موردمو اینجا مطرح میکنم....
متاسفاته من یکی به دلیل بی توجی خودم یکی هم نامردی این شخص یک اکانت با شصت دلار اعتبار هکی خریداری کردم....تا اونجایی کخ از یکی دو نفر پرسیدم میگن اکانت بن میشه فقط...ولی خوب یکی دو بار دیدم که توی انجمن دیده بودم کاربری کنسولش بن شده بود......
حالا من دو تا سوال دارم:
1.راهی هس که بشه بازیا زنده نگه داشت؟؟؟اگه هست چه جوری؟؟؟

2.آیا واقعا امکان بن شدن کنسولم هست یا نه؟؟؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دوستان ببخشین من موردمو اینجا مطرح میکنم....
متاسفاته من یکی به دلیل بی توجی خودم یکی هم نامردی این شخص یک اکانت با شصت دلار اعتبار هکی خریداری کردم....تا اونجایی کخ از یکی دو نفر پرسیدم میگن اکانت بن میشه فقط...ولی خوب یکی دو بار دیدم که توی انجمن دیده بودم کاربری کنسولش بن شده بود......
حالا من دو تا سوال دارم:
1.راهی هس که بشه بازیا زنده نگه داشت؟؟؟اگه هست چه جوری؟؟؟

2.آیا واقعا امکان بن شدن کنسولم هست یا نه؟؟؟

یکی دو مورد داشتیم که کنسول بن شده بود (اونم مدت دار نه دائمی)، حالا این که علتش اکانتای هکی بوده یا نه رو نمیدونم.
در هر صورت اگه میدونید اکانت مورد دار هست، به نظر من به ریسکش نمیرزه. کلاً بیخیال اکانت بشید و از رو دستگاهتون پاک کنید که خدایی نکرده بن نشید.

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
همه چیز رو گفتی غیر از اصل مطلب که ریجن بازیت کجاست
ریجن بازی هر جا باشه باید از استور همون حا بخری
مثلا من ریجن بازیم 1 یا ALL هست باید از استور امریکا خرید کنم

ریجن بازی 2 پس باید ریجن یک یا آل بگیرم تا بشه

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام دوستان ی سوال خیلی خیلی مهم و فوری دارم ..

من متاسفانه این اکانت دزدیا که روشون 60 دلاره خریدم !
میخواستم بدونم اگه باهاش ی بازی بخری بعد پاریمریش کنی
اگه بن بشه میشه هنوز رو اکانت خودت باهاش بازی کرد ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر