همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان گیم resident evil revelations کوپریت داره هم انلاین تولایو هم اسپلیت میخوام برای برادرم بگیرم یکی هم بازی fuseصد درصد فیوز برای لایو پس کد میخواد اگه داشته باشه هرچی تو نت میگردم گوگل هم داغون شده .نت هم اینقدر مال من عالیه به خد 10 دقیقه انلاین شدنم طول میده-
Re كه co-op نداره فقط يك بخش جداگانه داره كه اون co-op كه بايد بري دشمنارو بكشي و امتياز جمع كني
Fuse هم كه انلاين پس نميخواد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان شما هنوز مشکل دی سی رو دارید من میخوام ان شم پیغام میده میرم تو بازی دیسی میشه پیغام میده وصل میشی موقع اپدیت یک میلیون سال نوریطول میده ---میاد بیرون دی سی میشه ارور میده --همون ارور که تست کانکشن زده یا اونی که میگه فایل های تمپروری در دسترس نیست-من موندم چه کنیم یه مدت دیگه امتحانات بچه ها تموم میشه دانشجو ها تموم میشه اون موقع دیگه اصلا به ما نمیرسه دیتا فکر کنم-اگه راهی پیدا کرید کمک کنید --ممنون میشم

آخرین ویرایش:

nicola

کاربر سایت
May 30, 2013
2
سلام.چند تا سوال داشتم؟
1-سرویس های آنلاین مثل xbl که مایکروسافت ارائه میده چند تا از این سرویس ها تو دنیای مجازی هست که حرفی برای گفتن داشتن باشن؟
2- Windows Marketplace کسی با این برنامه کار کرده وچه کاربردی داره؟
3-در حال حاضر با کنسول ایکس باکس میشه گیم آنلاین بازی کرد وتو شبکه xbl وصل شد واز تمام کارایی آن استفاده کرد؟
4-Game demoچیه چون تو سایت ایکس باکس تو قسمت بازی ها به جز خود بازی گزینه های دیگه مثل ویدئو و دمو برای دانلود وجود داره؟
5-بهترین راه برای بدست آوردن رایگان پوینت ماکروسافت چیه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام.چند تا سوال داشتم؟
1-سرویس های آنلاین مثل xbl که مایکروسافت ارائه میده چند تا از این سرویس ها تو دنیای مجازی هست که حرفی برای گفتن داشتن باشن؟
2- Windows Marketplace کسی با این برنامه کار کرده وچه کاربردی داره؟
3-در حال حاضر با کنسول ایکس باکس میشه گیم آنلاین بازی کرد وتو شبکه xbl وصل شد واز تمام کارایی آن استفاده کرد؟
4-Game demoچیه چون تو سایت ایکس باکس تو قسمت بازی ها به جز خود بازی گزینه های دیگه مثل ویدئو و دمو برای دانلود وجود داره؟
5-بهترین راه برای بدست آوردن رایگان پوینت ماکروسافت چیه؟
سلام دوست عزیز نیک نیمت هم باحال هم سوالت هم خودت همرو یکجا میخوای هان--من از پایین به بالا اونایی رو که میدونم میگم--
اگه پوینت رایگان گیر اوردی البته روشی که کوتاه باشه نه اینکه داغون شی روزی 1000 ایمیل بزنی -یه سری از دوستان با صحبت با ساپورت میگرفتن مجانی یه زمانی از اپلیکیشن های سایت بینگ با ایدی لایو ریت بعد پوین میگرفتی و.... نرم افزار هایی هم بود که من که ازشون چیزی ندیدم میگن اذیت هم میکنه و...پس زیاد خودت اذیت نکن-
خوب تو تو نت یا بیرون هم دیدی هر گیمی یک نسخه دمو برای جذب مشتری و گیمر داره که تو لایو مجانیه 90 درصدشون همچنیین تریلرها و یا همون ویدیو ها شون که میگی که میبینی مثلا اهن رباست جاذبه داره که اصل بخری یا دانلود کنی .
فعلا که هنوز میشه وصل شد انلاین بازی کرد یک سری گیم ها فیری یک سری هم باید انلاین پس بگیری که بعد از قطعی چیز پی ان خرید از طریق کنسول فعلا فرت شده-پس از همه چی نمیشه ولی میشه بازی کنی اگه نت ها خیلی خیلی بد نباشن.
این مارکت پلیس هم که تو کنسول پی سی و ویندوز فون ها هستن اپلیکیشنی هست برای خرید همه نوع اپلیکیشن های تعریف شده اللخصوص الماانهای مربوط به ماکرو سافت تو پی سی و گوشی مثل word و....
تو کنسول هم به همینطور بسته به موقعیت چیزی که میخوای وارد روت او نوع خرید از مارکت لایو میشی .
ببین به گفته خود ماکرو سافت در حال حاضر تعداد سرویس های اختصاص داده شده به این شبکه بالای 300 هزار سرور ابر قدرتمند هستد که تعدادشون از تعداد تمام سرورهای ارائه دهنده خدمات تو سال1999 کل دنیا بیشتر --پس فکر نکنم فعلا تو تخیل شرکت یا هرجایی که فکر کنی هم بگنجه یه همچین کاری کنن.
موفق باشی

