همه چیز درباره ی Xbox Live

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام دوستان من چند روز پیش برای اولین بار به لایو به راحتی وصل شدم و آپدیت های داشبورد نیز انجام شد و من 2-3 دست فیفا بازی کردم و بعدش از بازی اومدم بیرون واینترنت رو قطع کردم از اون روز دیگه وصل نمیشه یا ارور mtu میده که mtu من 1429 هست زمانی کا این لرور رو میده میگه 30 ثانیه مودم رو خاموش کن بعد که روشن میکنم به اینترنت وصل میشه ولی بین اینترنت و لایو ضربدر میخوره که باز نوشته مودم رو خاموش کن 30 ثانیه این کارم کردم ولی بازم همین ارور رو میده. نمیدونم الان مشکل از چیه اگه از مودم هست چرا بار اول وصل شد؟ البته اینم بگم مودمم یکم قاطی داره حالا شما بگید اگه مودم عوض کنم ممکنه درست شه یا از اینترنت هست؟ ممنون

سلام شما بگو از چه نتی استفاده میکنی تا بهتر بشه کمکتون کرد

Sepehr SS

کاربر سایت
Nov 5, 2013
175
دوستان، یک سوال داشتم
من دو تا کارت ایکس باکس لایو گلد یکماهه اگه داشته باشم، میتونم تو یک زمان هر دو رو redeem کنم و دو ماهه بشه اعتبارم؟ یا باید صبر کنم یکی تموم بشه، بعدش اون یکی رو بزنم؟

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دوستان، یک سوال داشتم
من دو تا کارت ایکس باکس لایو گلد یکماهه اگه داشته باشم، میتونم تو یک زمان هر دو رو redeem کنم و دو ماهه بشه اعتبارم؟ یا باید صبر کنم یکی تموم بشه، بعدش اون یکی رو بزنم؟
صبر کنید یکی تمام بشه بعد از دومی استفاده کنید
هر دو رو با هم بزنید همون دومی حساب میشه یعنی همان یک ماه

S I L V E R

کاربر سایت
Nov 14, 2010
10
پورت های uDP رو بستن برای همین ماله تایم اوت هست سرور های EA حساسه یک مقداری
یعنی هیچ راهی نیست برا رفع مشکل؟

- - -ویرایش - - -

صبر کنید یکی تمام بشه بعد از دومی استفاده کنید
هر دو رو با هم بزنید همون دومی حساب میشه یعنی همان یک ماه
والامن 3 تا یه ماه رو با هم زدم تا 3 ماه شارژ شد!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,584
من الان دو هفته هست که تو فیفا دقیقه 60 اول چندتا لگ میخوره بعد میپره بیرون.مال پسرداییم هم دقیقا همین دقیقه 60 به همین شکل میپره بیرون ولی لایو وصله هنوز.از دوتا شرکت مختلف هم اینترنت داریم.مشکل چیه؟

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
سلام بر بازیکنان لاو
ببخشید مشخصات ایکس باکسم اینه دشبرد 16537 lt3 . وقتی میخام به اینترنت وصل بشم ازم میخاد که آپدیت کنم. می خواستم ببینم مشکلی برای کپی خور بودن دستگاه پیش نمیاد ؟
ممنوون

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
والامن 3 تا یه ماه رو با هم زدم تا 3 ماه شارژ شد!

جدی میفرمایید حالا شاید شما خوش شانس بودید یا من بد شانس بودم یا شاید جدیدا اینطوری هست ولی تا اونجا که بنده اطلاع دارم و تجربه کردم هر کد رو باید بعد از پایان دوره زمانی قبلی استفاده کنید حالا چه عجله هست اجازه بدید زمانش تمام بشه بعد کد رو بزنید

سلام بر بازیکنان لاو
ببخشید مشخصات ایکس باکسم اینه دشبرد 16537 lt3 . وقتی میخام به اینترنت وصل بشم ازم میخاد که آپدیت کنم. می خواستم ببینم مشکلی برای کپی خور بودن دستگاه پیش نمیاد ؟
ممنوون

دروود بر شما
اگر ال تی 3 هستید مشکلی نیست اپدیت بفرمایید

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
جدی میفرمایید حالا شاید شما خوش شانس بودید یا من بد شانس بودم یا شاید جدیدا اینطوری هست ولی تا اونجا که بنده اطلاع دارم و تجربه کردم هر کد رو باید بعد از پایان دوره زمانی قبلی استفاده کنید حالا چه عجله هست اجازه بدید زمانش تمام بشه بعد کد رو بزنید
نه دوست عزیز از اولش همینجوری بوده من خودم 12 :d تا رو یکجا وارد کردم تا یسال اعتبارم شارژ شد.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
سلام

من اولین بارمه که میخوام وصل بشم به لایو ، چند تا سوال داشتنم میدونم که یخورده مبتدیانست ولی میخوام مطمین بشم که مشکلی پیش نمیاد