nicola

کاربر سایت
May 30, 2013
2
سلام دوست عزیز نیک نیمت هم باحال هم سوالت هم خودت همرو یکجا میخوای هان--من از پایین به بالا اونایی رو که میدونم میگم--
اگه پوینت رایگان گیر اوردی البته روشی که کوتاه باشه نه اینکه داغون شی روزی 1000 ایمیل بزنی -یه سری از دوستان با صحبت با ساپورت میگرفتن مجانی یه زمانی از اپلیکیشن های سایت بینگ با ایدی لایو ریت بعد پوین میگرفتی و.... نرم افزار هایی هم بود که من که ازشون چیزی ندیدم میگن اذیت هم میکنه و...پس زیاد خودت اذیت نکن-
خوب تو تو نت یا بیرون هم دیدی هر گیمی یک نسخه دمو برای جذب مشتری و گیمر داره که تو لایو مجانیه 90 درصدشون همچنیین تریلرها و یا همون ویدیو ها شون که میگی که میبینی مثلا اهن رباست جاذبه داره که اصل بخری یا دانلود کنی .
فعلا که هنوز میشه وصل شد انلاین بازی کرد یک سری گیم ها فیری یک سری هم باید انلاین پس بگیری که بعد از قطعی چیز پی ان خرید از طریق کنسول فعلا فرت شده-پس از همه چی نمیشه ولی میشه بازی کنی اگه نت ها خیلی خیلی بد نباشن.
این مارکت پلیس هم که تو کنسول پی سی و ویندوز فون ها هستن اپلیکیشنی هست برای خرید همه نوع اپلیکیشن های تعریف شده اللخصوص الماانهای مربوط به ماکرو سافت تو پی سی و گوشی مثل word و....
تو کنسول هم به همینطور بسته به موقعیت چیزی که میخوای وارد روت او نوع خرید از مارکت لایو میشی .
ببین به گفته خود ماکرو سافت در حال حاضر تعداد سرویس های اختصاص داده شده به این شبکه بالای 300 هزار سرور ابر قدرتمند هستد که تعدادشون از تعداد تمام سرورهای ارائه دهنده خدمات تو سال1999 کل دنیا بیشتر --پس فکر نکنم فعلا تو تخیل شرکت یا هرجایی که فکر کنی هم بگنجه یه همچین کاری کنن.
موفق باشی
خوشحالم که همچین دوستانی تو نت هستن که تجربه واطلاعات خوبی دارن.
http://rewards.xbox.com/join-nowاین سایت بنظرم بشناسی با هاش کار کردی؟کاربردش چیه؟البته معلومه که برای گرفتن پوینت باشه؟
-اگه بخوایم حداقل سه تا از غول های تولید کننده بازی بگیم مایکرروسافت کدامشونه؟
-بازی های PC هم لایو داره؟البته من بازی های مترو ویندوز هک کردم وموقع بازی هم باید ساین کنی تو لایو تا بتونی بازی کنی!خوب پس بازی های پی سی هم میشه انلاین بازی کرد تو شبکه لایو مصرف اینترنت زیاده تو موقع بازی البته اگه بخوای تکی بازی کرد؟
در مورد دمو بازی دقیقا متوجه نشدم که کارش چیه ؟یعنی نسخه ازمایشی بازی هستش؟
بازی های کپی تو کنسول ایکس باکس به شبکه لایو متصل میشه ومشکلی ندارن؟
اینم اخرین بازی های من تو لایو البته تازه کارم https://live.xbox.com/en-US/Activity

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
خوشحالم که همچین دوستانی تو نت هستن که تجربه واطلاعات خوبی دارن.
Sign in to your Microsoft accountاین سایت بنظرم بشناسی با هاش کار کردی؟کاربردش چیه؟البته معلومه که برای گرفتن پوینت باشه؟
-اگه بخوایم حداقل سه تا از غول های تولید کننده بازی بگیم مایکرروسافت کدامشونه؟
-بازی های PC هم لایو داره؟البته من بازی های مترو ویندوز هک کردم وموقع بازی هم باید ساین کنی تو لایو تا بتونی بازی کنی!خوب پس بازی های پی سی هم میشه انلاین بازی کرد تو شبکه لایو مصرف اینترنت زیاده تو موقع بازی البته اگه بخوای تکی بازی کرد؟
در مورد دمو بازی دقیقا متوجه نشدم که کارش چیه ؟یعنی نسخه ازمایشی بازی هستش؟
بازی های کپی تو کنسول ایکس باکس به شبکه لایو متصل میشه ومشکلی ندارن؟
اینم اخرین بازی های من تو لایو البته تازه کارم https://live.xbox.com/en-US/Activity
دوست عزیز اسمت منو یاده روسها و لهجه بد انگلیسیشون میندازه البته منم تو فیلم وگیم دیدم وشنیدم --من در مقابل دوستان اینجا خیلی باقدرت می گم درمورد کنسول اطلاعات ناچیزی دارم به هر حال ممنون-
بله منم توی این قسمت از سایت خوب عضو هستم که چند نمونه ریوارد وجایزه مخصوص به خدا اکس باکس لایو با قوانین خودشون رو داره مثلا در مورد اچیومن 3 گزینه مختاف هست که اولیش ورود به گیم اسکور 9999 هست که 1% تو خریدت از ما رکت پلیس تخفیف میده مرحله دومش ورود به 10000تا ...99999 هست تو عدد دومش مطمئن نیستم یادم نیست ولی اینم 30 پوینت میده البته اینها به جز هدیه های مثلا خرید دفعه اول از مارکت یا ورود به گلد ممبر و تمدید گلد میده--که جایزه این ها رو روز تاریخ تولد تون که وارد کردید یا اگر جایزتون یعنی (البته این فقط مربوط به قسمت پوینت هست) پوینت جایزه 100 باشه 15 یا اول نزدیک ترین زمان ممکن ولی اگه زیر 100 باشه روز تولدتون و.....
EA GAME---(ACTIVISION &MARVEL)NETHER REALM(MORTAL )---که متاسفانه بعد از DARK SIDER 2 با مشکل مواجه شد THQ -کپ کام---خود ماکروسافت-CODMASTER --نمیشه تو 3 تا خلاصشون کرد چو هر کدوم تو هر کدوم از گیم های شاهکار دنیا با کمپانی های کلیدی همکاری داشتن--مثلا کال مخصوص bop2 شاید توجه نداشته باشیم ولی پشتیبانی ماکرو سافت و کمپانی treyarch رو نباید دست کم گرفت--البته از این موضوع نباید بگذریم که همه گیم ها موتور های بازی هایی رو دارا هستند مثل موتر قوی انریل تورنومنت که خیلی از بازیها دوگانه میکس شمشیر و اسلحه از این موتور استفاده میشه-
ببین اصلا خرید اینترنت حجمی برای گیم اشتباهه چون هزینش بالا میره بهترین فکر ترافیک نا محدوده یا اینکه هزینش مشکلی برات نداشته باشه حالا از هر نوع نتی دیگه میتونه باشه اینطوری برای لایو سرعتت هم بهتره
نه دموی بازی بخشی از 1 قسمت نسبتا کامل از نسخه کامل هست برای جذب شما به گیم نسخه ازمایشی چیزه دیگه هست اشتباه نگیر جاش اینجا نیست وگرنه باز تر برات توضیح میدادم -زیادی اطلاعات بعضی دوستان رو ناراحت میکنه--نه خدارو شکر به لطف پچ ال تی 3 و برنر مکس بودن گیمها خطر بن شدن به کمترین حد ممکن رسیده البته همه از نسخه 100 % استفاده نمی کنند ولی خوب فعلا که ما ایرانی ها همه جا فعالیت داریم--
اوکی برای معرفی میزان گیمت هم سعی کن یا تو امضات زمانی که فعال شد مثل من بذاری تو قسمت تنظیمات یا تنظیمات کلی پروفایلت رو قسمت گیمر تگت درست وارد کنی توی صفحه شخصیت همه میتونن ببینن-اینطوری بهتره اگه خواستن با یک کلیک میرن جزییات رو می بینند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
همه می‌دونید EA قابلیت Online Pass رو از بازی‌هاش برداشته و حالا در XBL مارکت می‌تونید
Battlefield Bad Company 2′s VIP Pass
Skate 3′s Skate Share Pack
Bulletstorm Online Pass
Kingdoms of Amalur: Reckoning Online Pass
Medal of Honor Online Pass
Shift 2 Unleashed Online Pass
رو با با 800 پوینت مایکروسافت بخرید( 6.80 یورو)
Dragon Age: Origins’ The Stone Prisoner و *** Effect 2′s Cerberus Network Pass با 1200 پوینت .
Dragon Age 2′s Black Emporium DLC و American McGee’s Alice which came with Alice: Madness Returns آنلاین پس ندارند فری هستند. Tiger Woods 14 و Army of Two: The Devil’s Cartel هم 800 پوینت هستند

blooood

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1
با سلام و خسته نباشید
من امروز ایکس باکسمو اپدیت زدم بعد تموم شدن اپدیت
خواستم از یک ماه رایگانم استفاده کنم
همه مراحل درست رفتم اما کشور( LOCATE ( قابل تغییر نیست و CURRENT: UNITED STATE
همونطور ک میدونین برای گلد رایگان یک ماهه باید india انتخاب کنیم
ممنون میشم اگه راه حلشو بگین

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
همه می‌دونید EA قابلیت Online Pass رو از بازی‌هاش برداشته و حالا در XBL مارکت می‌تونید
Battlefield Bad Company 2′s VIP Pass
Skate 3′s Skate Share Pack
Bulletstorm Online Pass
Kingdoms of Amalur: Reckoning Online Pass
Medal of Honor Online Pass
Shift 2 Unleashed Online Pass
رو با با 800 پوینت مایکروسافت بخرید( 6.80 یورو)
Dragon Age: Origins’ The Stone Prisoner و *** Effect 2′s Cerberus Network Pass با 1200 پوینت .
Dragon Age 2′s Black Emporium DLC و American McGee’s Alice which came with Alice: Madness Returns آنلاین پس ندارند فری هستند. Tiger Woods 14 و Army of Two: The Devil’s Cartel هم 800 پوینت هستند
سلام دوست عزیز یعنی میشه از سایت خرید کرد چون ما از کنسول نمیتونیم دیگه تو جریان هستی شما خودت استادی .اینها تو مارکت لایو تو سایت هست یعنی از بعد اومدن ایکس 1 اینطوری شد؟ببخشید فیفا مثلا میشه ؟لطف میکنی اگه بگید.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان با توجه به لغو تحریم ها از جانب امریکا که مربوط به اینترنت هم میشه و اینکه بیلیزارد تحریم خودشو برداشته به احتمال99%بشه بدون نیاز به چیز از لایو خرید کرد کسانی که پوینت دارن برن امتحان کنن مارو هم خبر کنن

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان با توجه به لغو تحریم ها از جانب امریکا که مربوط به اینترنت هم میشه و اینکه بیلیزارد تحریم خودشو برداشته به احتمال99%بشه بدون نیاز به چیز از لایو خرید کرد کسانی که پوینت دارن برن امتحان کنن مارو هم خبر کنن

سلام دوستان علی اقا من امتحان کردم نشد از کنسول ولی از پیسی راحت میشه که قبلا هم خرید کرده بودم ولی خوب خیلی بهتر میشد اگه از رو کنسول میشد -البته شاید مال من نشده باشه دلیل بر صحت حرفم نیست نت مخابراتم دارم .اگه دوستان تونستن راهی بود لطفا مارو هم بی خبر نذارید.ممنون

Saeid pretty

کاربر سایت
May 31, 2013
3
سلام دوستان گرامی ... خوبین
من تازه وارد هستم ... فقط یک سوال دارم ... خواهشا کمکم کنید فورا
به XBOX LIVE وصل شدم .... کارت GOLD 3 ماهه هم دارم .... هنگام ثبت نام چند تا سوال میپرسه ... میشه بگین من چجور باید فیلد ها را پر کنم
BILLING ADRESS :
CITY :
POSTAL CODE :
PHONE :

- - -ویرایش - - -

دوستان ... لطفا جواب بدین

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
سلام دوستان گرامی ... خوبین
من تازه وارد هستم ... فقط یک سوال دارم ... خواهشا کمکم کنید فورا
به XBOX LIVE وصل شدم .... کارت GOLD 3 ماهه هم دارم .... هنگام ثبت نام چند تا سوال میپرسه ... میشه بگین من چجور باید فیلد ها را پر کنم
BILLING ADRESS :
CITY :
POSTAL CODE :
PHONE :

- - -ویرایش - - -

دوستان ... لطفا جواب بدین

=========================
usa-icon.png
address: 801 Medical Dr
city: Lima
state: OHio
Country: USA آمریکا