1- این تایتل آپدیت هایی که از نت دانلود کردم و انتقال دادم به هارد مشکلی پیش نمیارن ؟
2-من تا حالا خیلی از این سیو ادیتور ها استفاده کردم ، اینا فلگ و بن نمیکنن ؟
3-چند سال پیش میگفتن که 97 درصد فورزا 4 چه آفلاین و چه آنلاین کنسول رو فلگ میکنه ، حقیقت داره ؟ چون من 97 درصدش رو بازی کردم البته آفلاین
4-از کجا بفهمم کنسولم فلگ شده یا نه ؟
5-اگه یه پروفایل دیگه درست کنم و وصل بشم لایو پروفایل قبلیم قابل شناسایی هست ؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان بنده فقط صبح ها میتونم بازی کنم با 128 شاتل ، از ساعت یک به بعد کلا نتم مرخصه ، میخام ببینم به 128 بودنم ربط داره ؟ سرویس بالاتر بگیرم مشکل برطرف میشه ؟ کسی مشکل مشابهی نداره؟
صب با پینگ 4 خط و بدون کوچکترین لگی بازی میکنم ، ولی همین الان WoT رو با پرش های 3-4 ثانیه ای دارم بازی می کنم !!!
سلام
من اولین بارمه که میخوام وصل بشم به لایو ، چند تا سوال داشتنم میدونم که یخورده مبتدیانست ولی میخوام مطمین بشم که مشکلی پیش نمیاد

1- این تایتل آپدیت هایی که از نت دانلود کردم و انتقال دادم به هارد مشکلی پیش نمیارن ؟
3-چند سال پیش میگفتن که 97 درصد فورزا 4 چه آفلاین و چه آنلاین کنسول رو فلگ میکنه ، حقیقت داره ؟ چون من 97 درصدش رو بازی کردم البته آفلاین

ممنون میشم اگه جواب بدید

شما کلا به یه پروفایلی که سیو و سایر مواردش رو انگولک نکردی و ترجیحا با یه پروفایل جدید وصل شو محض محکم کاری
کنسول هم اگر فلگ شده باشه فقط با بن شدن قابل تشخیصه ! شما با یه پروفایل جدید وصل شو ایشالا مشکلی پیش نمیاد ... دیگه مایکرو خیلی کم رو این قضیه مانور میده جدیدا ، مگر اون موقه فلگ شده باشی

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
نه دوست عزیز از اولش همینجوری بوده من خودم 12 :d تا رو یکجا وارد کردم تا یسال اعتبارم شارژ شد.

پس اگر اینطوره که حتما من اشتباه میکنم به هر حال ممنون از شما
ولی تجربه شخصی من اینطور بود که یک یک ماهه تریال داشتم ولی وقتی کد گلد رو زدم همون یک ماه گلد حساب شد
حتما من یک جای کار اشتباه کردم یا شاید بد شانسی من بوده
(البته الان دیگه خیلی وقته کد نخریدم):d

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوستان بنده فقط صبح ها میتونم بازی کنم با 128 شاتل ، از ساعت یک به بعد کلا نتم مرخصه ، میخام ببینم به 128 بودنم ربط داره ؟ سرویس بالاتر بگیرم مشکل برطرف میشه ؟ کسی مشکل مشابهی نداره؟
صب با پینگ 4 خط و بدون کوچکترین لگی بازی میکنم ، ولی همین الان WoT رو با پرش های 3-4 ثانیه ای دارم بازی می کنم !!!
اگه منظورت 128 کیلوبیت هست که سرعتت یکم پایینه و بهتره حداقل 256 کیلوبیت بگیری ، کلا توی ساعت هایی که مردم از اینترنت کمتر استفاده میکنن (مثلا نصف شب ها یا صبح زود) وضعیت پینگ خیلی بهتره ولی در کل پینگ شما (همون 4 خط که میگی) ربطی به پهنای باند نداره .(مربوط میشه به زیر ساخت و فاصله تا سرور و شلوغی ISP و ....)
اگه فلگ شده باشی کنسولت بن میشه و ربطی نداره که با چه پروفایلی بیای لایو ، یعنی با اون کنسول دیگه کلا نمیتونی بری لایو
دیگه الان با بازی کپی کسی رو بن نمیکن ، من خودم فورزا 4 رو 97 درصد بازی کردم و مشکلی پیش نیومد ، اگه سیو هاتو دستکاری کرده باشی تا جایی که من میدونم پروفایلت بن میشه
ترجیحا سیوات رو پاک کن بعد به لایو وصل شو ، اگه اچیومنت هات هم همینجوری یا با چیت گرفته باشی موقعی که به لایو وصل میشه اون اچیومنت هارو حساب نمیکنه (یعنی نشونشون نمیده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر